Bu konuyu okuyanlar

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Beyler bu iki telefondan hangisi sizce. Daha çok sosyal medyada takılan biri olarak ve özellikle çokça FOTOĞRAF çeken ve KAMERAnın kalitesine önem veren biri olarak sizce hangisini almalıyım? HTC U11 1000tl daha pahalı, 1000tl fazla vermeye değer mi özellikle KAMERA için?

(Son zamanlarda fazlaca konu açıyorum ama dolar daha da yükselmeden telefonu almak istiyorum kusura bakmayın)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kamera için değermi bilmem ama ses performansı için ben o parayı verirdim

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
HTC U11 aldım, teşekkür ederim.

emirhann06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam nasıl memnunmusun telefondan bende almayı düşünüyorumda herhangi bi sıkıntısı varmı wifi kopması falan

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,164
Beyler bu iki telefondan hangisi sizce. Daha çok sosyal medyada takılan biri olarak ve özellikle çokça FOTOĞRAF çeken ve KAMERAnın kalitesine önem veren biri olarak sizce hangisini almalıyım? HTC U11 1000tl daha pahalı, 1000tl fazla vermeye değer mi özellikle KAMERA için?

(Son zamanlarda fazlaca konu açıyorum ama dolar daha da yükselmeden telefonu almak istiyorum kusura bakmayın)

HTC U11 Öneririm :)

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Hocam nasıl memnunmusun telefondan bende almayı düşünüyorumda herhangi bi sıkıntısı varmı wifi kopması falan
Şuan hiçbir sıkıntısı yok, hava çok sıcak olunca ısınma sorunu oluyor ve bir de BİP'te falan arama yaptıktan sonra birkaç kere boomsound çalışmadığı oldu da o da bir iki kere zaten onda da yeniden başlayınca düzeliyor. Wifi kopma sorunu olmadı hiç.

emirhann06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2900 tl şu an hepsiburada da pahalı geldi biraz banada sony xz1 ile arasında kaldım

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Kameranın çok fazla modu yok, pro modunda iken kendin ayarlamalar yapıyorsun bir de pro modunda kenarda gece modu, spor, makro ayalar yapıyorsun bir de hyperlapse ve yavaş gösterim modu var video da bir de panaroma var başka bir şey de yok pek.