HTC One X Plus + Urbeats + Beats Studio

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar. Elimde satılık Htc One X Plus ve 2 tane Beats Audio kulaklık var ikiside temiz ve sorunsuz. Telefonumda sorunsuzdur. Performansı iyidir.2Urbeats modelidir ve telefonun yanında hediye verilmiştir. Telefonun 13 ay garantisi vardır. Öğrenciyim onun için satıyorum. fiyat 1100 liradır. İsteyen bakabilir şuanki Beats Studio modelleri bile 600 tl ve Urbeats modelleri ise 350-400 civarıdır. Ucuz olmasının sebebi biraz aciliyetidir. Studio kulaklığın garantisi yok ama heralde siteye girip kodunu yazınca oluyomuş bana hediye geldi avrupadan pek fazla kullanmadım sebebi yaşadığım şehirde abez görülmesiydi. toplamda 10-15 kere ancak takmışımdır. İsteyene Resim atabilirim.
Hayırlı satışlar

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Telefonun ve aparatlarının resmini koyman daha iyi olur diye düşünüyorum

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
En kisa zamanda hepsinin detayli resmi koyulacaktir. Bu arada takasta dusunebilirim.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Urbeats in garantisi telefon ile birlesik o yuzden ayri satmiyorum ama beats studio tek olabilir ve fiyatida 370 olarak dusunuyorum. Gayet temiz ve tum apararlari kutusu tam.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Konu Günceldir Arkadaşlar HTC One X Plus + Beats Audio Stduio modelleri satıştadır ve takas olabilir. Takas içi Note 2 veya S4 uygundur. Normal bi siteden GET açabilirim. Şuan elimde başka bi cihaz olmadığından resim koyamadım ama isteyen olursa hepsini gönderebilirim.

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu Günceldir Arkadaşlar HTC One X Plus + Beats Audio Stduio modelleri satıştadır ve takas olabilir. Takas içi Note 2 veya S4 uygundur. Normal bi siteden GET açabilirim. Şuan elimde başka bi cihaz olmadığından resim koyamadım ama isteyen olursa hepsini gönderebilirim.
takas düşündüğün cihazlar one x plus dan daha iyi cihazlar değil neden satmak istiyorsun anlamadım paraya ihtiyacın olsa takas yapmazsın anlamadım ama o cihazdan kurtulmak istediğin aşikar.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
takas düşündüğün cihazlar one x plus dan daha iyi cihazlar değil neden satmak istiyorsun anlamadım paraya ihtiyacın olsa takas yapmazsın anlamadım ama o cihazdan kurtulmak istediğin aşikar.
cihazımın hiçbi sıkıntısı yok. Aklımda G2 var ama One x Plus ı nakit alan çıkmadı bende note 2 veya s4 alıp telefonculara satmayı düşünüyorum çünkü Afyonda HTC One x plus ı satın alan yok alanda 800 lira veriyo. biraz işi ticarete döktüm anlıacağın yoksa cihazımda hiçbi sorun yok bu zamana kadar zaten flip cover ile kullandım

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cihazımın hiçbi sıkıntısı yok. Aklımda G2 var ama One x Plus ı nakit alan çıkmadı bende note 2 veya s4 alıp telefonculara satmayı düşünüyorum çünkü Afyonda HTC One x plus ı satın alan yok alanda 800 lira veriyo. biraz işi ticarete döktüm anlıacağın yoksa cihazımda hiçbi sorun yok bu zamana kadar zaten flip cover ile kullandım
birazdaha bekle samsung htc ve lg yeni modeleri çıkmak üzere bu arada paranı biriktir telefon mağazalarından takasa gir telefonun daha iyi para edecektir benim gibi her yıl yeni model çıkınca değiştiryorsan pasaport kayıtlı cihaz ile takas et kulaklıkları ayrı satabilirsin her yıl 200 300 tl ila yenilerim telefonu.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
birazdaha bekle samsung htc ve lg yeni modeleri çıkmak üzere bu arada paranı biriktir telefon mağazalarından takasa gir telefonun daha iyi para edecektir benim gibi her yıl yeni model çıkınca değiştiryorsan pasaport kayıtlı cihaz ile takas et kulaklıkları ayrı satabilirsin her yıl 200 300 tl ila yenilerim telefonu.
aslında haklsıın bu hafta çıkıp bi bakacam öyle ama yeni telefonlarda öyle gözüm yok yani G2 beni katkat memnun edecektir diye düşünüyorum yada HTC one almayı düşünüyorum yeni nesil olmasada olur ama her sene yenilerim bende aslında yurtdışı cihazlar olabilir.

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aslında haklsıın bu hafta çıkıp bi bakacam öyle ama yeni telefonlarda öyle gözüm yok yani G2 beni katkat memnun edecektir diye düşünüyorum yada HTC one almayı düşünüyorum yeni nesil olmasada olur ama her sene yenilerim bende aslında yurtdışı cihazlar olabilir.
Evet yurt dışı cihazlar nisbeten daha ucuz lg g2 için yanında en az 300 tl olsun pazarlıkta yap biraz hemen bırakma.

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
htc one kulaklığın olsaymış iyi olacaktı :)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Resimleri koy banada lazım alırım belki bir tane