Haber IBB: Halk süt ile çocuklar mutlu

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
2 Yıldır aynı tantana :)

Yeni bir başarı veya icraat yok mu !

Süt dağıtmayı icraat sananlar var ülkede...

Hocaam hocaaam :)
Sayın @OzkanK. Hocam lütfen bak bu konuyu bile bile siyaset bölümüne açmadım çocuktur masumdur tüm çocuklar güzeldir hepsi bizimdir hizmet tüm büyüklerin yükümlülüğü kim olsa hizmette bakmakta vs mükellef gel boşver bu başlıkta münazara olmasın yaşanmasın..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Hocaam hocaaam :)
Sayın @OzkanK. Hocam lütfen bak bu konuyu bile bile siyaset bölümüne açmadım çocuktur masumdur tüm çocuklar güzeldir hepsi bizimdir hizmet tüm büyüklerin yükümlülüğü kim olsa hizmette bakmakta vs mükellef gel boşver bu başlıkta münazara olmasın yaşanmasın..

Siyasi bir cevap vermedim zaten.

Ama her ay başı neredeyse aynı muhabbetler. İBB süt dağıtmış İBB otogarı boyatmış aynı şeyler döndür dolaştır konu aç :(

Şurda forum içi arama yapsanız en az 10 tane İBB süt dağıtımı ile ilgili konu çıkacaktır bayat konular diyorum bu kadar basit.

Yıl daha 2019 bak benzer konu açılmış yıl 2022 olacak halen Süt muhabbeti döndürülüyor...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hımmm anladım haklısın evet varmış bu hizmetin başlangıcı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Süt mü dağıtılırmış? Gitsin yandaş müteahhitlere yol yaptırıp 40 sene ülke kasasından para sömürsün.

Ondan yol yapmasını bekleyen yok ki.

Verdiği sözlerin 3 te 1 ini tutsa yeterli...

Ama 3 yıl olacak neredeyse seçileli sürekli aynı sözde icraatlar anlatılıyor. Süt dağıttı Otogarı boyattı birde 0-3 yaş çocuğu olan annelere bedava otobüs bu başka dişe dokunan ne var !

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Ondan yol yapmasını bekleyen yok ki.

Verdiği sözlerin 3 te 1 ini tutsa yeterli...

Ama 3 yıl olacak neredeyse seçileli sürekli aynı sözde icraatlar anlatılıyor. Süt dağıttı Otogarı boyattı birde 0-3 yaş çocuğu olan annelere bedava otobüs bu başka dişe dokunan ne var !
Bu konuda haklısın sürekli boş çene hiç faaliyet yok

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ekrem İmamoğlu seçim vaadlerini atayım şuraya... Seçim öncesi bol keseden atmaya benzemiyor bazı şeyler.

Çevre Konusunda:
1634589011733.png

Ulaşım:

1634589041146.png

Sosyal Yardımlar:

1634589069829.png

Kültür Sanat:

1634589105677.png

Bu Sözlerin kaçı yapılmış mesela ! Ben yol flan beklemiyorum...

Not: Ben biraz tanıyorusam buna cevap vermeyip başka şey söyleyecekler ama şuna ne diyecen diyecekler :)

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Ekrem İmamoğlu seçim vaadlerini atayım şuraya... Seçim öncesi bol keseden atmaya benzemiyor bazı şeyler.

Çevre Konusunda:
Ekli dosyayı görüntüle 164295
Ulaşım:

Ekli dosyayı görüntüle 164296
Sosyal Yardımlar:

Ekli dosyayı görüntüle 164297
Kültür Sanat:

Ekli dosyayı görüntüle 164298

Bu Sözlerin kaçı yapılmış mesela ! Ben yol flan beklemiyorum...

