HTC Desire 820G Çift Sim Telefon Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

himmet03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle cevap verme zahmetinde bulunduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Telefona bootloader unloock yapmak istedim fakat Fastmoda girmedi telefon bir türlü bende stock romu FLASH TOOL kullanarak yükledim şimdi telefon açılıyor htc yazısı çıkıyor sonra geri başlıyor sürekli böyle başlayıp htc yazıyor sonra tekrar başlıyor açılmıyor. Recoverye girmiyor telefon ses kısma+power çalışmıyor çıkmıyor. Bootloader zaten açılmıyordu ses açma + powerda çalışmıyor. Flash tool görüyor telefonu sadece onunlada denemediğim yüklemediğim stock rom kalmadı ama olmuyor ne yapabilirim ?

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar öncelikle cevap verme zahmetinde bulunduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Telefona bootloader unloock yapmak istedim fakat Fastmoda girmedi telefon bir türlü bende stock romu FLASH TOOL kullanarak yükledim şimdi telefon açılıyor htc yazısı çıkıyor sonra geri başlıyor sürekli böyle başlayıp htc yazıyor sonra tekrar başlıyor açılmıyor. Recoverye girmiyor telefon ses kısma+power çalışmıyor çıkmıyor. Bootloader zaten açılmıyordu ses açma + powerda çalışmıyor. Flash tool görüyor telefonu sadece onunlada denemediğim yüklemediğim stock rom kalmadı ama olmuyor ne yapabilirim ?

öncelikle telefonun için olan (çift sim) firmware.zip dosyasını buluyorsun. bunu telefona flash yapıyorsun.
sonra yine orijinal recovery.img dosyasını bulup bunu da flash yapıyorsun.

sonra stock rom un zip versiyonunu buluyorsun ve indiriyorsun. telefonuna herhangi bir sd kart takıp , download modda açıp HBOOT diyorsun. orada bir liste çıkar. sonunda zip yazan dosyalar görürsün. sd karta bu dosyaları arıyor.

indirdiğin dosyanın başındaki rakamlar kalacak şekilde siliyorsun...

örneğin ;
0P6BIMG_Sprint_HTC_One_M8_Harman_4.25.654.18_RUU.zip

yerine

0P6BIMG.zip yapıyorsun

SD karta kopyalıyorsun ve tekrar Hboot yapıyorsun (seçiyorsun) . bu aşamada bahsi geçen zip dosyasını arar ve bulursa yazılımı yüklemeye başlar.
--- Gönderi Güncellendi ---
NOT: firmware ile ruu.zip dosyasının versiyonu aynı olsun

Ekli dosyalar

• 58fe155c2bc35fa9c420061ecbb28eae.jpg
    58fe155c2bc35fa9c420061ecbb28eae.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 606