HTC Wildfire S Market Sorunu

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Sorunum biraz karışık.Android markete giremiyorum.İnternet tıkır tıkır çalışıyor gayet güzel ama... Google hesabına gireceğim gmaile hani anca öyle açılıyor ya sizi 5 dakika bekletebilir falan diyor sonra bilmem ne veri alınamadı google sunucularından falan diyor sonra deneyin mi ne diyor.İki gündür giremedim net hızlı olduğu halde.Pcye bağlayıp öyle girmeye çalıştım pc netiyle artık düşünün 8mbit.Ama yok olmadı.

Bir de tele attığım her video çalışmadı.10 tane video attıysam 7 tanesi görünüyor.Diğer 3ü gözükmüyor.Anca pcye takınca kartı gözüküyorlar.Bu arada fotoları gerçekten kaliteli gösteriyor wildfire s.

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
android marketin yeni sürümünü yüklemeyi dene olmazsa buralara

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Yeni sürümünü nereden indireceğim ? Telefonu vodafone'dan aldım ya internetin tek yapmadığı şey markete girmek.Her şeyi çabucak hallediyorum ama yok en önemli şey olmuyor.

de-

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeni sürümünü nereden indireceğim ? Telefonu vodafone'dan aldım ya internetin tek yapmadığı şey markete girmek.Her şeyi çabucak hallediyorum ama yok en önemli şey olmuyor.
Burada güzel bir anlatım ve bolca uygulama var bir bak istersen

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Ben gayet rahat markete girebiliyorum. Sync ile bilgisayara bağlayıp güncellemeyi dene istersen.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pc den nete girip androidmarket.apk uygulamasını hfza kartına indir ve telefona takıp yükle tam emin deilim ama denemekte fayda var :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İşte benim sorunum burda devreye giriyor.Hesap ekleyemiyorum.Beş dakika bekleyin falan diyor ama bağlanmıştır diyeceğine bağlanamadı diyor sunuculara.Sonra tekrar deneyin gibi bir şey diyor.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İşte benim sorunum burda devreye giriyor.Hesap ekleyemiyorum.Beş dakika bekleyin falan diyor ama bağlanmıştır diyeceğine bağlanamadı diyor sunuculara.Sonra tekrar deneyin gibi bir şey diyor.

Symbian olsa bağlanmıştı..:D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ayarlar-uygulamalar-hesaplar ve senkronizasyon kısmından eklediğiniz google hesabını senkronize edin ve daha sonra market uygulamasına giriş yapın

yeni market uygulamasını yüklemek isterseniz oda burada

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
ayarlar-uygulamalar-hesaplar ve senkronizasyon kısmından eklediğiniz google hesabını senkronize edin ve daha sonra market uygulamasına giriş yapın

yeni market uygulamasını yüklemek isterseniz oda burada

Bak işte eklerken sorun oluyor eklese bir şey demeyeceğim.Size mesajı aynen iletiyorum yeni android marketi yükleyince tekrar denerim.

Mesaj şu:

Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor.
---------------------------------------------------
Bu, geçiçi bir sorun olabilir veya telefonunuza veri hizmeti tahsil edilmemiş olabilir.Sorun devam ederse Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Müşteri hizmetleri olmadan çözsek ? Bir de veri hizmeti ne oluyor ?İnternet var aylık paketde ondan sordum.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bak işte eklerken sorun oluyor eklese bir şey demeyeceğim.Size mesajı aynen iletiyorum yeni android marketi yükleyince tekrar denerim.

Mesaj şu:

Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor.
---------------------------------------------------
Bu, geçiçi bir sorun olabilir veya telefonunuza veri hizmeti tahsil edilmemiş olabilir.Sorun devam ederse Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Müşteri hizmetleri olmadan çözsek ? Bir de veri hizmeti ne oluyor ?İnternet var aylık paketde ondan sordum.

