Hürriyet Ana Sayasındaki Çok Önemli Haber

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
:D :clover: Saygılar...

Oradaki''güleyim bari'' yazısını anlayamayacak kapasitede değilsiniz bence.Haa yok ben o cümleyi gerçek anlamda anladım diyorsanız benden de saygılar ..

Konuyu bu hale getiren sizler sonra açıklama yapmaktan kaçıp şov yapan yine sizler..

Çok zorladım kendimi gülemedim.Gülemeyenlere saygın vardır umarım.

Gazeteye böyle bir haberi neden yayınlarsınız diye bir başvurun var mı?
Burda teşhir etmeden önce çağdaşlık adına uğraştım bildirdim ama 2 gün 10 gün yayınladılar demen daha iyi olmaz mıydı?Aynen paylaşıp böyle çağdaş olunmaz demek biraz eksik kalıyor.

Böyle gazeteleri evinize ,bilgisayarınıza sokmayın der gibisin.

Önereceğin gazeteler nedense kutbun diğer tarafını işaret ediyor.

En azından bu ilk yorumundaki kadar ,irdeleyici olmanı ciddi olmanı temenni ediyorum..Ama Hürriyet gazetesinin kendi tutarsızlığı yüzünden siz de ne yazacağınızı şaşırdınız..:)

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Niçin sildim??

Güzel soru...Pşman olduğum için sildim...

Sizin gibi biriyle tartışma yapacak gaflete düştüğüm için..

Bu seviyeli üslubunuz ve kalteli yorumlarınıza(!) muhatap oldugum için:)

Beni muhatap aldığınız için teşekkür ederim.:clover:

Geri adım atmayıda öğrenmeliyiz bir örnek veriyorum::flowers:

Verdiğim geçici yorum trafiğinden dolayı özür diliyorum.

Saygılar.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Beni muhatap aldığınız için teşekkür ederim.:clover:

Geri adım atmayıda öğrenmeliyiz bir örnek veriyorum::flowers:

Verdiğim geçici yorum trafiğinden dolayı özür diliyorum.

Saygılar.

Saygılar bizden efenim...:)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
durmak yok yola devam, şereften yoksun doğan medyası...
böyle devam edin pislikler..

ama bi gerçek var ki..maalesef adamlar istediklerini yavaş yavaş elde ediyorlar..

Ar namus iffet hiç bi şey bırakmayacaklar yakında bizde..

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tek bir kelime 7 sayfalık konuyu açıklıyor sanırım.

Bence o kelimeyi kendi üstüne alınmalısın..Çünki sataşarak ilk yorumu yapıyorsun.Çağdaşlıkla çıplaklığın aynı şey olduğunu''hürriyet'in değil ZOrhak'In söylediğini düşünüyorsun.

Şimdi de Sana cevap olarak Hürriyetin açıklamasını koyuyorum.Sen şimdi buna rağmen yapacak bir yorum bulamıyorsun.Ve ilk mesajında olduğu gibi seviyesiz bir üslupla sataşıyorsun.

alıntı yaptığın ''zavallılar'' 7 sayfalık konuyu değil..sen ve senin gibilerin tutarsızlığını özetliyor.

Allah aşkına birinizde ''hürriyet''in çıplak resimleri kaldırma kararını okuduktan sonra mantıklı bir eleştiri yapıun da okuyayım.Bundan sonra cevap vermekte zorlanmam çünki cevapların heopsini Hürriyet in kendi açıklamasından alıntı yapacağım..

Kendi içinde çelişen bir gazeteyi ve yayın felsefesini savunuyorsunuz..işiniz gayet zor..Dinine bağlı olan ve haber sitesinin anasayfasında çıplak kadın resmini eleştiren birine sataşmak için yanlış zaman ve yanllış yerdesiniz..

Ben savunduğum görüşlerimi belgelerle ve açıklamalarla belirtiyorum..Ama sizin mesajlarınız hakaretlerle dolu...

Nuro_Burn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
suyu çıktı tartışmanın baldırı çıplak bi karı için ne diyim helal olsun. eğlence bölümünde flash tv kıvamında tartışma ortamınada kavuştuk. hadi öpüşün barışın kardeşsiniz siz :D

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Bence o kelimeyi kendi üstüne alınmalısın..Çünki sataşarak ilk yorumu yapıyorsun.Çağdaşlıkla çıplaklığın aynı şey olduğunu''hürriyet'in değil ZOrhak'In söylediğini düşünüyorsun.

Şimdi de Sana cevap olarak Hürriyetin açıklamasını koyuyorum.Sen şimdi buna rağmen yapacak bir yorum bulamıyorsun.Ve ilk mesajında olduğu gibi seviyesiz bir üslupla sataşıyorsun.

alıntı yaptığın ''zavallılar'' 7 sayfalık konuyu değil..sen ve senin gibilerin tutarsızlığını özetliyor.