Not: Ben biraz tanıyorusam buna cevap vermeyip başka şey söyleyecekler ama şuna ne diyecen diyecekler :)
Evsizlere hizmeti:

Mesaj otomatik birleştirildi:

@OzkanK. Hocam yorma beni bak 100 belki 150 icraatı var adamın bu sadece biri. Sen bakiver şuradan ibb nin resmi youtube kanalı

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Evsizlere hizmeti:

Mesaj otomatik birleştirildi:

@OzkanK. Hocam yorma beni bak 100 belki 150 icraatı var adamın bu sadece biri. Sen bakiver şuradan ibb nin resmi youtube kanalı

Hee tamam o zaman :) Sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün...

Bu hizmet mi şimdi ! Bunlar zaten olan veya olması gereken şeyler. Ben kendimi bildim bileli bütün belediyeler kış ayı geldiğinde sokakta kalanlara veya yardıma muhtaç olanlara yardım ederler onları otellere veya spor salonlarına yerleştirir çorba verir banyo hizmeti verir üst baş verir misafir eder bu garip bir olay değil ki... VEYA HİZMET DEĞİL. Sagopa Kajmer'in çok sevdiğim bir şarkısı vardı. Olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar diye.

Google'a veya Youtube'a İBB evsizlere hizmet yaz 5-10-15 sene önceki haberler videolar çıkacaktır zaten olan şeyler bunlar.

Üstte attığım olaylar Ekrem İmamoğlunun şahsi söylemleri veya proşürlerinde seçim vaadlerinde yazanlar tek tek oku kaçı yapılmış kaçı yapılmamış görelim.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Screenshot_20211019-013712_Samsung Internet.jpg

Vaatleri arasındaydı ya bu (bu arada bu sadece 1i) yapmış işte o yüzden paylastim.

Ayrıca şimdi "hizmet mi bu?" Mu oldu ?
Biz yıllardır yol yaptık köprü yaptık yok hastane yaptık diyen iktidara ve yanlısına e yapacaksın tabi babanın fabrikasından mı yaptın cebinden mi yaptın ne övünüyorsunuz derken anlatamıyorduk işte biz!..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ekli dosyayı görüntüle 164303

Vaatleri arasındaydı ya bu (bu arada bu sadece 1i) yapmış işte o yüzden paylastim.

Ayrıca şimdi "hizmet mi bu?" Mu oldu ?
Biz yıllardır yol yaptık köprü yaptık yok hastane yaptık diyen iktidara ve yanlısına e yapacaksın tabi babanın fabrikasından mı yaptın cebinden mi yaptın ne övünüyorsunuz derken anlatamıyorduk işte biz!..

Hocam ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyon :D

Diyorum ki o kadar çok vaad var dönüyor dolaşıyor sabah akşam Süt'te süt. Yok mu diğer icraatlardan bir şey sen bana youtube linki atıyon :D

Sadece SÜT diye arattığımda bile o sitede kaç tane haber çıkıyor. Yok işte döndür dolaştır süt dağıttık mesele bu.

Ben en başta ne dedim verdiği vaadlerin 3 te 1 ini yapsa ben razıyım. Ondan yol yapsın dev binalar yapsın bekleyen yok. Şu uçuk vaadlerin daha yanından geçilmedi...

Yeşil Alanı 3 katına çıkaracaz
Su faturasına yüzde 40 indirim !

İstanbulun kuzeyinde 70 km yaşam kolidoru ( 10 km yede razıyım. )
En bombası bu :) 5 yıl içerisinden metro hattını 2 katına çıkarma ?
100 bin araç kapasiteli transfer merkezleri yapılması ! Ve mevcut İBB otoparkının 2 katına çıkarılması

Bak mesela icraat budur.
Yaşlılar için 10 gündüz bakım evi nerde !

150 Çocuk dostu kreş ( Şuana kadar açılan ya 10 dur ya 15 )

Evsizler için kurulacak ev diyor vaad olarak :D Senin attığın bildiğin dandik konteyner ...

Sonra 75 bin öğrenciye 400 TL burs dendi sonrada 30 bin öğrenciye 280 TL oldu o burs. ( Bu arada belediyelerin burs vermemesi için mahkemeye başvuran kimdi acaba ! ),

500 kapasiteli 20 yurt sözü verilmiş. Şuan yapılan sayısı 3 ! Kapasiteleride 200 er den 600 kişilik.

