İDM sesleri indirmiyor ? yardım !!

Bu konuyu okuyanlar

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
selam arkadaşlar ,

İnternet Download Manager programı ile önceden nette bi müzik dinlerken sağ üst köşede "bu müzik dosyasını indir " diye bi yazı çıkyodu ama artık yokmuş yeni farkettim . :cursing:
sizde de bu sorun var mı ? çözümün bilen arkadaşlar varsa anlatabilirler mi ?
İDM sürümüm:5.19 build 3
kullandığım tarayıcı : mozilla firefox 3.6.10

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Tarayıcı ilişkilendirmesini kontrol ettin mi?

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Bir de öyle dene. Farklı tarayıcılarda denemen için o seçenek. Bilgisayarını yeniden başlatman gerekecek ama.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bir de öyle dene. Farklı tarayıcılarda denemen için o seçenek. Bilgisayarını yeniden başlatman gerekecek ama.
ama öyle yapınca tarayıcıda videoları açmadan direk indiriyordu , yani videoya tıkladığımda izlettirmeden direk indirmeye geçiyordu ,yine öyle mi ?

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Ben o sorunu yaşamamak için indireceğim şeyi IE'den açıp indiriyorum, seninde sanırım böyle yapman gerekecek. :c

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
İndiremediğin bir bağlantıyı bana yollasana.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Seçenekler/ Genel sekmesinde "Tarayıcılardaki web oynatıcıları için IDM indirme paneli" kısmını düzenle de . Açılan sayfadaki bütün uzantılar seçili mi? Alttaki "indirme yakalama" seçili olmaması gerekli.
Firefox ayarları için aynı sayfada "Firefox ve diğer Mozilla tabanlı tarayıcılar" sekmesine de bak.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Seçenekler/ Genel sekmesinde "Tarayıcılardaki web oynatıcıları için IDM indirme paneli" kısmını düzenle de . Açılan sayfadaki bütün uzantılar seçili mi? Alttaki "indirme yakalama" seçili olmaması gerekli.
Firefox ayarları için aynı sayfada "Firefox ve diğer Mozilla tabanlı tarayıcılar" sekmesine de bak.

bütün uzantılar seçili , dediklerinin hepsi aynı şekilde , olmuyor . alternatif çözüm yolu olan ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
idm biraz daha hızlı olabilir ama kullanmasi tam dert. jdm senin gözünü seveyim.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
bütün uzantılar seçili , dediklerinin hepsi aynı şekilde , olmuyor . alternatif çözüm yolu olan ?

Mozilla + Flashgot yada Download Helper olabilir. Chrome kullandığım için detaylı bir fikir veremiyicem ama sana kapıyı gösterebilirim. İçeri girecek olan sensin.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Mozilla + Flashgot yada Download Helper olabilir. Chrome kullandığım için detaylı bir fikir veremiyicem ama sana kapıyı gösterebilirim. İçeri girecek olan sensin.

şuanlık başka program düşünmüyorum . İDM bence eniyisi , köpek gibi çekiyor interneti :laugh::laugh:
peki şu an ttnet müzik gibi müzik dinlenebilen sitelerden firefox da idm müzik indirebiliyor mu ? aranızda bunu yapabilen var mı ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
neden ki hacı indirme yöneticisi iste.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
idm ile ses indirebilen var mı ?

Reaksiyon puanı
2,146
Ben ikisini farklı görüyorum. Cryptload ile jDownloader, IDM ile Orbit aynı tipler bana göre.
Sıraya diz indirsin tarzı bi program olarak görüyorum yani jd'yi :)

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben ikisini farklı görüyorum. Cryptload ile jDownloader, IDM ile Orbit aynı tipler bana göre.
konu dağılmasın lütfen ! İDM ile tarayıcıda müzik dinlerken indirme çubuğunu görebilen var mı ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81

tamam simdi anladim. cok dogru bana göre jdm komple özellikleriyle zaten hepsinden ayrı kulvarda. herseyi kolayca indiriyo saolsuni jdmnin özelliklernn yanından gecemez idm.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya çözümünü bilen yok mu ?

Reaksiyon puanı
2,146
Sen şarkıyı dinlerken eklentinin simgesi dönmeye başlıyor. Tamamen dolsun şarkı sonra simgenin yanındaki oka tıklayıp hızlı indir dersen indirirsin.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sen şarkıyı dinlerken eklentinin simgesi dönmeye başlıyor. Tamamen dolsun şarkı sonra simgenin yanındaki oka tıklayıp hızlı indir dersen indirirsin.
teşekkür ederim , eklentiyi kurdum ama bu sefer de denek olan ttnet müzik sitesi hata veriyor " hizmet geçici olarak kullanılamıyor " off mecbur iş sonraya kaldı

ya gncplay sitesinden müzik dinlediğimde olmuyor . :S

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
teşekkür ederim , eklentiyi kurdum ama bu sefer de denek olan ttnet müzik sitesi hata veriyor " hizmet geçici olarak kullanılamıyor " off mecbur iş sonraya kaldı

ya gncplay sitesinden müzik dinlediğimde olmuyor . :S

O sitelerde koruma vardır. Fizy'de de olmuyordu mesela.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
ya çözümünü bilen yok mu ?

IDM sürümün ve Firefox sürümün eski, her ikisinin de son sürümlerini baştan kurman gerekiyor.
Yalnız idm yi uninstall ettikden sonra registry filan temizlemen gerekebilir yoksa son sürümü kurduğunda hata verme ihtimali var. IDM yi sildikden sonra CClenar tarzı bi programla registry temizle, pc yi yeniden başlat ondan sonra son sürümü kur.

Ben IDM 6.04 sürümü ve Firefox 3.06 sürümü kullanıyorum ve hiç bir problem yok tıkır tıkır çalışıyor.

özgür549

Doçent
Reaksiyon puanı
5
IDM sürümün ve Firefox sürümün eski, her ikisinin de son sürümlerini baştan kurman gerekiyor.
Yalnız idm yi uninstall ettikden sonra registry filan temizlemen gerekebilir yoksa son sürümü kurduğunda hata verme ihtimali var. IDM yi sildikden sonra CClenar tarzı bi programla registry temizle, pc yi yeniden başlat ondan sonra son sürümü kur.

Ben IDM 6.04 sürümü ve Firefox 3.06 sürümü kullanıyorum ve hiç bir problem yok tıkır tıkır çalışıyor.
İDM sürümünü değiştirirsem partch vb. sorunlar ortaya çıkacaktır.

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

Youtube dan videoları indirmeye çalış.

videoları İDM ile indirebiliyorum. sorun sesler ?