İbrahimoviç Beşiktaşta Mı ?

berkay15

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beşiktaş transfere doymuyor! Doğruluğuna inandığımız bir haberi spormix.com olarak siz Beşiktaşlılarla paylaşıyoruz .
En önemli Beşiktaş Portalarından birinin adminin İbrahimoviç Beşiktaş’ta iddası şöyle :
Sevgili Beşiktaşlılar ;
3-4 gündür Robinho transferi hakkında duyduklarımızı anlattık. İnanlar oldu inanmayanlar oldu. 3-4 günde günde ortalama abartısız 30-40 öm geliyor. Şu ana kadar bıkmadan usanmadan cevapladım. Ancak bende insanım lütfen yeter. Bildiğimiz duyduğumuz bir şey olursa bizler zaten çekinmeden dile getiririz.
Bu 3-4 günlük süre zarfında kibarca teşekkür edenler oldu , inanmadıklarını dile getiren oldu. Saygı duyduk. Ama kimsenin arkamızdan sallamasına müsade etmeyiz. Forza’da Çarşı Forum ve benim adım geçiyor. Neymiş Çarşı Forum admini burdan duyup yazıyormuş. Bu büyük bir ithamdır. Bunun altında kalırsınız emin olun. Hem Çarşı Foruma hem de Forza’ya üye olan arkadaşlarımız vardır. Bakın bakalım daha önce nerde konuşulmaya başlandı ?
Çarşı Foruma yıllarını vermiş biri olarak burda bi sürü arkadaşım ile MSN’den görüşüyoruz. Görenleriniz muhakkak vardır. Ben buraya açıklama yapmadan önce MSN iletime Robi artık Kartal yazısını yazmıştım. Abimizden onay geldikten sonra kendi sitemde paylaştım. Bu abimiz bana Guti ve Q7 transferini de herkesten önce haber etmişti. Bende buna güvenerek foruma konu açtım. Söylenenler gerçeği yansıtmamaktadır.
Çarşı Forum ticari amaçla kurulmuş bir yayıncı kuruluş değildir. Çarşı Forum Beşiktaş’a gönül vermiş kişilerin gönüllü olarak yürüttüğü bir projedir. Biz bu haberleri hitimiz yükselsin diye uydurmadık. Şu an Çarşı Forum’da 600 onlıne var. Bu 6 000 olsa ne değişir? Benim ne çıkarım olabilir ? Çarşı Forumda kimsenin bir menfaati yoktur. Tek amacımız Beşiktaş’lıları bir arada toplamak, herşeyi beraber yaşamaktır. Lütfen sallarken destekli atalım.
Transfere gelince , çok çok büyük bir aksilik olmazsa Robinho artık Beşiktaş’lı. İnanan da olur inanmayanda.
Sevgili Beşiktaş’lı kardeşlerime duyurulur.
Saygılarımızla
Ve Robinho’da aksilik çıkınca ;
Beşiktaş başkanı açıklamalarından sonra görüştüğüm abiyle yeniden telefon görüşmesi yaptım. Robinho transferinde ufak bir prüz çıktığını, asıl hedefin İbrahimoviç oldugunu söyledi.
YETMEZ !
Beşiktaş , İbrahimoviç ve Barça ile anlaştı. Kaynak bulunursa İbrahimoviç Beşiktaş’ta.
Bu bir duyumdur. Resmi açıklamayı bekleyelim. Olası bi aksilik yaşanması durumunda bana sallamayın.

KAYNAK :http://www.spormix.com/2010/07/26/ibrahimovic-besiktasta-mi/

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
tek bisey diyorum yuh..okadarda diil..ibrahimovici almak icin paradan fazlası gerekir..bazı insanlar harbiden hayal dünyasında yasıyolar yazık

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
beşiktaş 100 milyon euro da verse İbrahimoviç Türkiye'ye gelmez.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
abartmamak lazım. ibo yu getirebilecek güçleri olsaydı robinhoyu getirirlerdi çoktan.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Kaynak : Moil + Monsimov
bu transferin olması durumunda da gülümsemenizi bekleriz arkadaşlar :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bu haberi eklicem hergün bakicam ok sende bak eger olursa sen gülersin olmassa ben uyarmi..ibrahimovic gelsin konu acarim buraya forumun en salagi diye....

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Kaynak : Moil + Monsimov
bu transferin olması durumunda da gülümsemenizi bekleriz arkadaşlar :)

bu haberi eklicem hergün bakicam ok sende bak eger olursa sen gülersin olmassa ben uyarmi..ibrahimovic gelsin konu acarim buraya forumun en salagi diye....

