İngilizce bilen arkadaşalar !!!

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yarın yazılı sınavımız var;writing olacak,bana marriage(evlilik) bide money(para) ile ilgili 9-10 cümlelik yazılar yazabilirmisiniz(işte evlilik toplumumuz için önemlidir felan); lütfen arkadaşlar şimdiden teşekkürler... ^^

enderknt

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Hocam yaz google 10 cümle değil 100 hatta 1000 cümlelik yazılar bulursun. :)

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
e yazıyorumda çok saçma şeyler çıkıyo.benim istediğim 9-10 cümlelik güzel yazılar...

qwerty1_1_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
money is the most important thing all people in teh world. because all beautiful objects are very expensive and we are need to many money. so we are want to earn too money. if we are poor when people isn't look to our. money is buying to all of them in the world. if you have too money you are king in our country. you know money talks.also time is a money. and the other hand money isn't first follow me. first health and second money. if we are healty we will earn money and we will be a richman.

thats that...
sincerely.

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolasın abey money tamamdır.Aynen bunu yazıyorum tamam demi

Sedefcix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kimseyi elestirmek gibi bir niyetim yok , üstat umarim yanlis anlamaz/kirilmaz/alinmazsin, emegine de saygi duyuyorum, ama yazinin içinde hatalar var.Türkçe tam karsiligi ne bilmiyorum ama gramaticaal hatalari janissary arkadasim düzletip öyle verirsen yaziyi bence tam olcak

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
abi yanlış şeyler yazmayın adam ödev olarak verecek :D :D

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla abi baktım zaten fazla anlasam istemezdimde;anladığım kadarıyla biraz sonunda var gibi düzeltme imkanın var mı acaba...

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım inan kırılmanı istemiyorum fakat sormak istiyorum bu işte emek nerde?
hani sonucda birşeyler başarmak istiyorsak üzerinde çalışmalı emek vermeliyiz,
eminimki biraz önceki yazıyı yazan arkadasda ingilizce öğrenmek icin saatlerini vermmiştir.
Belkide cok bencil düşünüyorum ama o kadar emek bu kadar kolay bi şekilde harcanmamalı
sözüm o ki
bence sınavi olan arkadas kendi düşünüp kendi yazmalı
en azından bu cumleleri kurmak istiyorum(türkçesini göstererek) grammer olarak yardımcı olabilirmisiniz diyebilir
o zaman yardımcı oluruz hepimiz

cevreye verdigimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
This is an illegal way of doing your writing exam. You should try to do your exam without copying from somewhere else. As a prospective English teacher I recommend you to do it youself.