huawei p10 mu huawei mate 9 mu

Tolga casur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
selam arkadaşlar. hatırladığınız üzere bir kaç gün önce iphone 7 mi mate 9 mu konusunu açmıştım. kararımı mate 9 yönüne vermiştim tavsiyeleriniz üzerine. ancak babam 6plus kulllanıcısıydı ve bana o kadar büyük bir telefon almamamı önerdi. p10 çok pahalı olduğu için mate 9 almayı düşünüyordum. benimde kafamda yine deli sorular uçuşmaya başladı ve nedense huawei markası acayip hoşuma gidiyor. bu paraya daha güzel telefonlar var diyebilirsiniz saygı duyarım ve hak veririm, ancak apple dan sonraki en güzel telefon markası olduğunu düşünüyorum (benim fikrim). yani uzun lafın kısası sizce hangisi. şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• huawei-p10-vs-mate-9.jpg
    huawei-p10-vs-mate-9.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 676

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Kardeşim maddi bakımdan kendini zorlama o zaman. Al bir Mate 9 keyfine bak :)

wanda

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iphone telefonlarda hızlı şarj olayı yok kardeşim. ben geçen hafta mate9 aldım..
iphone kullananlara acıyarak bakıyorum. hepsinin elinde power banklar..
mate 9 al, hayatın tadını çıkar kardeşim.
ha ille de alternatif istiyorsan zenfone3 deluxe derim.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
iphone telefonlarda hızlı şarj olayı yok kardeşim. ben geçen hafta mate9 aldım..
iphone kullananlara acıyarak bakıyorum. hepsinin elinde power banklar..
mate 9 al, hayatın tadını çıkar kardeşim.
ha ille de alternatif istiyorsan zenfone3 deluxe derim.
Dostum Huawei varkan Asus asla tercih edilmez. Huaweinin garantisi ve kirin 960 işlemcisi bir efsane :D

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Mate 9 , P10dan üstün bir model eksiği yok batarya fazlası varv.P10 mate9un küçük ekran ve küçğk bataryalısı .
Alternatif olarak S7 edgeye bakmanı öneririm bence buikisinden de daha iyi fakat illa ikisi arasından birisi seçilecekse bu mate 9 olmalı

Tolga casur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dostum Huawei varkan Asus asla tercih edilmez. Huaweinin garantisi ve kirin 960 işlemcisi bir efsane :D
Çok teşekkür ederim. Bende mate 9 düşünüyodum ancak babam beni baya uyardı okadar büyük telefon almamam için. Ayrıca p10 saat hediyesiyle geldiği için satsam baya ucuza gelir diye düşündüm. Yani görünüş p10 :D çok teşekkür ederim yinede
--- Gönderi Güncellendi ---
Mate 9 , P10dan üstün bir model eksiği yok batarya fazlası varv.P10 mate9un küçük ekran ve küçğk bataryalısı .
Alternatif olarak S7 edgeye bakmanı öneririm bence buikisinden de daha iyi fakat illa ikisi arasından birisi seçilecekse bu mate 9 olmalı
Yorumun için teşekkürler. Ben samsun düşünmüyorum

Son düzenleme:

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Çok teşekkür ederim. Bende mate 9 düşünüyodum ancak babam beni baya uyardı okadar büyük telefon almamam için. Ayrıca p10 saat hediyesiyle geldiği için satsam baya ucuza gelir diye düşündüm. Yani görünüş p10 :D çok teşekkür ederim yinede
--- Gönderi Güncellendi ---

Yorumun için teşekkürler. Ben samsun düşünmüyorum
Büyük telefon demek daha fazla batarya demek
Daha güzel dizi izlersin demek
Daha heycanlı oyun oynarsın demek
Daha bi göz doldurur demek :D
Birde spigen kılıfı takıp buff ekran koyucuyu yerleştirirsen ekrana offf çılgın bir telefon olur :D

Tolga casur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Büyük telefon demek daha fazla batarya demek
Daha güzel dizi izlersin demek
Daha heycanlı oyun oynarsın demek
Daha bi göz doldurur demek :D
Birde spigen kılıfı takıp buff ekran koyucuyu yerleştirirsen ekrana offf çılgın bir telefon olur :D
onlarda doğru :D