Htc Wildfire S mi Samsung Galaxy W mi

Bu konuyu okuyanlar

HasanOzdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda yenibircep telefonu alacağım belirlediğim telefonlar htc wildfire s ve samsung galaxy w. ikisi arasında cok kararsız kaldım sizinde bi fikirlerinizi alayım dedim.İki telefonunda özelliklerini yazdım bir de siz bakın;

HTC WİLDFİRE S;
Android 2.3 - 5mp kamera+led flash - pil:1230 mAh - ekran:3.2 inc - işlemci hızı:600 MHz - wifi:802.11 b/g/n

SAMSUNG GALAXY W;
Android.2.3 - 5mp kamera+led flash - pil:1500 mAh - ekran:3.7 inc - wifi:802.11 b/g/n

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hocam tabikide samsung galaxy w :) işlemci bakımından çözünürlük bakımından çok daha iyi fiyatıda makül bence samsung almalısın :)
Glaxy Android OS, v2.3 (Gingerbread), 1.4 GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255T Snapdragon
Wild fire s
Android OS, 600 MHz ARM
Çözünürlük
Galaxy
480 x 800 piksel
Çözünürlük
Wild Fire s
320 x 480 piksel

Fakat 650 700 Lira Samsunga Vereceğine bence Sony Ericsson Xperia Neo V Almalısın.
Buradan da bahsettiğim telefonu inceleyebilirsin %20 indirimde
Tıkla

HasanOzdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy w 'de bircok kişi telefonun takılmasına-donmasından sikayetci.bu arada ben uygulamalar yönünden ve internet hızı-kalitesi yönünden bir telefon arıyorum bunun için bana baska ne tür telefonlar önerirsiniz?

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Samsung galaxy w 'de bircok kişi telefonun takılmasına-donmasından sikayetci.bu arada ben uygulamalar yönünden ve internet hızı-kalitesi yönünden bir telefon arıyorum bunun için bana baska ne tür telefonlar önerirsiniz?
sana sony ericsson xperia neo v yi önerdim bakmamışsın bile...

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sonyericsson xperia neo v'ye bakabilirsin bence samsung'tan daha iyi.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
açık ara galaxy w her açıdan üstün

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony ericsson al yada motorola motoluxe alacağın samsungdan çok çok daha iyidir

hodor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ne yaparsan yap one v almada android telefon ama flash destegi yok o zmn android olmuş olmamış ne fark eder ve flash desteginin olmaması sana çok sıkıntı yaratır internette olsun uygulamalarda olsun...

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ne yaparsan yap one v almada android telefon ama flash destegi yok o zmn android olmuş olmamış ne fark eder ve flash desteginin olmaması sana çok sıkıntı yaratır internette olsun uygulamalarda olsun...

gençler bu bilgileri nerden alıyosunuz bilmiyorum kaç ay oldu hala forumlarda one v flash yok diyen arkadaşlar çıkıyor hem konuyla alakasız yorum hem yanlıs one v flash ve html5 desteğine sahip.

ha konuyla alakalı galaxy w wildfire s in rakibi olmamalı wildfire s gio nun falan rakibi olur.

mgb10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz daha biriktir daha iyisini al 2 nide önermiyorum