Yardım CS2 kapatınca ekran daralıyor

Bu konuyu okuyanlar

ErenKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
CS2'yi 4:3 1024x768p'de oynuyorum. Oyundan çıkınca masaüstüm daralıyor, black bar oluyor ve düzelmesi için PC'yi yeniden başlatmam gerekiyor. Oyunda çözünürlük değiştirdim, hâlâ aynı.

Son düzenleyen moderatör:

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Merhaba,

Masaüstü çözünürlüğünle oyundaki çözünürlük aynı mı?

1. Oyun ayarlarını sıfırlayın. Bunu yapmak için, oyuna girin ve "Ayarlar" menüsüne gidin. Ardından, "Oyun" sekmesini seçin ve "Ayarlarını Sıfırla" düğmesini tıklayın.
  2. Oyun dosyalarını doğrulayın. Steam'de, oyun kitaplığınıza gidin ve CS2'yi sağ tıklayın. Ardından, "Özellikler"i seçin ve "Dosya Doğrula" düğmesini tıklayın.
  3. Oyun sürücülerini güncelleyin. Grafik kartınızın web sitesinden en son sürücüleri indirin ve yükleyin.

ErenKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba,

Masaüstü çözünürlüğünle oyundaki çözünürlük aynı mı?

1. Oyun ayarlarını sıfırlayın. Bunu yapmak için, oyuna girin ve "Ayarlar" menüsüne gidin. Ardından, "Oyun" sekmesini seçin ve "Ayarlarını Sıfırla" düğmesini tıklayın.
  2. Oyun dosyalarını doğrulayın. Steam'de, oyun kitaplığınıza gidin ve CS2'yi sağ tıklayın. Ardından, "Özellikler"i seçin ve "Dosya Doğrula" düğmesini tıklayın.
  3. Oyun sürücülerini güncelleyin. Grafik kartınızın web sitesinden en son sürücüleri indirin ve yükleyin.
Çözünürlükler farklı. 1,2 ve 3. çözümleri denemiştim.
Çözümü şuan için oyunu kapatınca çözünürlüğü bir tık indirip tekrar 1920 ye çekiyorum normale dönüyor.

Son mesajlar