Öneri i7 8550u egpu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

LuwaakDarken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdilik mx130 var 1050 geçsem ortalama ne kadar performans artar?

Genelde Minecraft, Csgo oynuyorum.

i7 8550u
8gb ram
mx130
1tb hdd
256gb ssd

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
"EGPU" dan bilgin yoksa araştırmanı isterim.

başlığı görmemişim , harici ekran kartı işi hem pahalı hemde uğraştırıcı girişmeni tavsiye etmem. Thunderbolt portun olsa bile ekran kartını besleyecek psu gerekiyor hazır halinde olan docklar var ama o kadar uğraşsan bile günün sonunda laptobu satıp kasa toplasan daha ucuza kurtarmış oluyorsun :)

Yine de ben bu işi yapcam diyorsan hem işlemci tarafı hem kullandığın bağlantı tb yoksa darboğaz ve performans kaybı yapacaktır , cs 100fps orta ayarlarda alıyorsanız rahat 144 de sabitlersin.

LuwaakDarken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başlığı görmemişim , harici ekran kartı işi hem pahalı hemde uğraştırıcı girişmeni tavsiye etmem. Thunderbolt portun olsa bile ekran kartını besleyecek psu gerekiyor hazır halinde olan docklar var ama o kadar uğraşsan bile günün sonunda laptobu satıp kasa toplasan daha ucuza kurtarmış oluyorsun :)

Yine de ben bu işi yapcam diyorsan hem işlemci tarafı hem kullandığın bağlantı tb yoksa darboğaz ve performans kaybı yapacaktır , cs 100fps orta ayarlarda alıyorsanız rahat 144 de sabitlersin.
Thunderbolt portum var.
İşlemcim alacağım ekran kartıyla tam oluyor darboğaz oranı 4% daha güçlü ekran kartı alırsam cpu darboğaz yapıyor.
300w psu yetecek sanırım önerebileceğin bir psu var mı?