Allah aşkına birinizde ''hürriyet''in çıplak resimleri kaldırma kararını okuduktan sonra mantıklı bir eleştiri yapıun da okuyayım.Bundan sonra cevap vermekte zorlanmam çünki cevapların heopsini Hürriyet in kendi açıklamasından alıntı yapacağım..

Kendi içinde çelişen bir gazeteyi ve yayın felsefesini savunuyorsunuz..işiniz gayet zor..Dinine bağlı olan ve haber sitesinin anasayfasında çıplak kadın resmini eleştiren birine sataşmak için yanlış zaman ve yanllış yerdesiniz..

Ben savunduğum görüşlerimi belgelerle ve açıklamalarla belirtiyorum..Ama sizin mesajlarınız hakaretlerle dolu...

Artık bazıları sussun...Tabi biraz akılları varsa..

Konu ZorhaK tarafından (Dün Saat 13:20 ) değiştirilmiştir..
Hürriyetin açıklamasında çağdaşlığa hareket ettiğini göremedim bir türlü neden acaba sen söylememiştin değilmi yazık bumu çağdaşlık diye?

kardeeeeeeeeşşşş iyimisin?

banane karının çıplak resminden bilmem neresinden hürriyetin kararından açıklamasından yahu.

Sen çağdaşlığa neden giydirme yapıyorsun onu soruyorumm sana soruyoruuum birader Zorhak sana soruyorum sana. saçma sapan yorumlar yapacağına bunu yanıtla.

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
durmak yok yola devam, şereften yoksun doğan medyası...
böyle devam edin pislikler..

ama bi gerçek var ki..maalesef adamlar istediklerini yavaş yavaş elde ediyorlar..

Ar namus iffet hiç bi şey bırakmayacaklar yakında bizde..

Birader senin ar, namus, iffetin bir habere göre değişiyorsa zaten birşey kalmaz. Doğan grubuna şart değil yani.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Exploit Coder Kendine gel kendine:)

Hesap mı soruyorsun bana?Ben fikrimi söyledim..Ve bu fikrimi Hirriyet in kendi içinde tezat düşmesiyle destekledim...

Sen kime nara atıyosun??

Takılıp kalmışsın bozuk cd gibi...

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Exploit Coder Kendine gel kendine:)

Hesap mı soruyorsun bana?Ben fikrimi söyledim..Ve bu fikrimi Hirriyet in kendi içinde tezat düşmesiyle destekledim...

Sen kime nara atıyosun??

Takılıp kalmışsın bozuk cd gibi...

Sakin ol abisi. Çağdaşlığa giydirmek konusunu değiştirmeye çalışıyorum diyemezsin tabii. Baksana hala konuşuyorsun madem fikrini söyledin ben de sorumu sordum. Ama sen konuları birbirine geçirmekle meşgul olduğun için soruma cevap vermiyorsun yada soruma cevap vermemek için konuları birbirine katıyorsun orasını bilemem. Ve hala cevap vermiyorsun mesaja bak. hesapmı soruyorsun kime nara atıyorsun takılıp kalmışsın bozuk cd gibi vs vs. sen bunları yazana kadar benim soruma 10 kere cevap vermiştin sorumla ilgisi ve alakası olmayan yorumlarını okumaya tenezzül etmeyeceğim. Ta ki sorumu cevapladığın yoruma kadar.

Yarası olan gocunur derler ya..

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Konuya bak almış başını gitmiş,konunun nerde olduğuna bakıp gelen adam afallıyodur.(Eğlence-Komik Resim)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Sakin ol abisi. Çağdaşlığa giydirmek konusunu değiştirmeye çalışıyorum diyemezsin tabii. Baksana hala konuşuyorsun madem fikrini söyledin ben de sorumu sordum. Ama sen konuları birbirine geçirmekle meşgul olduğun için soruma cevap vermiyorsun yada soruma cevap vermemek için konuları birbirine katıyorsun orasını bilemem. Ve hala cevap vermiyorsun mesaja bak. hesapmı soruyorsun kime nara atıyorsun takılıp kalmışsın bozuk cd gibi vs vs. sen bunları yazana kadar benim soruma 10 kere cevap vermiştin sorumla ilgisi ve alakası olmayan yorumlarını okumaya tenezzül etmeyeceğim. Ta ki sorumu cevapladığın yoruma kadar.

Yarası olan gocunur derler ya..

Çağdaşlığa neden giydirme yapıyorsun....Soru bu mu?

B çağdaşlığa giydirme yapma'' tabiri günlük hayatta sık kullanılmadığı için..soru olduğunu anlayamamışım pardon..:)

İkincisi ben cevabımı verdim.Bir daha söylüyorum.

Çıplak kadın konusunda aldığı kararın içeriğinde ,doğrudan olmasa da dolaylı yollardan çıplak kadın resimlerinin gençleri her yönden olumsuz etkilediğini söyleyerek çağdaşlığın gereği bir açıklama yapmıştır.

Çağdaş düşünmek ,toplumun ahlakını ve gençlerini düşünmeyi de içermez mi?İçerir elbette.

Bakınız Hürriyet açıklamasında bir cümle^^Bu belki de bizim günlük trajımızı ya da sayfa görüntülenmemizi düşürebilir ancak biz trajın değil düzeyin ve doğru haberciliğin yüksekliğini önemsiyoruz..''

düzeyden ve doğru habercilikten bahsetmiş.

Peki bu kavramlar da çağdaşlığın içinde yer almaz mı?alır elbette.Hürriyetin aldığı kararın içinde çağdaş bir hayata dair çağdaş(!) bir gazetecilik etiği var.

Şimdi bu kararı alıp sonradan tekrar çıplak kadın resimlerini yayınlayan Hürriyet tir.Ben de ''bu mu çağdaşlık'' diye sordum.

ama sen çıplaklıkla çağdaşlığı bir tutanın hürriyet değil ben olduğumu söylüyorsun.

altını çizmek için aynı şeyi tekrar etmiş olsam da bir de şöyle söyleyeyim..

Sevgili okurlar,

Hürriyet adı doğru haberciliğin, tarafsız ve önyargısız haberciliğin, insana saygının sembolü olmuştur...

Bu tür teşhire dayanan foto-galeri zihniyetinin habercilikle ilgisi olmadığını düşünüyoruz.

Üstelik kadını yalnızca teşhir malzemesi olarak gören bu zihnriyetin insana karşı bir saygıısızlık olduğunu da söylüyoruz...

demiş Hürriyet.

Bunu diyen hürriyete ''bu mu çağdaşlık'' diye sormak son derece normaldir.

Ancak bana ''ağzına çağdaşlık lafını alma''diye seviyesiz bir üslupla ve anlaşılmaz bir saldırganlıkla hesap soran sizi anlamak mümkün değildir..

Durum böyle olunca ben de size sizin üslubunuzla cevap vermeye çalıştım..

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
ZorhaK bu yazdığın saçma sapan sadece beyin yoran yorumunda hala sorumun cevabını göremiyorum. Yan yattı çamura battı ayaklarımı yapıyorsun.?

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Zorhak daha önce de söylediğim gibi beğenmiyorsan girmezsin. Pislik atmana gerek yok yani. Sitenin sahibi kendileri değil mi isterler ana sayfaya cıplak kadın koyarlar isterler önemli bir haber koyarlar. İsterlerse kendi resimlerini koyarlar. Bu seni ilgilendirmiyor. cünkü site adamların. Ha sen kendi adına girmezsin olur biter.

Cağdaşlığı işe karıştırmana ise anlam veremiyorum. Dediğim gibi sevmiyorsan girme siteye bu kadar basit.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
ZorhaK bu yazdığın saçma sapan sadece beyin yoran yorumunda hala sorumun cevabını göremiyorum. Yan yattı çamura battı ayaklarımı yapıyorsun.?

beyin yormuyor aslında..Beynin yorulması .anlama kapasitesi ile ters orantılı olduğundan senin beynin çok yorulmus olabilir.

verdiğim cevap seni ihya etmek zorunda değil,,
Zorhak daha önce de söylediğim gibi beğenmiyorsan girmezsin. Pislik atmana gerek yok yani. Sitenin sahibi kendileri değil mi isterler ana sayfaya cıplak kadın koyarlar isterler önemli bir haber koyarlar. İsterlerse kendi resimlerini koyarlar. Bu seni ilgilendirmiyor. cünkü site adamların. Ha sen kendi adına girmezsin olur biter.

Cağdaşlığı işe karıştırmana ise anlam veremiyorum. Dediğim gibi sevmiyorsan girme siteye bu kadar basit.

Ben bu iddaya daha önce cevap vermiştim.siteye hem girerim hem de eleştiririm.Her eleştirdiğin şeye sırtını dönüp gidiyormusun sen?

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
beyin yormuyor aslında..Beynin yorulması .anlama kapasitesi ile ters orantılı olduğundan senin beynin çok yorulmus olabilir.

verdiğim cevap seni ihya etmek zorunda değil,,

Ben bu iddaya daha önce cevap vermiştim.siteye hem girerim hem de eleştiririm.Her eleştirdiğin şeye sırtını dönüp gidiyormusun sen?

siteyi eleştirme demedik. siteyi eleştir banane siteden. çağdaşlığı neden karıştırıyorsun

tmpuser

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Zorhak BU KOnuda Son derece Haklıdır

BU başlığın ima ettiği şeyi anlamamazlıktan gelip savunan lar Çağdaşlık ayakları yapmasın burada

Kendi kardeşiniz hakkındada söylensin istermiydiniz bu lafı madem bu kadar çağdaşsınız ?

BUrada bariz bi Kinaye var ve kasıtlı yapılmış belli

Madem beğenmediniz konuya yazmayın kardeşim gidin başka konulara yazın

konuyu açmış adam istediği yorumu da yapar madem çağdaşsın yorumuna saygı göstereceksin