HTC One X ile İstanbul'da Bir Gün

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

s3 iyi güzel de malesef iş kameraya gelince video dışında berbat bir performans sergiliyor düşük ışıkta :)one x den s3 e geçince özlediğim tek şey kamera performansı oldu :)
 

tolgacem

Profesör
Editor
Bazi yorumlar geliyor resmen çok komik. Bunlarin başında oruç tutmuyormusunuz geliyor. Bu video dün mü cekildi acaba? Ayrica oruç Allah için tutulur. Hesabını kul soramaz,hesabi kula verilmez. Burada bir bilgi bir emek var. Ister onu alirsin, ister almazsin. Acik net. Sacma sacma seyler yazilmasin.
 

tolgacem

Profesör
Editor
Merhaba arkadaşlar.

HTC One X ile bir günü nasıl geçirdin diye soran arkadaşlar var. Hemen yanıt verelim.

Bir kere arabamızda şarj cihazı var. Çakmaktan direk telefonu şarj edebiliyorsunuz. Telefon %100 şarj ile sabah güneşin doğuşuyla başladık. Tripod ile yaklaşık 2 saat kesintisiz çekim yaptık. Telefonun şarjı ilk başta belli bir seviye azalmıştı. Sonra kahvaltı yaparken şarj ettik. Kısacası telefonu şarj ettik. Tek şarj ile bütün bir gün geçirdik yazmıyor zaten arkadaşlar :)

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydır Galaxy S3 kullanıyorum. Samsung Galaxy S3 ile de epey içeriğimiz var.

HTC One X, kamerasıyla öne çıkan bir cihaz olduğu için, One X'in kamerasını öne çıkartan birkaç çalışma yaptık. HTC One X ile Samsung Galaxy S3'ü karşılaştırdığımız bir videomuz sitede zaten var. Karşılaştırmada yorumlarımız açık net.
 
Üst
stat counter