HTC One M8 Açılmıyor (Bootloaderde Press Power To Reboot Yazısı)

Bu konuyu okuyanlar

girdap235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar, telefonuma lollipop rom yükledim ama wifi açılmıyordu bu yüzden romu değiştirmek istedim ama bootloadere girdiğimde press power to reboot yazısı çıkıyor güç tuşuna bastığımda cihaz sürekli yeniden başlıyor ve pc usbden görmüyor yardımcı olursanız sevinirim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yok mu yardım edecek ?

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kızmayın ama bu akdar bilgiyle bu probleme kimse yardım edemez, birebir aynı adımları tekrarlayıp aynı problemi yaşamış olmadığı sürece, o da büyük şans olur.

Hangi Recovery'yi kurdunuz, rangi ROM'u hangi kernelle kurdunuz, hangi adımları izlediniz hepsi önemli detaylar.

Telefon hiç mi açılmıyor, onu bile başlıktan tahmin etmek gerekiyor, bootloader'a girince restart edip duruyor da, bootloader'a girmeyince ne oluyor?

Konuya hakimseniz orijinal recovery'ye geri dönün, stock ROM'u kurun. Sonra yine kaşınmak isterseniz kuracağınız ROM'u (rec'i kernel'i etc hepsini) detaylıca okuyup öyle girişin.

Haftaiçi akşam vakti 8dk'da probleme çözüm bulamazsınız, onu da söyleyeyim, boşuna gergin gergin beklemeyin.

girdap235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok estağfurullah sorunu çözdüm zaten sağolun ilgilendiğiniz için ayrıca 8dk da çözüm bulma gibi bir derdim bekleyişim de yoktu sadece sorunumu dile getirdim ama eksik ama fazla o ayrı mesele neyse gene de tekrar sağolun. sorunu hafıza kartındaymış çıkarıp takınca düzeldi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

"Sonra yine kaşınmak isterseniz" derken ?

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Geçmiş olsun, hafıza kartlarını hele de partitionlama gibi işlere girmek hep bela. O yüzden (tabii 16GB da bana yettiği için) kullanmıyorum ben kart. Bütün müziği spotify'dan halledince yetiyor. Bir tek yurtdışına gideceğim zaman uçakta sıkılırım diye film atıyorum o kadar. :)
Tahmin edilenden daha basit bir problemmiş, bu güzel haber. :)

Kaşınmak isterseniz derken kötü bir şey demek istememiştim yanlış anlamayın lütfen. :) Normale döndükten sonra yine bu tarz olaylara bulaşmak isterseniz demek istemiştim. :)