Soru İnfinix note 30 oyuncu telefonu almaya değer mi?

Muho16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İnfinix note 30 oyuncu telefonunu almaya karar verdim ama içimde bir sıkıntı oluştu acaba aynı fiyata daha iyi oyuncu telefonu varmı diye.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
İnfinix note 30 oyuncu telefonunu almaya karar verdim ama içimde bir sıkıntı oluştu acaba aynı fiyata daha iyi oyuncu telefonu varmı diye.
Biraz zorlayıp 16 bandında mi11t alabilirsin oyunda çok daha iyi performans verecektir tam o fiyat bandında bilmiyorum

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
G99 oyun için tercih edilebilecek bir SoC değil.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Oyuncu telefonu derken, oyuncular için kasasında tetik tuşları ve yazılımında ayrı özellikleri mi var bu telefonun?

mete1300

ASELSAN TR
Reaksiyon puanı
2
Merhaba.
Oyuncu telefonu derken, oyuncular için kasasında tetik tuşları ve yazılımında ayrı özellikleri mi var bu telefonun?
Özel bir şirketin sosyal medya hesapları yöneticisi olarak çalışıyorum ve hesaplarımızı bahsettiğim telefon üzerinden kontrol sağlıyorum. Kendim telefonda oyun oynamıyorum fakat telefon ve bilgisayar donanımı üzerine akademik kariyer yaptım. Konuya gelecek olursak; çalışanlarımız da bu bahsi geçen model cihazlar üzerinden çalışıyor. Ama oyun oynamak isterseniz harici cihaz "Örn. klavye" bağlantılarının tamamını desteklemektedir. Eğer amacınız oyun oynamaksa, donanımı erişebileceğiniz tüm mobil oyunları 90 Fps ve üzerinde destekleyecektir.
Dediğim gibi ek olarak harici cihaz bağlantılarının tamamını destekleyecektir.

Bkz. NOTE 10 PRO GAMING TEST | Mobile Legend, PUBG, COD Mobile