İlginç bir sorun sendeki ama telefonu yeniden başlatıp tekrar bi deneyin olmadı müşteri hizmetlerini arayıp internet pakatiniz hakkında böyle bir sorun olduğu iletin belki hattınızla alakalı bir durumda olabilir.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Evet pcden giriyor ama telden girmiyor hesap ekleyemiyorum.O beş dakika bekle diyor işte sonra dediğim mesaj çıkıyor.Yarın bir aldığım yere götüreceğim şöyle şöyle diyeceğim.Bakalım ne diyecekler.Bir de REDFOKS şu verdiğin yeni market linkinde senin verdiğin 3.0 mı yoksa ilk mesajdaki vending mi yenisi hangisi daha yeni ne fark var ?

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yeni marketi bir dene olmadı başka bir gmail hesabı dene. Olmadı aldığın yere götür.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Yeni marketi denedim olmadı.Aldığım yere götüreceğim.Olmazsa müşteri hizmetlerini arayacağım.Olmazsa da yapacak bir şey yok. :)Ordan burdan uygulama bulur yüklerim ama bazı uygulamalar dosya indirmek istiyor çalışmak için onlar sorun çıkartır.

de-

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arka plan verisi etkinmi?(fesatlar atlamasın hemen:D,hesaplar ve senkronizasyonda)

kral2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackmarkt uyglamasını deneyebilirsinz yada slider me olabilir blackmarkt tavsiyemdir ücretli ve ücretsiz uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende vodafona geçtim bakalım telefon perşembe, cuma elime geçer o zaman daha iyi yardım olabilirim

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bu markete sadece wifi ile mi bağlanabiliyoruz ?

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Umutlanma derindarbe çözdüm sorunu. :D Markete sadece wifi ile girilebiliyormuş yani en azından bende böyle oldu.Mahallede kaç gün wifi ağı aradım son bir tane şifresiz buldum çözdüm.Öbür türlü hiç bağlanamamıştı ha bu arada internet geçişi ile de bağlanabiliyor sanırsam ??

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Valla bilemiyorum bende öyle oldu ha bir de internet geçişi ile de bağlandım.Halbuki yazıyor ya wifi, ya da 3g ile bağlanacaksınız diye ama bilmiyorum paket mi bitti noldu ??

HTC INCREDIBLE

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Umutlanma derindarbe çözdüm sorunu. :D Markete sadece wifi ile girilebiliyormuş yani en azından bende böyle oldu.Mahallede kaç gün wifi ağı aradım son bir tane şifresiz buldum çözdüm.Öbür türlü hiç bağlanamamıştı ha bu arada internet geçişi ile de bağlanabiliyor sanırsam ??
Android markete '' sadece wıfı '' ıle baglantı saglamak gıbı bırsey soz konusu olamaz wıfı yanı sıra mobıl ınternet ıle de baglanabılıyorsunuz..
baglanamadıgınız da ayarlarınız da sorun var demektır...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Android markete '' sadece wıfı '' ıle baglantı saglamak gıbı bırsey soz konusu olamaz wıfı yanı sıra mobıl ınternet ıle de baglanabılıyorsunuz..
baglanamadıgınız da ayarlarınız da sorun var demektır...

Valla son zamanda denemedim ama 3G ile nete falan girip yapmadığım şey yoktu tabi markete girmek hariç.Markete sadece Wifi ile bağlanabildim.Hala da öyle sanırım.

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla son zamanda denemedim ama 3G ile nete falan girip yapmadığım şey yoktu tabi markete girmek hariç.Markete sadece Wifi ile bağlanabildim.Hala da öyle sanırım.
hocam bi kaç gün önce yeni güncelleme çıktı telefona bi dene bakalım telefonun hem performansı artıyo hemde sarjda iyileştirme yapmışlar

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
3g ile girmesi lazım markete. ben bağlanıp talking tom cat i indirmiştim kuzenin telefonundan