Htc One X Sense 5 Güncellemesi Geldi!

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
cid 027 mi türkiye oluyor galiba 027 demi başka sitedekiler e de 406 mb gelmiş güncelleme versiyonu kaç sende 2.17.709.2 mi bu versiyona 485 mb gözüküyor ama 2.18.401.2 veriyonuna da 406mb olarak verilmiş .s

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yani internette 485 mb boyutundaki güncelleme versiyonu 2.17 ile başlıyor 406 mb boyutundaki güncelleme versiyonu 2.18 ile başlıyor
Abi bende de hox+ var ve banada 406 mb olan guncellemeden geldi. Ne bir performans artisi nede bir guc tuketimi tasarrufu goremedim. Zaten sense 5'de de nerdeyse hic bir degisim yok. Sirf kilif degistirmisler o kadar.
bendeki suan yazilim numarasi 2.18.401.2
acaba bu olay neyden kaynaklaniyor? banada 486 mb guncelleme gelseydi bende performans farkini hissederdim belki bilemiyorum :S
cok sacma bir is yapmislar anlayamadim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ram kullanımını çok düşürdü. 650 700 lerde gezen ram kullanımı 500 lere hatta 450 lere düştü. telefon yeniden doğdu. teşekkürler htc

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi bende de hox+ var ve banada 406 mb olan guncellemeden geldi. Ne bir performans artisi nede bir guc tuketimi tasarrufu goremedim. Zaten sense 5'de de nerdeyse hic bir degisim yok. Sirf kilif degistirmisler o kadar.
bendeki suan yazilim numarasi 2.18.401.2
acaba bu olay neyden kaynaklaniyor? banada 486 mb guncelleme gelseydi bende performans farkini hissederdim belki bilemiyorum :S
cok sacma bir is yapmislar anlayamadim

Bende yükledim 406 mb boyutunda açıkçası güncelleme hoşuma gitti görünüm hosuma gitti performans da güzel batarya da güzel ama kamerada htc one daki özellikler verilir diye umuyordum gelmedi mesela 3 saniyelik foto çekme ve yoldan geçen birini kaldırma gibi özellikler verilebilirdi ama yinede memnunum

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Noldu HTC güncelleme yapmıyor tü allah belasını vereydi tü Samsung neler yapıyordu?
Noldu şimdi? Boş beleş işler. :)

Hiç takip etmiyordum, geçen ofiste otururken içime doğmuş heralde bir tıklayayım şuna dedim zart güncelleme geldi. :) Önce biraz XDA'de baktım ne var ne yok diye, Agenda wgidet'ının gitmesine kızdım ama neyse görseli zayıf olsa da işlev olarak Android stock agenda da işe yarıyor.
Boş RAM miktarına bakmadım, umrumda değil zira. :)

Geçişler biraz daha "smooth" hale gelmiş, klasik bazı şeylerde hızlanma yok. Mesela ekran kilidinden ana ekrana geçişte öyle uçmuyor, tatlı bir animasyon veriyor, bir sakıncası da yok benim için.
Genel olarak biraz hızlanmış diyebilirim.
Quick Settings'in gelmesi şahane olmuş diyorum herkes gibi, ama kaç kere kullandın derseniz... :D
Zoe yok arkadaşlar. +'ı bilmiyorum ama One X'te Zeo yok. Video highligts ile karışıyor. Blinkfeed var ama ayların emeği yılların tecrübesi 8folder100app yapımı kaybettirdiği için kullanmıyorum, zaten çok aşmış da gelmiyor.Arada haber okumak için blink'e geçip geri kapatıyorum. :)
Yeni fontlar çok hoşuma gitti.

Şarj konusunda henüz tam doldur boşaltlar yapamadım ama ilk 2 şarj şaşırtıcı derecede iyi gitti.
Tabii benim telefon satın aldığımdan beri 3. ekran, 3. anakart 2. kasasına 2. piline geçti, o yüzden sağlıklı değerlendirme için de zaten biraz beklemem lazım.
(Merak edene, ben kırdıydım telefonu)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar cihazımı yurt dışından aldım.
güncelleme gelmedi nereden yükleme yapabilirim bilgisi olan var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet aynen benimkide yurt dışı ve gelmedi sebebini bilen varsa söylesin lütfen