Htc One X Plus

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
evet bugün telefonuma kavuştum herkese tavsiye ederim hiç düşünmeden alın derim arkadaşlar.çok akıcı stabil canavar gibi bir telefon olmuş.sorularınız varsa burdan cevaplayabilirm

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
evet bugün telefonuma kavuştum herkese tavsiye ederim hiç düşünmeden alın derim arkadaşlar.çok akıcı stabil canavar gibi bir telefon olmuş.sorularınız varsa burdan cevaplayabilirm

yarına kadar görürüm ben seni pil bitiyor hemen diye ağlarsan :D

hayırlı olsun bu arada :)

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
one x kullandığımda 4.1.1 geldiği zaman 15 saat pil gidiyordu oyunda oynuyordum güç tasarruf modu çok etkili.one x plustada bu kadar gitse bana yeter :)

fener_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki oyunlarda nasıl kasıyor mu birde widgetları kaliteli mi iyi mi şimdiden teşekkür ederim

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
oyunarda kasma yok asfalt 7 de biraz uyumsuzluk var ama telefonla alakalı değil sanırım.nfs inanılmaz rahat oynanıyor widgetları zaten one x ile aynı

arif_kemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea'dan mı aldınız yoksa başka bir yerdenmi? bir de toplamda ne kadar bi para ödeyeceksiniz?

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim bende telefon almayı düşünüyorum ve seçeneklerim arasında one x + var ve sana sormak istediğim sorular :

Asphalt 7 deki kasma sorunu büyük mü ? Başka oyunlarda uyumsuzluk donma oluyor mu ?

Yanında beats kulaklığı hediye ediliyor mu ?

Ses çıkışı nasıl ?

Telefon çok ısınıyor mu ?

Ram Miktarı yeterli mi sence ?

Ekran kalitesi nasıl ?

Bu sorularıma cevap verirsen çok memnun olacağım şimdiden teşekkürler..

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bende telefon almayı düşünüyorum ve seçeneklerim arasında one x + var ve sana sormak istediğim sorular :

Asphalt 7 deki kasma sorunu büyük mü ? Başka oyunlarda uyumsuzluk donma oluyor mu ?

Yanında beats kulaklığı hediye ediliyor mu ?

Ses çıkışı nasıl ?

Telefon çok ısınıyor mu ?

Ram Miktarı yeterli mi sence ?

Ekran kalitesi nasıl ?

Bu sorularıma cevap verirsen çok memnun olacağım şimdiden teşekkürler..

asphalt 7 de gerçekten uyumsuzluk var oynamıyor ama sadece bu oyunda sorun var.evet beats kulaklık hediye edildi.hatta kutusunuda açmadım satmayı düşünüyorum.çok oyun oynadığında ısınma yapıyor evet ama 20 dakika sonra ısınma başlıyor.ram gayet yeterli çok stabil telefon.ekran kalitesi çok iyi bir sıkıntı yok

teoman861

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One X ile One X+ arasında göze çarpan çok büyük bir farka rastlamadım. Şahsen kendi düşüncem, para tuzağı.

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
asphalt 7 de gerçekten uyumsuzluk var oynamıyor ama sadece bu oyunda sorun var.evet beats kulaklık hediye edildi.hatta kutusunuda açmadım satmayı düşünüyorum.çok oyun oynadığında ısınma yapıyor evet ama 20 dakika sonra ısınma başlıyor.ram gayet yeterli çok stabil telefon.ekran kalitesi çok iyi bir sıkıntı yok

Peki aklıma takılan birkaç sorum daha olacak.
Şarj performansı nasıl ?
Kamera Performansı nasıl ?
Isınma çok abartılacak bir seviye de mi ?
Tegrazone marketi nasıl ?

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
One X ile One X+ arasında göze çarpan çok büyük bir farka rastlamadım. Şahsen kendi düşüncem, para tuzağı.
Merhaba,
bende one x + alicam fakat aveanin resmi sitesinde cihaza dair hicbirsey goremiyorum. Siz ne kadar aldiniz? Secenekler neler? bilgi verebilir misiniz? Birde aveada tam olarak ne zaman satisa cikmis biliyor musunuz?

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
telefonu değil kulaklığı satışa çıkartacağım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen arkadaşlar çok yerinde bir soru one x+'nın beyazını nereden bulabiliriz aveada var mıdır yada söylesek getirtirler mi ? bilgisi olan yardım etsin şimdiden teşekkurler

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende 2 gun once aldim one x+'i.
telefonu hala kurcalamaktayim. android telimde olmadigi icin onceden benim icin alismak zor oluyor fakat telefon oldukca iyi.
Batarya (tassarruf modunda) 13 saat kadar idare etti. bunun yaklasik 3 saatinde wifi acikti. yaklasik 1 saat nette dolastim, yaklasik 2 saat playstore'daydim. surekli uygulamalar yukledim. bu performans suan icin fena degil ama cokta iyi oldugu soylenemez tabi.. yani 24 saati goturmuyor.
telde sense 4.1'i begenemedim. ya benim acemiligimden yada gercekten arayuzden oturu uygulamalar menusunde uygulamalarin yerini bi turlu degistiremedim.. telin acilis panelide pek hosuma gittigi soylenemez lakin netten go launcheri cektim oda acmadi beni. yani benim launcherlarla problemim oldugundan dolayida boyle olabilir :)
telin kamerasinin oldugu kisim biraz kasinca isiniyor. sarj edince isiniyor. oyle asiri bi isinma degil ama 0 olduguda soylenemez.
onun disinda tel canavar gibi. her seferinde bir guzelligini bir ozelligini kesfediyorum. alacak olanlara tavsiye edilir. son olarak gta vice city yukledim ve oldukca guzel calistiriyor.. sorunuz varsa cevaplayabilirim (@OnurErgin'in konusu sabote etmek degil amacim yardim etmek :) )
saygilar.

dmrc1143

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kutu icinde olmasi imkanisz cunku tel kutusunun nerdeyse iki kati :)
yani yaninda geldi evet..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende one X+ ı kaç aydır beklemekten sıkılmıştım ki avea dan geldi. ama kafam karışık bazı forumlarda cihazın çok ısındığından bahsediyorlar ve pil ömrünün kısa olmasından acaba çok sıkıntılımı bu pil...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARKADAŞLAR malesefki tuhaf sorularla karşılaşıyoruz. HTC UZMANI olarak bütün sorularınıza cevap veriyim..KASMA kelimesini mümkünse one x plus gibi bir cihazla bir araya getirmeyin şu an türkiyede alınabilecek androidli en iyi cihazdır.1.7 ghz işlemcisi olan bir cihazın kasması mümkün değil. bunları tesleriyle ortaya koyacağım. cihaz avea da veriliyor.. cihazın özel kodlartı var almak isteyenlere özelden verebilirim ..şunuda unutmayalım her ne hikmetse s3 - one karşılaştırmalarındada 2012 mayıs dan beri dile gelen ve one x in üstüne yapışan pil sorunu çok abartıldı..m/amp saat başına bir cihazın tükettiği akım değeridir. Jelly beam 4.1 kesinlikle one x 2 güne çekti..demekki pil le direkt ilişkili değil..wifi en büyük katilidir pilin..kullanmıyorsan kapatacaksın.