Huawei P9 Lite 2017 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Mahir Bağadır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 1300 tl gibi bir bütçem var ve bu hafta içinde yeni bir telefon alacağım. Bu fiyat bandında beğendiğim 3-4 tane telefon var ancak en çok bu ilgimi çekti. İnternette araştırdığım zaman pek fazla bir şey bulamıyorum bu yüzdende konu açma gereği duydum. Bu fiyat bandında başka bi telefon da önerebilirsiniz ancak maksimum 1300 olmalı.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
P9 Lite 2017'yi ben özellikle P9 Lite 2016 modeline göre kıyaslarsak tasarımını daha çok beğendim sanki amiral gemisi kullanıyormuşsun hissiyatı veriyor. Telefonu kullananların yorumlarına baktıysan zaten çoğunluk memnun kalmış. SAR Değerleri de 2016 modeline göre daha düşük bu da güzel. Kamerası segmentinin olması gerektiği gibi fotoğraf çekiyor. Bu telefonu alıpta sıkıntı yaşacağın tek durum belki dahili hafıza olabilir çünkü 16 gb ama bazılarına yetiyor sana yeterli gelir mi bu soruya cevap vermen lazım. Onun dışında FM Radyosu yok. Telefondan radyo dinlemiyorsan ve senin için olmazsa olmaz değilse sıkıntı yok. Android 7 ile geliyor bu da iyi fakat bir sonraki güncellemeyi alır mı orası soru işareti. İşlemcisi ve grafik işlemcisi fiyatına göre gayet iyi.

Salwadore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
benimde kafamda p9 lite 2017 var 1500tl sınırım var ama çok kararsızım bilmiyorum :)

Mahir Bağadır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Telefonun en çok tasarımı beğendim bende ancak o fiyata Xiami mi5 daha mantıklı geldi. Onu almaya karar verdim. Teşekkür ederim. İyi forumlar.

Salwadore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Telefonun en çok tasarımı beğendim bende ancak o fiyata Xiami mi5 daha mantıklı geldi. Onu almaya karar verdim. Teşekkür ederim. İyi forumlar.
hayırlısı olsun ben ithalatçıdan korktuğum için mi5s i alamıyorum yoksa istemiyorum değil :(