Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeadlyPower

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eğer geliştirici seçeneklerinden animasyon ayarlarını kapalı yaparsanız daha fazla ekren süresi alabilirsiniz.
Ben 8 saat 42 dakika ekran suresi almıştım. Parlaklık hep fuldeydi ve wifi hep acik. Google play arkaplanda guncelleme yapiyordu. Bu sırada colin mcrae rally ve gta vc oynuyodum.

Resim atamıyorum özür dilerim.
Ekran süresi ni atayım dedim 27 dakika yüklenmesini bekledim. En sonunda hata verdi.

tam olarak hangi ayar

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam sorumu yanıtlarmısın sende huawei kullanıcısıysan :)
Evet tekrar alirdim gercekten kamerasi guzel. 17 eylulde iphone 7 elime ulasir muhtemelen. Kamerasini karsilastiririm insallah.
Sarji bayagai uzun gidiyo. Hafta ici okula gittiyim zaman sarji bitmiyo diyebilirim.

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet tekrar alirdim gercekten kamerasi guzel. 17 eylulde iphone 7 elime ulasir muhtemelen. Kamerasini karsilastiririm insallah.
Sarji bayagai uzun gidiyo. Hafta ici okula gittiyim zaman sarji bitmiyo diyebilirim.

herkes sarjdan sikayetci ama siz memnunsunuz :) bu arada sahibindencom da plus buldum 2000 kusure veya plus olmayani 1700 küsur sizin tavsiyeniz ne olurdu bu arada nfc hepsinde var dimi bir forum sitesinde tsrtisma konusu olmuşta

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
herkes sarjdan sikayetci ama siz memnunsunuz :) bu arada sahibindencom da plus buldum 2000 kusure veya plus olmayani 1700 küsur sizin tavsiyeniz ne olurdu bu arada nfc hepsinde var dimi bir forum sitesinde tsrtisma konusu olmuşta
Şarjdan şikayetçi olanlar kesin kullanmayanlardır. Özürlü olmak lazım bu telefonun şarjını beğenmemek için.

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cift hatli versiyonda nfc yok hocam.
Ama fiyat farki biraz yuksekmis o telefonun bi arizasi olabilir. Dikkat edin

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Iphone 7 bugun turkmenistana gelmis fakat gumruge takilip kalmis. Almaya gittim 1 saat 20 dakikalik sorgudan sonra telefonu verdiler. Neyseki faturada adim yazmiyodu. Eve geldim kutuyu actim telefon parcalanmis bi durumda karsima cikti. Gumrukte icinde eroin falan aramislar. Bu hayal de suya dustu

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konuyla alakasız olacak ama türkmenistanda bi sıkıntı oldu geçmişte girdiğniz siteler dışında hiçbir siteye giremiyosuzunz. Araştıramadım burda sorcam. eğer yetenek sizsiniz e katılıp cem yılmazın 2001 de falan yaptığı esprleri yaparsam bi sıkıntı olrumu telif hakkı filan?
teşekkürler

musoceans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar köyde 2g yayın var gece %100 le bırakıyorum sabah %98 le uyanıyorum ama şehire gelince 3g ile her şey aynı olmasına rağmen mobil veriyi kaptmama rağmen %90 la uyanıyorum..... bu fark 3g hattan mı kaynaklanıyor sizce..... ben öyle düşünüyorum çünki...

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
arkadaşlar köyde 2g yayın var gece %100 le bırakıyorum sabah %98 le uyanıyorum ama şehire gelince 3g ile her şey aynı olmasına rağmen mobil veriyi kaptmama rağmen %90 la uyanıyorum..... bu fark 3g hattan mı kaynaklanıyor sizce..... ben öyle düşünüyorum çünki...
Garip.. Ben hiçbir zaman mobil veriyi(3G) kapatmam ve böyle bir şey de yaşamadım..

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Yakın Zaman'da operatör üzerinden bu telefonu veya S6 Edge'i alacağım. Siz kullanıcıları olarak bana artıları ve eksilerini yazabilir misiniz? Ve bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz?

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şunu söylemem gerekiyor başta ben iki telefonuda inceledim fakat ikisini de kullanmış değilim. Huawei p9 için söylenenler şunlar + ları Mono ve rgb için çift kamera oluşu, Alan derinliğinin çok iyi işler çıkarttığı, tasarım ve arayüz (Kişisel beğeniye kalmışş), telefonun batarya kullanımını iyileştirmek için koymuş olduğu hd seçeneği, et kemik özelliği (ekrana m çizince müzik uygulaması açılıyor) şuan aklıma gelen artılar bunlar birde eksiler şunlar - Batarya iyi fakat işlemcinin yarattığı güç onu biraz erken bitirebiliyor kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösterir bu tabi , ois yok, 4k çekim yok. S6 edge için söyleye bileceğim şunlar var tasarımı kesinlikle güzel, kamera iyi. fakat şunları bilmen gerekiyor ki batarya konusunda ve sd kart slotunun olmayışı sorun çıkartabilir. Bana sorarsan P9 derim. Beni cezbeden özelliği fotoğraf konusundaki başarısı yani günde bir kez girer instagramda #huaweip9 yazar bakarım çekilen fotolara yok öyle birşey :)

