Hz. Muhammed'e hakaret eden kişi tutuklandı!

Didem Ergin

Profesör
12 Mart 2020
1,763
2,343
293
25
İslam'a ve Hz. Muhammed'e hakaret içerikli paylaşımda bulunan şüpheli, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan tutuklandı.

OzkanK.

Rektör
3 Eylül 2019
10,693
13,062
4,958
İyi bir ceza almasını temenni ederim ama yüzde 90 alamıyacaktır. Benim bildiğim Dinlere peygamberlere veya kutsal kitaplara insanların dinine inacına sövmenin hakarettin bir cezası yok bizim ülkede :( Halkı Kin ve nefrete sürüklemekten kitlerler inşAllah diyecem ama oda çok bir şey olmaz. ( İnşallah yüksek cezaları vardır veya yakın zamanda eklenirde böylelerine bir ders olur. )

Haberde ilgimi çeken
Türkiye LGBTİ Birliği adlı sitenin sorumlusu M.C.S ( Adamın diğer insanlara veya dinlere saygısı yok daha LGBT'yi savunup saygı bekler birde. )

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
onu koyacakları yerde sıkıntı kapatsınlar hücreye unutsunlar orada azınlık raporu filminde ki gibi...

CapScroLL

Profesör
22 Ağustos 2014
3,656
2,683
293
26
Süleyman Soylu böyle bir post attı fakat o kişiye "Pislik" dediği için bazı kesimler tarafından tepki gördü...

Screenshot_4.jpg

Ebu Cehil'in yapmadığını bunlar yapıyor, sizce de şaşırtıcı bir durum değil mi? Ebu Cehil'in Hz. Muhammed'i haşa pedofili ile suçladığını tarih yazmamıştır ama bu lgbti denen örgütü yazıyor.

Edit3: Kusura bakmayın da ben benim dinime kitabıma saygısı olmayana saygı göstermem, daha geçen bana saygıyla karşılamamdan bahseden bir arkadaş vardı şimdi ne yapayım bu alçaklığı da mı saygıyla karşılayayım? Kusura bakma kardeşim saygıyla karşılayacak taraf varsa onlar karşılasın.

Son düzenleme: