Huawei p9 lite 2017 Vodafone sim kartı okumuyor

Bu konuyu okuyanlar

Klkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar turk Telekom kullanıyordum Vodafone geçiş yaptım huawei p9 lite 2017 Vodafone sim kartı okumuyor Baska telefona kartı taktım çalıştı ama benim telefonumda servis yok diyor yardım önerisi olan var mı?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Merhaba arkadaşlar turk Telekom kullanıyordum Vodafone geçiş yaptım huawei p9 lite 2017 Vodafone sim kartı okumuyor Baska telefona kartı taktım çalıştı ama benim telefonumda servis yok diyor yardım önerisi olan var mı?
Bir de başka bir operatörü deneyin. Anakart gitmiş olabilir bir ihtimal.

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
telefonunuzun fabrika ayarlarını sıfırlayabilirisiniz bazen eksik yüklenen yazılımlarla sim kart okumama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz bu deneyimleri yaptığınızda düzelmez ise en yetkili bir huawei yetkili servisiyle görüşmelisisiniz

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.Olmazsa hard reset atabilirsiniz sorun düzelmiyorsa teknik servise gitmesi gerekecek. Yazılımsal olmayabilir eğer sıfırlamalara rağmen düzelmiyorsa.