[İnceleme] Polygold Pg-962 K12

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
686
Selam!

Klavyeyi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.
Tuşlarda en ufak bi silinme yok.
Tuş basmama felan da olmuyor.
Yani daha 2 ay oldu hala en ufak kusurunu görmedim.

İnternetten satın almak için:

Bu klavyenin hem siyah hem de beyaz rengi var.
İnternette baktığınız da mekanik hisli ve rgb felan yazdığınu görürsünüz hepsi yalan. Rainbow klavye ama şöyle:

Örnek; sol tarafta kırmızı ışık var, ortada mavi, sağda yeşil bu ışıklar olduğu yerde yanıp sönüyor tek renk modu bu.
Işığın şiddetini değiştirebiliyoruz 3 kademesi var.

Ses konusunda bana göre sesli diyebilirim özellikle space ve enter tuşları. Laptop klavyesinden buna geçecekseniz ses farkını anlayacaksınız zaten. Yanımızda biri uyuyabilir mi dersek bence hayır gerçekten rahatsız edici bi sesi var. (Fazla abartmış olabilirim)

Multimedya tuşlarını "F' tuşlarının üzerine koymuşlar FN+F12 yapınca mesela hesap makinesi açılıyor. F1 de müzik oynatıcıyı açıyor, F2, F3, F4 ses kapatma, ses açma, ses kısma. (Diğer multimedya tuşlarını söylemedim)

Tuş sökme aparatı felan çıkmıyor kutudan.
Yazılımı yok.
Kablosu normal kablo kol gibi örgü değil.
Arkasında havaya kaldırmak için bi aparat yok öyle dümdüz duruyor. Ayrıca bilek dayama desteği de var ama ben kullanamıyorum :D.
images.jpeg
Resimleri de verdikten sonra gelelim klasik soruya :D
Alınır mı ?
Bu klavye varken alınmaz.

Resimler:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şükür resimler oldu cD

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
686

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
polygold markasını hiç sevmiyorum
150 tl ye klavye aldım 2-3 ay sonra tuşları silindi kutunun üstündeki resim farklı klavye farklı demir diye aldım ufak biryer demir gittim en son 150ye msi aldım hiçbir sorunu yok 4 ay oldu

41ph337h4

Doçent
Reaksiyon puanı
579
Bu klavye varken tavsiye etmiyorum ama.
Polygold duydum ama bu markayı ilk defa duyuyorum alacak olsaydım polygoldun beyaz klavyesini alırdım yüksek ihtimal.