Çok komik duruma düştüğünü görmen için iki mesajdan alıntı yaptım. Bu konuyu okuyanlar da aynı şekilde sana bakıyor. Boşuna konu açmana gerek yok :)

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
hazır vermişken xavi ve iniestayıda verceklermiş

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Çok komik duruma düştüğünü görmen için iki mesajdan alıntı yaptım. Bu konuyu okuyanlar da aynı şekilde sana bakıyor. Boşuna konu açmana gerek yok :)

bende yapiyim ozman transfer dönemi bitince kimin komik duruma düsecegini görücez dostum...sadece agzimla gülmicem sana

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
bende yapiyim ozman transfer dönemi bitince kiminm komik duruma düsecegini görücez dostum...sadece agzimla gülmicem sana

Öncelikle haddini bil! Yukarıda yazdığım mesajdan senin algıladığın bu olsa gerek. Be GELECEK KESİN demedim. Eğer gelirse de gülümseyin dedim. Senin gibi size bilmem neremle gülecem demedim.

Ayrıca neden o kadar zoruna gidiyor bu transferin düşünülmesi, finansmanın aranaması vs? Seni geren ne?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
iddalasman kesin gelicek demektir hemen geri vites yapma..ben kesin gelmicek diyorum..zoruma gitmiyor keske gelse ama bazi futbolculari getirmek icin paradan fazlasi gerekir finansman bulunsa bile o adami getiremessiniz kimse getiremez lafım bu kadar..hem öle hadli madli konusma ben baslamiyim kötü konusmaya sonu gelmez

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
iddalasman kesin gelicek demektir hemen geri vites yapma..ben kesin gelmicek diyorum..zoruma gitmiyor keske gelse ama bazi futbolculari getirmek icin paradan fazlasi gerekir finansman bulunsa bile o adami getiremessiniz kimse getiremez lafım bu kadar..hem öle hadli madli konusma ben baslamiyim kötü konusmaya sonu gelmez

Q7 ile Guti de gelmez dendi. Benim orjinim bu konu. Demek ki gelebiliyormuş. Gelmesi imkansız demek için elinizde bir kanıt olması gerekiyor. Yani ibrahimoviç açıklama yaptı ben Beşiktaş'a gelmem mi dedi? Neyse. Bekleyip göreceğiz.

Gelmez demek kesinlik Gelmesi çok zor ise kararında bir yorumdur.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
patlicak bise yok transfer dönemi bitsin ibrahimovic gelsin istediginz yerinizle gülebilirsinz hakettm derim bu kadar..

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Q7 istikrarsizlik abidesi gezmedigi takım kalmadi ya ülkesine dönecekti yada dünyanın hicbi yerinde kazanamayagi son vurgunlardan birini yapıp türkiyeye gelcekti mantikli olani yapti türkiyeye geldi gerci 3 sene türkiyede kalmayacagini sende bende biliyoruz..guti 33 yasinda bu yastaki bir futbolcunun gidecegi yerler zaten sınırlıdır ya dubai ya abd yada öle biyer..yine alabilecegi paranın 3 en az 3 katina avrupada olan bir takima gelmesi gayet normal.büyük ihtimal besiktasa gelicek ama dünkü basın toplantisinda bile daha karar vermedim demis herif..33 yasındaki bi adam cok büyük paraya bile kararini kolay kolay veremiyo..ibrahimovice gelince bence futbolunu en olgun cagında sadece gecen sezon biras kötü gecti onun disında adamın en verimli yıllari barcadan ayrilsa bile bu avrupanın büyük bi takimi olur demek istedigim bu..

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Q7 istikrarsizlik abidesi gezmedigi takım kalmadi ya ülkesine dönecekti yada dünyanın hicbi yerinde kazanamayagi son vurgunlardan birini yapıp türkiyeye gelcekti mantikli olani yapti türkiyeye geldi gerci 3 sene türkiyede kalmayacagini sende bende biliyoruz..guti 33 yasinda bu yastaki bir futbolcunun gidecegi yerler zaten sınırlıdır ya dubai ya abd yada öle biyer..yine alabilecegi paranın 3 en az 3 katina avrupada olan bir takima gelmesi gayet normal.büyük ihtimal besiktasa gelicek ama dünkü basın toplantisinda bile daha karar vermedim demis herif..33 yasındaki bi adam cok büyük paraya bile kararini kolay kolay veremiyo..ibrahimovice gelince bence futbolunu en olgun cagında sadece gecen sezon biras kötü gecti onun disında adamın en verimli yıllari barcadan ayrilsa bile bu avrupanın büyük bi takimi olur demek istedigim bu..

sen diyorsun ya böyle q7 nin son demi diye görüceksiniz hepiniz q7 nin son demi mi değil mi ? r.carlos kaç yaşında geldi ?burda çıldırdınız r.carlos gelince manşetlerden duyruldu yok dünya yıldızı geldi diye bana göre guti dünyanın en iyi oyuncusu kaç yaşında olursa olsun oynar bu adam boşuna kalmamış 15 sene real madridde ayrıca bugun geliyor türkiye ye ibrahimoviç konusuna gelince finansman sağlandığı takdirde alınır inş. bulunurda herkes susmayı bilir

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Sallamanın da bu kadarı olur.