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Şunu söylemem gerekiyor başta ben iki telefonuda inceledim fakat ikisini de kullanmış değilim. Huawei p9 için söylenenler şunlar + ları Mono ve rgb için çift kamera oluşu, Alan derinliğinin çok iyi işler çıkarttığı, tasarım ve arayüz (Kişisel beğeniye kalmışş), telefonun batarya kullanımını iyileştirmek için koymuş olduğu hd seçeneği, et kemik özelliği (ekrana m çizince müzik uygulaması açılıyor) şuan aklıma gelen artılar bunlar birde eksiler şunlar - Batarya iyi fakat işlemcinin yarattığı güç onu biraz erken bitirebiliyor kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösterir bu tabi , ois yok, 4k çekim yok. S6 edge için söyleye bileceğim şunlar var tasarımı kesinlikle güzel, kamera iyi. fakat şunları bilmen gerekiyor ki batarya konusunda ve sd kart slotunun olmayışı sorun çıkartabilir. Bana sorarsan P9 derim. Beni cezbeden özelliği fotoğraf konusundaki başarısı yani günde bir kez girer instagramda #huaweip9 yazar bakarım çekilen fotolara yok öyle birşey :)
Ya önemli olan stabil olması ve uzun süre götürmesi. Daha güncel olduğu için zaten P9'u düşünüyorum ama S6'da öyle eski gibi bir algısı da yok. Eğer bu kriterlerde P9 daha avantajlı ise o Zaman tercihim de o yönde olacaktır.

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ya önemli olan stabil olması ve uzun süre götürmesi. Daha güncel olduğu için zaten P9'u düşünüyorum ama S6'da öyle eski gibi bir algısı da yok. Eğer bu kriterlerde P9 daha avantajlı ise o Zaman tercihim de o yönde olacaktır.
ama şu var p9 a 2400 fazla yoksa bende alicam ama o telefonun ederi o degil diger turlu vazcecme ondan

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese selamlar ben operatör üzerinden aldm telefonu,eski bir telefon gotururseniz 240lira civarı indirim oluyor..Telefondan çok memnunum şarj konusunda gayet yeterli bence,kamera g2den sonra başka bir boyuta taşıdı beni

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
ama şu var p9 a 2400 fazla yoksa bende alicam ama o telefonun ederi o degil diger turlu vazcecme ondan
Operatör üzerinden alınabilecek telefonlar arasından hem bütçeme hem de f/p oranına en uygun iki cihaz buydu. Maalesef ki indirimler operatörler tarafından fiyatlara yansıtılmıyor. ayrıca telefon 2160 liraya geliyor oradan da.

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Herkese selamlar ben operatör üzerinden aldm telefonu,eski bir telefon gotururseniz 240lira civarı indirim oluyor..Telefondan çok memnunum şarj konusunda gayet yeterli bence,kamera g2den sonra başka bir boyuta taşıdı beni
Eski derken aradıkları kriterler neler oluyor ve siz hangi telefonu ve hangi operatöre götürdünüz?

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Nokia e71 bataryası sis acilsn yeter dediler .vodfne a

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Diğer telefonlarda çok fark oluyor suanki piyasa fiyatlarıyla ama p9 da o kadar olmuyor gibi geldi bana

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Nokia e71 bataryası sis acilsn yeter dediler .vodfne a
Bu ilkem ile alakalı bana detaylı bir bilgi verme şansınız var mı? Çünkü gerçekten faydası olacağına inanıyorum açıkcası. Eğer özelden yazma imkanınız varsa çok daha makbule geçer gerçekten.

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bisey daha farkettim cevapsız çağrı geldiğinde kaç saniye çaldığı yazıyor bildirim panelinde[emoji23]

Frknsmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kolay Gelsin Ben Vodafone üzerinden aldım cihazı yaklasık 1 ay oldu ve güncelleme gelmedi yada verilmedi bunun ile ilgili bılgınız var mıdır???

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende Vodafone dan aldm güncelleme gelmedi sanırım direk 7.0 verirler

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hocam kolay Gelsin Ben Vodafone üzerinden aldım cihazı yaklasık 1 ay oldu ve güncelleme gelmedi yada verilmedi bunun ile ilgili bılgınız var mıdır???
Yeni seri ise zaten güncel sürüm yüklüdür. Operatör sürümleri farklı olabilir ayrıca.

~Value~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefonu g2 nın adaptörü ile sarz ediorm sanki daha hızlı doluyor oysaki 1.8A huawei nki 2.0 enteresan[emoji1]

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hızlı şarj destekliyormuş, diyorlar.

Screenshot_2016-09-22-18-14-17.png

Frknsmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonda son zamanlarda şöyle bir durum oluyo: müzik dinlerken hem kendi apksı hemde yan apk spotify de müzik yarıda kesilip sıradaki müziğe geçiş yapıyor ve 6-7. Müzikten sonra yürütme işlemi devam edıyor gibi gözüksede müzik çalmıyor bunun nedeni hakkında bilginiz var mıdır?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefonda son zamanlarda şöyle bir durum oluyo: müzik dinlerken hem kendi apksı hemde yan apk spotify de müzik yarıda kesilip sıradaki müziğe geçiş yapıyor ve 6-7. Müzikten sonra yürütme işlemi devam edıyor gibi gözüksede müzik çalmıyor bunun nedeni hakkında bilginiz var mıdır?
Müzik durduk yerde yarıda kesilip sıradaki parçaya geçiyorsa "salla değiştir" gibi bir özellik olabilir. Benim müzik uygulaması şu an farklı. HiApp'ten güncelledim, yarı çin, yarı ingilizce bir şey oldu. Geri de dönemedim. Kullanmadığım için de önemsemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...