HTC One X+ Satışa Çıktı !

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon bugün itibari ile İngiltrere'de satışa çıkıyor. Ülkemize gelmesi ne kadar sürer bilgisi olan var mı ?

Reaksiyon puanı
10,325
htc tam da htc one X+'yı piyasaya sürecekken kalkıp j butterfly modelini duyurması adeta kendi topuğuna sıkması gibi bişey oldu. düşmanı bile böyle bir kötülüğü yapamazdı htc'ye. ben artık bu firma yöneticilerinden bir cacık olmayacağı kanaatine vardım.

e şimdi ben bu çıkacak telefonu almaya niyetli biri olsam, butterfly duyurusundan sonra almaktan kesinlikle vazgeçerdim. hadi hayırlısı diyelim. htc hayranları ne düşünür bilemem.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Biri tablet telefon meleziyken öteki sadece telefon boyutlarında, heralde bu düşünceyle piyasaya sürülüyor.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bu telefonu alanların 1 hafta sonra açacağı konuları söyleyeyim.

telefonumun pili akşamı bile çıkarmıyor.
telefonum çok ısınıyor.
telefonum ne zaman 4.2 güncellemesi alacak
.... gider de gider :D

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
htc tam da htc one X+'yı piyasaya sürecekken kalkıp j butterfly modelini duyurması adeta kendi topuğuna sıkması gibi bişey oldu. düşmanı bile böyle bir kötülüğü yapamazdı htc'ye. ben artık bu firma yöneticilerinden bir cacık olmayacağı kanaatine vardım.

e şimdi ben bu çıkacak telefonu almaya niyetli biri olsam, butterfly duyurusundan sonra almaktan kesinlikle vazgeçerdim. hadi hayırlısı diyelim. htc hayranları ne düşünür bilemem.

Pek katılmıyorum. Genel ticaret mantığıyla baktığımızda haklısın ama, cep telefonu bugün çok ciddi bir ivmeyle yenilenen bir alan. Kaldı ki, HTC'nin genel kitlesinin halen iPhone ve Samsung kitlesinden biraz farklı olduğunu düşünürsek, sadece CPU nedeniyle J Butterlfy'a biraz heveslenip yine de OneX+'ı "tercih" edecek bir kitle de olacaktır. Ben misal, 1080p bir cep telefonu kati suretle istemem.

Hem biraz bekleseydi J Butterfly için bu sefer de "ulan One X+ aldık, arkasından bu çıktı ne bu arkadaş!" diyenler olacaktı. :) Ayrıca bir phablet almak için eli kaşınan bir çok HTC sever kişiye de "biraz bekleyin" mesajı da verilmiş oldu ki Flyer'dan beri bu taraklarda pek bezi olmaması HTC'nin elini zayıflatıyordu.
Ancak yine de patinajda bir doğu şirketi imajında olduklarını düşünüyorum, bu değişmeyecek gibi. :)

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bekliyoruz bakalım ne zaman satışa çıkacak, yeterli özelliklere sahip, batarya konusunda o kadar karamsar olmayın apple ve gs3 ile aynı batarya gücü...

tek sıkıntılı yanı sanki sadece siyah olarak görünüyor,

efe24

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bu koca ekranlı telefonlara bir türlü alışabilmiş değilim. hem tercih edilen ekranlar şarjın süresini çok kısaltıyor hem de tek elde kullanım rahatlığını bozuyor. ama tabi ki yine de bu telefonları çok sevenlerde var

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence bir ay surer buraya gelmesi.

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 ay sürer mi 1 ay çok fazla ya :(

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN olarak bir inceleme yapılmayacak sanırım Türkiye'ye gelmeden.

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yarın gidip getiririm bir tane, gelmiş olur. :)
Ne zaman geleceğinin cevabı bu işte. :)

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
HTC ONEX+ Pulus cihazimizin Henuz Turkiye Resmi satis tarihi belirtilmemistir .

diye bir mail gönderdiler bana, demek ki ben ıphone, nokia, samsung a mail atsam onlarda aynı maili atacak...

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Unuttum şu an ama, bir ülkede eline geçen kişiler var.
Satış başladı yani.

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bunun bi inclemesi falan var mi yahu? SDN'in eline gecmemis mi hala one x + :)
Cikti mi cikmadi mi onu bile anlayamadim ben :).. sessiz sedasiz bisiyler oldu bitti sanki. Almaya niyetlendim ama htc sanki gizliden satiyormus gibi. Reklam yapmayi birak adam gibi bir bilgide yok. cikis tarihi, hangi ulkelerde ve ne kadara satilacagi, operator anlasmali mi olacagi (orn at&t) gibi..

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Önceki mesajım için özür dilerim öncelikle, erken davranan bir site olmuş ona güvenerek atladı bütün camia. :)

One X+ henüz hiç bir yerde satılmıyor. Sebebi basit, JellyBean ile uğraşıyorlar. Bu nedenle eline geçen ülkeler varsa da hepsi bekletiyor update etmek için. Samsung'un performans ile önüne geçmişken (JellyBean ile ONe X S3'ten ciddi şekilde iyi hale geliyor) problem yaşamak istemiyorlar ve bu nedenle çok uğraşıyorlar şu an software ile.
Ha demez mi adam, ulan ayı telefonu çıkarana kadar nerdeydin diye.. :) Orası öyle.
Belki de bayilere /ülkelere de hiç gitmedi aslında. iPhone 5 rüzgarı çıkmışken onu durdurmak için güzel bir hamleydi One X+'ı duyurmak, bir çok kişi bekliyor gelsin diye.

Fiyatı One X'in çıkış fiyatı ile aynı olacaktır, bunda hemen hemen herkes hemfikir.

cankat88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil süresinde artış olacağını düşünürsek alınabilirliği var...

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dün biri almış şu mübareği... tabi resmi olmayan kaynaklardan

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sahibinden.com a gelmiş 1499 a, kayıt alıcıya ait

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
2-3 hafta içinde gelebilir. Fiyatı büyük ihtimalle 1799 ila 1999 lira arasında olur.

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Neredeyse Türkiye KVK satış fiyatına satmaya kalkacaklar.
Uzak durun şu telefoncu tiplerden. $650'ye satılan telefona 1700TL istiyorlar.

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
fiyatının 1999 olacağından emin gibiyim.... böyle bir telefon alanların kayıtsız almalarını anlamak mümkün değil...

biology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
22 ekimde ingilterede satışa çıktığı için türkiyeye bu ay sonu gelicektir ama bu telefonu gerçekten almak istiyorum inşallahda alıcam inşallah s3 gibi sorunlu bi cihaz çıkmaz umarım sdn inceleseydi bi şu cihazı ya :(

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sahibinden.com da birisi getirmiş 1530'tl ye satıyor.

muratpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi arkdas bıraz acıklama yapmıs gıbı sankı htc j butterfly ile ilgili bu cıhaz %95 Türkiye'de satışa sunulmayacak sadece taiwan'da pazarlama satışına sunulacak yanı bosuna bu cıhazı beklemeyin gıdın one x alın ha bıraz daha beklemek ıstersenız one x+ ı bekleyın ama j butterfly ı beklemeyın %95 dediğim gibi Türkiye'ye gelmeyecek

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Taiwan değil, Japonya'da da mevcut.
Zaten Dünya'nın hiç bir yerinde J Butterfly adında bir telefon olmayacak mıuhtemelen. Aynı telefon farklı bir isimle Avrupa'da (yani Türkiye'de) satılacak. O nedenle o tipte bir telefon beklemek yanlış değil.

muratpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben forumlarda okumustum o bılgılerle yola cıkarak soyledim bunları