İngilizce Geliştirme

AsparagusFG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
İngilizcem küçüklüğümden beri oyunlardan, videolardan vb. şeylerden gelişti ve yazılım okumak, öğrenmek istiyorum. Yazılım için de daha da geliştirmek istiyorum. Şuanda İngilizce şeyleri anlıyorum çoğunlukla ama bazen zorlandığım oluyor ve neredeyse hiç konuşamıyorum, cümle kurmakta zorlanıyorum. Bunu da bitirmek istiyorum. Nasıl geliştirebilirim ve yazılım için gerekli İngilizce seviyesi ne kadar olmalı?

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,062
İngilizcem küçüklüğümden beri oyunlardan, videolardan vb. şeylerden gelişti ve yazılım okumak, öğrenmek istiyorum. Yazılım için de daha da geliştirmek istiyorum. Şuanda İngilizce şeyleri anlıyorum çoğunlukla ama bazen zorlandığım oluyor ve neredeyse hiç konuşamıyorum, cümle kurmakta zorlanıyorum. Bunu da bitirmek istiyorum. Nasıl geliştirebilirim ve yazılım için gerekli İngilizce seviyesi ne kadar olmalı?
Sizin şuanki ingilizce düzeyiniz nedir?

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
onlıne kurslarına katıl

Tesian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Rahat olman için C1 yeterli, ben telefondan AGU, Voscreen tarzı uygulamalar kullandım çok iyiler.

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Bildiğim bir dil var oda türkçe.Onu bile doğru düzgün bilmiyom hatta.

olge

Asistan
Reaksiyon puanı
185
ben çevirmenlik yapıyorum normalde ama yine unuttuğum şeyler oluyor bu yüzden duolingo kullanıyorum, içerisinde kurslar var her konu için farklı farklı o kursları yapıp unutkanlığımı yeniyorum diyebilirim ?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,715
Bir kaç sene İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak, en iyi dil öğrenme yöntemi.