Huawei Mate 20 Lite

Bu konuyu okuyanlar

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar malum Huawei durumunu biliyorsunuz, ben yakın zaman içinde mate 20 lite almayı düşünüyordum ama bu durum yüzünden kafam çok karışık, tabi bu google'ın desteğini kesme durumu yeni çıkacak telefonlar için (şuan ki hali hazırda olan teller için sadece hizmetler ve güvenlik güncellemeleri olacak)..... kısacası bana bu konuda biraz yardımcı olursanız sevinirim kafam allak bullak oldu.

Teşekkürler :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Redmi Note 7 al geç keyfine bak

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Redmi note 7 ya da mi 8 lite al keyfine bak. Huawein ne olacağı belli değil.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Arkadaşlar malum Huawei durumunu biliyorsunuz, ben yakın zaman içinde mate 20 lite almayı düşünüyordum ama bu durum yüzünden kafam çok karışık, tabi bu google'ın desteğini kesme durumu yeni çıkacak telefonlar için (şuan ki hali hazırda olan teller için sadece hizmetler ve güvenlik güncellemeleri olacak)..... kısacası bana bu konuda biraz yardımcı olursanız sevinirim kafam allak bullak oldu.

Huawei'in eşi kolu bağlı sadece google da değil diğer tedarikçi firmalar da ilişkileri kesti. Benim düşüncem huawei sadece bir başlangıç ve diğer tüm çinli firmalara da yakın zamanda aynıları olur. O yüzden samsunga yönel derim ben.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
bi şey olacağı yok, satılan telefonlar tam destek çalışacak...

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Huawei'in eşi kolu bağlı sadece google da değil diğer tedarikçi firmalar da ilişkileri kesti. Benim düşüncem huawei sadece bir başlangıç ve diğer tüm çinli firmalara da yakın zamanda aynıları olur. O yüzden samsunga yönel derim ben.
Keşke Sony olsada ondan alsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi şey olacağı yok, satılan telefonlar tam destek çalışacak...
Ya aslında direk bu kafayla gidip almak istiyorum çünkü bu telefonu baya sevdim ya ama işte ne bileyim.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702

Şahsen konuyu çok araştırmadım ama Huawei bir şey olacağını düşünmüyorum çünkü küçük bir marka değil o kadar telefon vs. sattı böyle bir şeyi göze alamazlar. Mate 20 Lite bende bakmıştım ama bütçeden dolayı P Smart 2019 aldım şu an yazıyorum gayet memnunum. Huawei al derim.

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şahsen konuyu çok araştırmadım ama Huawei bir şey olacağını düşünmüyorum çünkü küçük bir marka değil o kadar telefon vs. sattı böyle bir şeyi göze alamazlar. Mate 20 Lite bende bakmıştım ama bütçeden dolayı P Smart 2019 aldım şu an yazıyorum gayet memnunum. Huawei al derim.
Bide telefonun tasarımı falan çok hoşuma gidiyor o yüzden bu telefonu almayı kafama koymuştum ta ki bu olay olana kadar

trcyzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu konu benimde aklımı çok kurcalıyor. Hanıma Mate 20 Lite almak üzereydim. Yarın gidip bir adet alsam acaba ne gibi bir durumla karşı karşıya kalırım. Sonuçta henüz canlandırılmamış cihaz olduğu için ban yemiş olur mu ? Yada ilerleyen vadede yer mi ? Yukarıdaki arkadaşları okudum Xiaomi modelleri güzel ama bana güven vermiyor nedense Samsung ise sürekli plastik A50 bile plastik :(

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
aslında kendi işletim sistemini yapsa insanlara 3 seçenek kalır Android İOS HİOS (BUNU DEMİN UYDURDUM DGHDDFHDFH)
Apple ile kapışabilir aslında ama bu zaman alır
İşletim sistemi olabilirde, işlemciyi ne yapacaklar acaba (arm desteği kesti) ?

Huawei öldü artık bence
Tam bütçe ne kadar
Profil resmi güzelmiş

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İşletim sistemi olabilirde, işlemciyi ne yapacaklar acaba (arm desteği kesti) ?

Profil resmi güzelmiş
HOCAM KİRİN ZATEN HUAWEİ'NİN KENDİ İŞLEMCİSİ DEĞİL Mİ ARM İŞLEMCİLERİNİ ÜRETEN FİRMA MI ?

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben mi 8 lite kullanıyorum. NFC teknolojisi olmaması beni fazla ilgilendirmedi açıkçası
hocam birşey soracağım ben müzik dinlemeyi seven bir insanım, bu kulaklık girişinin olmaması bir sorun teşkil ediyor mu?
yani o yanında verilen jak aparatını habire çıkartıp takmak mesela...

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hocam birşey soracağım ben müzik dinlemeyi seven bir insanım, bu kulaklık girişinin olmaması bir sorun teşkil ediyor mu?
ben 1 yıldır kablosuz kulaklık kullanıyorum aparatı at gitsin 250'ye bir tane jbl veya sony kablosuz kulaklık alıyorsun bluetooth ile bağlıyorsun müziğin doruklarına çıkıyorsun
bence kablolu kulaklık gereksiz

LASTOFDAYS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ben olsam huawei marka telefon almam. bence almamalısın da. google iletişimini kesti sonuçta. uygulama fln yükleyemezsin. en iyisi aynı fiyata başka bir telefon almak :)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Aksine ses kalitesi daha da yükseliyor .Bundan önce iPhone 7 kullandım ses kalitesi ve yüksekliği ligtning ve 3,5 jakdan daha iyi.Sadece şarj olurken müzik dinlemezsiniz.

Son mesajlar