Huawei P9 Karmaşası

Bu konuyu okuyanlar

franzkafka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Kamerası ön planda olan , hatta telefondan çok kamera lansmanı yapılan telefon P9.

Şimdi anlam veremediğim noktalar var;

Telefon ennnn iyi kameraya sahip, LEICA nın gücünün yer aldığı oyunun kurallarını değiştiren telefon AMA 3 nesil öncesi LG G2 de bile yer alan OİS desteği yok !

Telefonda dehşet-ül manşet kameramız var diye dünyayı Londra'ya toplayan Huaweiii ( Eyyyyy ! kısmında uzman Tolga abi ) AMA sizleri buraya kadar yorduk lakin Note 4 de bile olan 4K bizde yok,kusura bakmayın diyen de Huawei !!

Yurtdışında 650 $ fiyatı olan (Türkiye'de yaklaşık 2000 tl olur) AMA 1000-1500 TL kategorisindeki telefonların özelliklerine bile sahip olamayan da Huawei !!

Şimdi biz seni niye alalım ???

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Kamerası ön planda olan , hatta telefondan çok kamera lansmanı yapılan telefon P9.

Şimdi anlam veremediğim noktalar var;

Telefon ennnn iyi kameraya sahip, LEICA nın gücünün yer aldığı oyunun kurallarını değiştiren telefon AMA 3 nesil öncesi LG G2 de bile yer alan OİS desteği yok !

Telefonda dehşet-ül manşet kameramız var diye dünyayı Londra'ya toplayan Huaweiii ( Eyyyyy ! kısmında uzman Tolga abi ) AMA sizleri buraya kadar yorduk lakin Note 4 de bile olan 4K bizde yok,kusura bakmayın diyen de Huawei !!

Yurtdışında 650 $ fiyatı olan (Türkiye'de yaklaşık 2000 tl olur) AMA 1000-1500 TL kategorisindeki telefonların özelliklerine bile sahip olamayan da Huawei !!

Şimdi biz seni niye alalım ???
Yurtisinda 650 dolarmi ben bizzat dubaiden siparis ettim 400 dolar oda 1100 lira falan yapiyo. Aliexpressde de zaten 420 dolar. Sirf huawei in adini kotulemek icin elinizden geleni yapiyorsunuz.
4K ya gelince cok merak ediyorum kac kiside 4K tv veya 4K monitor var? 4K olsa ne olur olmasa ne olur

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Huawei P9 Kullanıcıları kulübü var. @jug bakabilirsiniz.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Huawei P9 Kullanıcıları kulübü var. @jug bakabilirsiniz.

Telefon hakkında olumsuz bir yoruma, telefonu kötülemek için elinizden geleni yapıyorsunuz dendiği için, herkesin olumlu veya olumsuz düşüncesini paylaşabilir dedim. Konu benim bakmam değil.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Telefonun artı/eksi (ki bu göreceli bir durumdur) her yönünü yazıyorum olduğu gibi. Evet, inceleme ve UKT'de telefonu yermek için ellerinden geleni yaptılar, iyi özelliklerinden hiç bahsetmediler.. Saçma sapan noktalara değindiler..

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
@Bloother ne UKT nede inceleme videolarına bakıp telefon alınacak gibi değil orada çok haklısın.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
4k yok diye bir cihaz yerden yere vurulmaz. 5 dkk 4k video cekimi yapiyorum v10 ile 1.5 gb yer kapliyor bana göre 1080p gayet yeterli.