Htc One X Plus

Bu konuyu okuyanlar

minezih2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hangi avea'ya sorduysam bi türlü bulamadım şu one x plus'ı.... Ankarada, antalya veya eskişehire nereden bulabilirim Allah aşkına??? Mümkünse kulaklık hediye edilen bir yer olsun :) çünkü antalyada bir avea yetkili bayisi sipariş üzerine telefonu getiririm ama hediye kulaklık vermiyoruz dedi...

arif_kemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl abi ya ? bütün avealar hediye etmiyor mu ? böyle saçma sapan bi işmi yapıyor avea ?
avea'dan telefonu alıpta kulaklığını alamayan biri varmı ?

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu telefonun beyazı var mı arkadaşlar ?
bildigim kadariyla avea beyaz vermiyor.

nasıl abi ya ? bütün avealar hediye etmiyor mu ? böyle saçma sapan bi işmi yapıyor avea ?
avea'dan telefonu alıpta kulaklığını alamayan biri varmı ?
bu kulaklik meselesi avea'yada has degilmis. hepsinin vermesi gerekiyormus..

Ben hangi avea'ya sorduysam bi türlü bulamadım şu one x plus'ı.... Ankarada, antalya veya eskişehire nereden bulabilirim Allah aşkına??? Mümkünse kulaklık hediye edilen bir yer olsun :) çünkü antalyada bir avea yetkili bayisi sipariş üzerine telefonu getiririm ama hediye kulaklık vermiyoruz dedi...
ben ankara cepa avm'den aldim siz oraya bakabilirsiniz. kentpark avm'de olabilir. kulaklik olmayan versiyonunu ASLA almayiniz cunku bu o kulakligin satici tarafindan alindigini gostermektedir. default olarak kulaklikla (beats audio) geliyor.

minezih2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun beyazı var mı yok mu diye en doğru bilgiyi bize htc'nin müşteri hizmetleri verecektir. Mail atınca çabuk geriye dönüyorlar. Ben soruyorum, haber alırsam burada paylaşırım

dr.arrican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.
Htc One X+ almayı düşünüyordum ama hangi avea bayisine sorduysam ellerinde yoktu. Htc one x yorumlarında da jelly bean güncellemesinden sonra performansa artış olduğunu ve bazı sorunların giderildiğini okudum. Bu durumda acaba htc one x almalı mıyım yoksa biraz daha one x plus mı bekleyeyim?

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ICS ile kalan sorun yoktu ki JB ile giderilsin.
Bluetooth'u açık zannetmesi vardı bir tek pardon evet.:) Gitti o da.
One X problemsiz devam ediyor bir süredir ama bu saatten sonra böyle bir para harcayacaksan One X+ almak daha mantıklı elbette.

Youtube videolarında görünen Taiwan'a özel demo modeli gibi bir şey, o da satışa çıktı mı bilemiyorum.
Düzeltme, evet Taiwan'da mevcut, Polar White One X+. Avea bunu getiremez, paralel ithalat olarak bulmak da zor olacaktır Türkiye'de.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyaz One x Plus var. Ama Avea getirmedi henüz. Ama sahibinden vs tarzı sitelerde satanlar var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonun beyazı yok ki . Ayrica pil tam bir sorun 14 saat yetiyor ama telefon tam bir canavar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 haftadır kullanıyorum yoğun bir kullanıcıyım mobil şebeke sürekli açık fırsat buldukça oyun oynuyorum buna rağmen şarjı 36 saat gidiyor bundan önce one s vardı tek kelimeyle başarılı bir cihaz kesinlikle tavsiye ederim

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3 haftadır kullanıyorum yoğun bir kullanıcıyım mobil şebeke sürekli açık fırsat buldukça oyun oynuyorum buna rağmen şarjı 36 saat gidiyor bundan önce one s vardı tek kelimeyle başarılı bir cihaz kesinlikle tavsiye ederim

36 değil 360 saattir o.^^

arif_kemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ONE x+ ı avea'dan başka yerlerden ne zaman alırız?yani diğer elektronik mağazaları ne zaman satar one X+'ı

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar nasıl yani? wifi'ı falan kullanmayınca kapatıyorsunuz ve toplam pil dayanma süresi 13 saat mi? ciddi misiniz?

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler standby modda 2 gun bile gider pil.
Wifi cidden cok pil yiyor. Teli gece koyuyorum sabah kalktigimda (5-6 saat icinde yani) %8-12 arasi gitmiyor..
Telde pil problemi yok kullanmayi bilirseniz. Fakat ben oyun oynamam oyuzden oyunlardaki pil performansini tam soyleyemem. GTA Vice City'yi indirmistim performans denemek icin 15 dk oynadim baya sarj gitti (ama oyun gta yani altini cizerim) ve tel 45 derecelere isindi. 30 dk oynasam belki 50lere cikardi.
bu kadar absurt isler (gta kastirmak gibi) yapmadiginiz surece sikinti yok. tel cokta kiral.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
one x+ cihazı 2 haftadır kullanıyorum. fakat zaman zaman kilitlenip, yeniden kapanıp açılıyor. bazen çağrı geldiği zaman telefon kilitleniyor. bu gibi sorunla karşılaşan varmı?ne önerirsiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim aklıma takılan aradaki para farkı buna değer mi karar veremedim ve acil telefon almam lazım tercihlerim arasında one x ve one x plus var hangisi sizce ?

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
One X+'da 5-6 saat standby'da %8-12 arası pil gitmesi kötü bir örnektir, iyi değil. O kadar diyeyim size. :)
Ben 01'de yatıp 08'de kalktığımda %97 gibi bulmazsam "hangi uygulama sapıttı yine" diye araştırmaya başlıyorum =)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hangi yorumlara baksam oyun oyun oyun, internette dolaşıyorum oyun oyun bu telefonu oyun oynamak için mi alıyorsunuz? :)

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben oyun oynamak icin almadim ve gayette memnunum :)

ben %8-12 arasi olcumu direk teli biraktigim halde olctum. ucak moduna alip biraktigimda ise %2 gittigini farkettim. tabi %8-12 arasi degerler arkaplanda devamli calisan (avast vb. uygulamalar) uygulamalarada bagli olarak cikan bir sonuc. yalniz tekrardan yaptigim tetkilere gore telefonu sadece aramak mesaj atmak ve gunluk 20-30dk wifi baglantisi saglamak icin kullandiginizi ve arkaplanda 1-2 tane (default uygulamalar haric) uygulama calistigini farzederseniz 3-4 gun bile rahat gidebilecek durumda. Fakat bu degerler yine kisiden kisiye degisir telefonu nasil kullandiginiza bagli ve acikcasi ben cok memnunum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
one x'de flash player vardı, ama one x+'da yok sanırım. Bu durumda flash yazılımlar çalışmayacaktır. Bu sorunu nasıl çözebilir arkadaşlar?

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
one x'de flash player vardı, ama one x+'da yok sanırım. Bu durumda flash yazılımlar çalışmayacaktır. Bu sorunu nasıl çözebilir arkadaşlar?

Var kardesim kim demiş yok diye bende hiç bi sikinti yok yani süper bi telefon fakat ben arkadaşlara sorum olacak bende dün aldim telefonu mükemmel telefon fakat dağılımı olarak normalde diş hoparlör ünde Beast özelliği yok diyor kulaklıklar var fakat donanımsal olarak yok diyor telefon ben anlamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one s kullanıyorum fotoğrafı kırpmadan ekrana koymak istiyorum ama yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz