HTC One X mi S2 mi?

nowayoutt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba haziranın sonu gibi ilk android telefonumu almayı düşünüyorum.Aklımda one x birde s2 var(S3 demeyin 2bin tl veremem) one x incelemelerine baktım genel olarak şarj sorunu var diyorlar kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ortalama ne kadar gidiyor s2yide bayadır düşünüyordum one x çıkınca birde fiyatı fazla yüksek olmayınca ona yöneldim sizce hangisini almalıyım?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
2000 lira veremem demişsin ama one x de o fiyata çok yakın değil mi?

one x'in rakibi S2 değil, S3. yerinde olsam biraz daha beklerdim.

nowayoutt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumun için teşekkürler 1250 lira civarında buldum sahibindende sıfır telefon yani s2de 1000 küsür.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Garantisiz elinde patlıcak.Sonra al başına ihaleyi !

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
htc yurtdışı bile olsa uluslararası garanti belgesi varsa Tr de de bakıyor :) htc den teyit ettirebilirsiniz. tabi faturası da gerekli. 1250 tl sıfır ise kayıtsızdır başın ağrıyabilir :)

berkcombil

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Merak etme arkadaşım S3 hele bir piyasaya çıksın,balık adamlar hemen atlayıp alsınlar,piyasa otursun.O zaman One X ile S3'ünde arasında fazla fiyat farkı olmayacak.

nowayoutt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet alacağım yer faturası garantisi felan her şeyi tam takır veriyor.S2yi düşünmemin sebebi browser da one x den daha iyi olması pili çıkarabilmesi telefon 1 yıllık olmasına rağmen one x e kafa tutabilmesi gibi one xde ısınma sorunuda var diyorlar htc durmadan güncelleme çıkartıyor demekki bi eksiklik var ama büyük ihtimal one alıcam kullanan arkadaşlar azcık yorum yapsa daha iyi olucak :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben iki haftadır one x kullanıyorum. fevkalade bir cihaz. bir sorun hariç telefon ile sürekli meşgul olursan yarım gün bile gitmiyor sarjı.. yedek batarya taşıma imkanı da yok maalesef. ancak bilmiyorum diğer cihazlardada aynı sorun varmıdır. sarj sorunu dışında kesinlikle öneririm cok hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

aykutsenatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaş S2 ile one X nasil kiyasliyorsunuz S3 le kıyaslasan neyse

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kafan mı güzel dostum S3 ile yapsan bişe demiyecem sonuçta HTC ONE X 4 çekirdek ve Tegra 3 Kullanıyor