IE9 Enerji Tüketiminde Bir Adım Önde

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
IE 9 Enerji Tüketiminde Bir Adım Önde

Web tarayıcılarının ne kadar güç tükettiklerini merak ediyor musunuz? Microsoft, bu tarayıcıların enerji tüketim değerlerini yaptığı bir test ile gözler önüne serdi. Test sonuçları yazımızda.

Reaksiyon puanı
188
Fazla güç harcasın ama sorunsuz çalışsın dediğim için chrome kullanıyorum :)

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
IE tarayıcısını bu yönden savunuyor haklı da :) Ama sistemler artık iyileşti son kullanıcılar böyle detayları görmez bile. İlk önce ana işlevini çok iyi yerine getirebilmeli bir tarayıcı. IE bence burada yine saf dışı kalıyor :)

irfan-06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herşeyde geride kalıyorlardı. Öne geçeceğimiz bişey bulalım dediler galiba. :blink:

fatih2012

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Enerji tasarrufunu geçtim donmadan çalışsın şu IE9 başka birşey istemiyorum. Nedir bu rezillik yahu! RC den tam sürüme geçtik donmadığı site kalmadı. Chrome + Firefox kombinasyonuyla devam. IE9 süslük duruyor bilgisayarımda. Eski bir IE kullanıcısı olarak IE9 release olduğunda şöyle performans yapacak böyle yapacak diye arkadaşlara hava atıyodum sonuç = :scared:

exkenan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gs-fb derbisi gibi kaybettik ama desibel rekoru bizde :clap:

yedionbir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adamlar insana önem vermioki doğaya verse nolacak... kendi işletim sisteminde kendi tarayıcısını çalıştırtmayan bir kapitalist düşünce kanks...bill gates e sesleniyorum zengin olmuşsun ama adam olamamıssın evlat... ayrıca adam gibi 1 adet eklentide yapamadılar. yeter bu kadar isyan sanırım