Htc one v internet

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one v kullanıyorum turkcell 3g internet aldım ama internet işaretinin üstünde e yazıyor 3g yazması gerekmez mi? bunu nasıl ayarlayabilirim bi de 3.5 g ye nerden geçiyoruz sense kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

bi de arkadaşlar internete girer girmez bu oyun uygulama güncelleştirme yüklemeye başlıyor bu yüklemeleri sadece wifi olarak nasıl ayarlayabilirim?

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bulunduğunuz bölgede desteklemiyor dur bildiğim kadarıyla 3G, H ve E var E yavaşı H Hızlı diye biliyorum.

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bulunduğunuz bölgede desteklemiyor dur bildiğim kadarıyla 3G, H ve E var E yavaşı H Hızlı diye biliyorum.

evet bencede bulunduğun bölgede desteklemiyordur.

ikinci sorun içinde Google Play'e telefondan gir menüden ayarlar de orda güncelleştirmeleri yalnızca wi-fi üzerinden yükle gibi bir seçenek olmalı ordan yapabilirsin ya da güncelleştirmeleri otomotik yüklemeyi kapatıp güncelleme geldiğince manuel yükleyebilirsin sana kalmış.

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler yardım için ankaranın merkezinde oturuyorum ama e ve h dışında 3g göremedim

evet bencede bulunduğun bölgede desteklemiyordur.

ikinci sorun içinde Google Play'e telefondan gir menüden ayarlar de orda güncelleştirmeleri yalnızca wi-fi üzerinden yükle gibi bir seçenek olmalı ordan yapabilirsin ya da güncelleştirmeleri otomotik yüklemeyi kapatıp güncelleme geldiğince manuel yükleyebilirsin sana kalmış.
çok teşekkür ederim yardımcı oldun.

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
3G yazıp 2323'e mesaj gönder büyük ihtimal hattının 3g servisi etkin değil. mesajı gönder 3g aktif olur.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
3G abonesi olabilirsin fakat bulunduğun yerde 3G desteklemiyosa o dediğin E Edgenin e si yani 3G nin bi alt versiyonu gibi bişey onla nete giriyosun fakat
3G yle arasında baya bi hız farkı var saygılar... Oda değiştirmeyi dene evdeyken yada neredeysen farklı konumlar dene 3G geliyomu hat işaretinin olduğu yere veya müşteri hizmetlerini ara bulunduğun konumda 3G desteği varmı yokmu diye bi sor yoksa neden yok demeyide ihmal etme :)

0mrdr5

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşım H işareti çıkarsa zaten 3.5g kullanıyorsun demektir. Android telefonlarda pek 3g işareti göremezsin. Ben 1 senedir androidli telefon kullanıyorum sadece edge'den hsdpa'ya geçerken bazen 3g yazıyor. Yani senin için H işareti önemli. Umarım anlatabilmişimdir :)

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım H işareti çıkarsa zaten 3.5g kullanıyorsun demektir. Android telefonlarda pek 3g işareti göremezsin. Ben 1 senedir androidli telefon kullanıyorum sadece edge'den hsdpa'ya geçerken bazen 3g yazıyor. Yani senin için H işareti önemli. Umarım anlatabilmişimdir :)

Abartma sende nasıl goremezsın ?? senın telefonda sorun var o zaman...

ben benım telefonda daıma 3g yazıyor....

Abartma sende nasıl goremezsın ?? senın telefonda sorun var o zaman...

ben benım telefonda daıma 3g yazıyor....

0mrdr5

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bugün hep h vardı arada bir e oluyor ama 3g yazmadı hiç tabi markadan da kaynaklı olabilir ama htc lerde h yazması gerekiyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim face paket var ama F işaretinden giremiyorum hep şu yazı geliyo :ÜZGÜNÜZ DİE nden olabilir acaba :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:arkadaslar ben 15 gun once htc one v aldım buna 8gb lık hafıza kart aldım yanlız ılk basta gordu tel sd kartı daha sonra gormedi bende tel servise yolladım 1 hafta sonra tel geldı sd kart sorunlu diye ben simdiyenı sd kart alacagım ama tekrar 8gb alayım yoksa 4 gb mı tel kaldırmıyor olabılırmı gercı harıcı hafıza 32 gb bu konuda bilgisi olanlar cevap verırse bana cok sevinirim simdiden tesekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende htc one v kullanıyorum bir sorum olucak bu telefona nfs most wanted 2012 yüklesem çalışırmı veya deneyen olduysa telofon kasıldımı diye sorucaktım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben htc one s kullanıyorum sosyal paketim olduğu halde faceye ve twittera zor giriyorum telefon full çeksede internet çok yavaş uyuz olmaya başladım internet ayarlarına fılnda baktırdım bişey cıkmadı telefonu alalı 3 gün oldu ve ben telefondan nefret ettim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de htc one v kullanıyorum. 16 gb hafıza kartı takılı, bi sorun yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu mesaj yazarken anımsama cıkıyoyaa onu nasıl kapatabılıyoruzz bılen bı yardımcı olsunnn

Reaksiyon puanı
16,118
ayarlar>şebeke>şebeke modu:umts yada hsdpa seç sadece onunla bağlansın benim ch@t527 de sürekli umts yani hsdpa küçük sorunu bazı binalarda 3g sinyali duvarlardan geçemiyor olabilir o zaman telin sinyal çubukları beyaz halka olursa 2g var kırmızı olursa şebeke yok demek.