İçim Daralıyor...

Bu konuyu okuyanlar

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Daralmasın için hayat güzel! ^^

Çoçuk da süper, çok sevimli. ^^

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
emelden dedi ki:
Daralmasın için hayat güzel! ^^

Çoçuk da süper, çok sevimli. ^^

Sagolasın :)
Cocuk cok tatlı yedim yanaklarını,zati :)

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
benim de arabam var online destek.. hmm sdn'de bi çok kişinin de vardır...

neyse; bazen hepimizin içi daralabiliyor ve aşabilmeliyiz bunları.. mesela sahip olduklarını bir kağıda yaz ve bak bakalım kimlerin istediği halde sahip olamadığı şeyler elinde.... insanın içi daralması kendisiyle yüzleşmekten kaçmasıyla alakalıdır genelde. yola çıkmak yerine içindeki sesi dinlemeyi dene derim ;)

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
patrick dedi ki:
benim de arabam var online destek.. hmm sdn'de bi çok kişinin de vardır...

neyse; bazen hepimizin içi daralabiliyor ve aşabilmeliyiz bunları.. mesela sahip olduklarını bir kağıda yaz ve bak bakalım kimlerin istediği halde sahip olamadığı şeyler elinde.... insanın içi daralması kendisiyle yüzleşmekten kaçmasıyla alakalıdır genelde. yola çıkmak yerine içindeki sesi dinlemeyi dene derim ;)

Eywallah kardeşim,cok güzel yazmısın ;)
Ama bazende doğanın sesi iyi geliyor,kalabalıktan uzaklaşmak istiyor insan..

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Olmadı patrick 'e yaz o sana nasihat versin. :p

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
emelden dedi ki:

Yooo nasihat almak gibi bir huyum olmadı su 25 yasıma dek :) lakın bazende insan keyifsizken çevresinin sözleri degere almalı,hayatta,emel hanım :)

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
online destek dedi ki:
emelden dedi ki:

Yooo nasihat almak gibi bir huyum olmadı su 25 yasıma dek :) lakın bazende insan keyifsizken çevresinin sözleri degere almalı,hayatta,emel hanım :)

helal hojam sana online olarak destek veriyorum şuan :p

kıskanç emel hanım hıh :D :)

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tabi ki al.. Biz sana destek oluyoruz işte.. gece gece keyfini yerine getirelim. Sen yinede yaz patrick'e o da olmadı Troy'a yaz onunda nefesi sağlammış. :D

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
emelden dedi ki:
Tabi ki al.. Biz sana destek oluyoruz işte.. gece gece keyfini yerine getirelim. Sen yinede yaz patrick'e o da olmadı Troy'a yaz onunda nefesi sağlammış. :D

eheheehe aynen keyif yerine geldi gibi, online destek diye buna denilir he :D patrickin nefesi gercekten saglammıs,troyuda metettiler bu konularda :) diyalogumuz herkeze acık :D

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
online destek dedi ki:
emelden dedi ki:

eheheehe aynen keyif yerine geldi gibi, online destek diye buna denilir he :D patrickin nefesi gercekten saglammıs,troyuda metettiler bu konularda :) diyalogumuz herkeze acık :D

emelden'i hiç dinlemdim ya kıskançlığı o yüzden bakma sen ona :p ama bak şunu doğru söylemiş, çok fena üffflerim :D