Htc one - xperia z ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kararsız Kaldığım Tek Nokta Kameraları Birinden Birini Aacağım Allah İzin Verirse :) Sizce Hangisinin Kamerası daha İyi ? Sony'nin Lensi HTC nin UltraPixel Teknolojisi Çok Kararsız Bıraktı :/

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer sadece ikisinden biri dersem htc one ama Kamerası daha iyi olan telefonlarda var

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha İyi olanları Biliyorum Ama Bu İkisinden Biri olsun istiyorum :) htc One 1 Xperia Z 0 Teşekkürler :)

cocuklukhali

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kameralarda kararsiz kaldiysaniz ben z yi tercih ederim. (z kullanıyorum) ama onun dışında ikisinden hangisi derseniz bana kalırsa hTC one çünkü hem performans olarak daha iyi hemde multimedya özellikleri daha iyi. Ama yüzme bilmiyor :p

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım xperia z kullanıyordum,üç hafta önce htc onea geçiş yaptım,htc one al,dogru karar verdiğini göreceksin..

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kameralarda kararsiz kaldiysaniz ben z yi tercih ederim. (z kullanıyorum) ama onun dışında ikisinden hangisi derseniz bana kalırsa hTC one çünkü hem performans olarak daha iyi hemde multimedya özellikleri daha iyi. Ama yüzme bilmiyor :p

Yüzme Durumu İyi De Bende yüzme Bilmiyorum Zaten :D çok Teşekkürler :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşım xperia z kullanıyordum,üç hafta önce htc onea geçiş yaptım,htc one al,dogru karar verdiğini göreceksin..

HTC ONE Dan yana Karar Kıldım :) Çok Teşekkürler

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım Yol Yakınken Boşver Başka Telefonlara Bak.Birkere Snapdragon S4 Pro İşlemci İle S600 İşlemci'de Adreno 320 Grafik İşlemcisi Var.Ve Bu İşlemci O Kadar Isınıyor ki Eline Zor Alıyorsun.Tamam İkiside Güzel Telefon Fkat İleride Pişman Olursun.Birazcık Bekle Z1 Al,LG G2 Al,Note 3 Al,Çünkü Fiyat Bakımındanda 1600-1800 TL Arasında Geziyor İkiside.LG G2'de Bile OIS Var.(Optik İmaj Sabitleyici)Z1'de Exmor RS Lens Var Daha İyisi G Lens Barındırıyor ve 20.7 MP Çözünürlüğü Var.Onu Geç Sony RX100 İle Z1 Aynı Çözünürlükte Aynı Şekilde Çekiyor.(Sony RX100 Şu Anda Benim Makinadan Pahalı 1900 TL,Ve Benim Makine Sony SLT A37K)Note 3'te de Aynı Megapikselde(13 MP Kamera)Kaliteli Fotoğraflar Çekiyor.Ve Daha İyisi Adreno 330 GPU Olup S800 İşlemci Barındırıyor.Bence Boşver Daha Kaliteli Telefonlar Al.Tamam Onlarda Güzel Fakat Sonra Pişman Olma Diye Söylüyorum.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
xperia biraz daha büyük sesi az çıkıyor kamerası iyi
one kamerası ışığı çok alıyor z den biraz küçük stereo hoparlör var

hangisini alırsan al ötekini almadım diye üzülmezsin(bu arada bende Z kullanıyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...