500 bin Öğrenciye kırktasiye ve üniforma yardımı denmiş ( Bu konu hakkında bilgi bulamadım kaç kişiye verildi ne kadar verildi. )

Kültür sanatta yazılanların neredeyse tamamı yapılmadı.

Ama sabah öğlen akşam döndür dolaştır SÜT DAĞITTI. OTOGARI BOYATTI ve 0-3 yaş annelere ücretsiz belediye otobüsü anlatılıyor...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Sana birsürü icraatını attım aha linkini verdim karşılaştır bak istediğin gibi ve hocam tek katlı bungalov eve de dandik konteyner diyip kestirip atıyon ya daha ne diyeyim sana.

Imamoğlu koluna girip gezdirse sen gene inanman ha ? ikna olmazsın

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Sana birsürü icraatını attım aha linkini verdim karşılaştır bak istediğin gibi ve hocam tek katlı bungalov eve de dandik konteyner diyip kestirip atıyon ya daha ne diyeyim sana.

Imamoğlu koluna girip gezdirse sen gene inanman ha ? ikna olmazsın

Bu evlere Bungalov mu deniyormuş :D Bildiği dandik konteyner işte... Sactan yapılmış tipik prefabrik konteynar.

IMG_9850-1030x687.jpg

IMG_9946-1030x687.jpg

Google a Bungalov ev yazıyorum çıkanlar ile hiç benzetemedim ben !

bungalov-ev-3-1200x800.jpg

208-4226470.webp

Not: Baştan beri söylüyom madem verdiği sözleri tutuyor onların haberlerini linklerini atın neden gidip gidip sabah akşam SÜT dağıttı haberleri veya videoları atılıyor !

Son düzenleme:

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Bu evlere Bungalov mu deniyormuş :D Bildiği dandik konteyner işte... Sactan yapılmış tipik prefabrik konteynar.

IMG_9850-1030x687.jpg

IMG_9946-1030x687.jpg

Google a Bungalov ev yazıyorum çıkanlar ile hiç benzetemedim ben !

bungalov-ev-3-1200x800.jpg

208-4226470.webp

Not: Baştan beri söylüyom madem verdiği sözleri tutuyor onların haberlerini linklerini atın neden gidip gidip sabah akşam SÜT dağıttı haberleri veya videoları atılıyor !

Bungalow, genellikle tek katlı olan ve küçük evlere demektir. Biraz araştırıp tanımına bakabilirsiniz. Günlük kirası 1000 tl olan jakuzili, şömineli evlerden mi yapmasını bekliyorsunuz? Birilerini kötülemek için sallıyorsunuz, gram kafa yok...

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Dikkat edılsınde O Sütler Bozuk Cıkmasın,Yolda Kalan arabayı ıttırmeye Benzemez Yoksa..

Reaksiyon puanı
7,985
Zamanında hükumet Okul Sütü Akıl Küpü ambalajlarında yıllarca süt , kuru üzüm gibi şeyler dağıtmıştı zaten ben mi yanlış hatırlıyorum?

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Dikkat edılsınde O Sütler Bozuk Cıkmasın,Yolda Kalan arabayı ıttırmeye Benzemez Yoksa..
Hı hı evet.. Yok yandaş ailelerin çocuklarina iyi temiz akpli ailelerin çocuklarına bozuk süt veriyorlarmış.. vay ceHApe vay ??

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140

Mevcut hükümet döneminde maalesef süt dağıtımından yüzlerce öğrenci zehirlenmişti. Bu gibi bir durumun yaşanmaması için dikkatli olmak lazım tabi.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Hiçbir tarafı sevmiyorum ama bir taraf ne yapsa yaranamıyor diğer taraf süt dağıtıyor çok büyük bir şeymiş gibi övülüyor :D

Son mesajlar