Bir kaç hafta sonra C.Ronaldo Beşiktaş' ta diye haber alırsam doğrusu hiç şaşırmam. 2 tane yıldız alındı diye hepsi peşine takılıp gelecek değil. Kaldı ki İbrahimovic gelmez bir kere. Adam dünyanın en iyi takımı Barcelona' da oynuyor. Hangimiz inanalım şimdi böyle habere.

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Abi Ibo gelmez :D Beşiktaşlı olarak söylüyorum Ibo gelmez :)

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Messi de Beşiktaş'a yeşil ışık yakmış ama yabancı kontenjanı zaten sıkıntıda olan siyah beyazlılar genç oyuncuyla ilgilenmediklerini açıkladılar

EraBrown

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Besiktas messi ile anlamis ama delgado 10 numarayi vermek istemedigi icin transferden vazgecmisler. Tabatayi almislar oyle duydum ben :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İbo gelmesinde zaten, Beşiktaşta ne işi var:)

Disturbed

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Hala farkına varamadınız mı şu durumun?

Kaliteli oyuncuların Türkiye'ye gelmesi için:

- Yaşı kemale ermiş olmalı.
R.Carlos(34 yaşında geldi), Guti(34 yaşında geliyor), Hooijdonk(34 yaşında geldi.)...

-Dikiş tutturamamış, sorunlu bir oyuncu olmalı.
Hagi(Önce Real Madrid'de sonra Barcelona da hep sorunlu bir oyuncu olmuştur.)
Anelka( Malum gezdiği takımlara bakmak yeter)
Q7 (Kalitesi konusunda kimsenin söyleyeceği birşey yok ama sıkıntılı bir adam. İnşallah bu sene öyle olmaz da keyifle izleriz.)

-Müzmin sakat ya da sağlık sorunları olmalı.
Kewell( Karaciğer rahatsızlığı var. Çabuk yorulmakta. Bunun için çok fazla kendisine yüklenmemesi gerekmekte.)

- Son olarak da bu tip oyuncular için Katar, Dubai'den önceki son duraktır Türkiye. Çok çok iyi paralar kazanabiliyorlar.

Neyse öyle ya da böyle baktığımızda ibo gelmez.
Ama inşallah gelir diyorum. Beşiktaş'lı değilim. Ancak ne olursa olsun izlemekten keyif alacağım bir oyuncu. Getirirlerse oturur yönetime teşekkür ede ede izlerim(Tıpkı Hagi'yi izlerken Galatasaray'a, Anelka'yı izlerken Fenerbahçe'ye teşekkür ettiğim gibi).

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bence Artık Büyük Konuşmayın Q7 içinde Aynı Şeyler Söylendi Hepiniz Ters Köşeye Yattınız Gelirmi Gelir Beşiktaş bu Kendi Takımlarınızla Karıştırmayın...!

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Hala farkına varamadınız mı şu durumun?

Kaliteli oyuncuların Türkiye'ye gelmesi için:

- Yaşı kemale ermiş olmalı.
R.Carlos(34 yaşında geldi), Guti(34 yaşında geliyor), Hooijdonk(34 yaşında geldi.)...

-Dikiş tutturamamış, sorunlu bir oyuncu olmalı.
Hagi(Önce Real Madrid'de sonra Barcelona da hep sorunlu bir oyuncu olmuştur.)
Anelka( Malum gezdiği takımlara bakmak yeter)
Q7 (Kalitesi konusunda kimsenin söyleyeceği birşey yok ama sıkıntılı bir adam. İnşallah bu sene öyle olmaz da keyifle izleriz.)

-Müzmin sakat ya da sağlık sorunları olmalı.
Kewell( Karaciğer rahatsızlığı var. Çabuk yorulmakta. Bunun için çok fazla kendisine yüklenmemesi gerekmekte.)

- Son olarak da bu tip oyuncular için Katar, Dubai'den önceki son duraktır Türkiye. Çok çok iyi paralar kazanabiliyorlar.

Neyse öyle ya da böyle baktığımızda ibo gelmez.
Ama inşallah gelir diyorum. Beşiktaş'lı değilim. Ancak ne olursa olsun izlemekten keyif alacağım bir oyuncu. Getirirlerse oturur yönetime teşekkür ede ede izlerim(Tıpkı Hagi'yi izlerken Galatasaray'a, Anelka'yı izlerken Fenerbahçe'ye teşekkür ettiğim gibi).

Haklısın arkadaşım, ben de bu şekilde düşünüyorum. Beşiktaş'lıyım ancak Ibrahimovic'in Türkiye'ye gelmesi için 100 milyon €'nun da yeteceğini düşünmüyorum. Bir başarısızlıkta ya da Avrupa kupalarında sahne alamaması durumunda futbolculuk kariyeri sona erer adamın. Üzücü ama böyle. Para için bu riske girebileceğini düşünmüyorum.

Ayrıca sadece iyi bir forvet yeter Beşiktaş'ıma. Ortalığı sallayacak bir adama gerek yok.