HTC ONE Hakkında birkaç soru

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam...

Ben 2 şey öğrenmek istiyorum;

1-HTC One çin kapaklı yani önü ve arkası aynı anda kapatan koruma kılıfı?

2-mesela;ıphone larda bir oyun oynuyosun diyelim,oyun esnasında bir mesaj veya bir telefon geldi...görüşmen veya mesaja cevabı verdin tekrar oyuna geri dönmdğünde oyuna kaldığın yerden devam edebiliyorsun...veya...oyun esnasında canın müzik açmak istedi...ve oyun esnasona bir müzik açtın ve tekrar oyuna döndün...oyuna kaldığın yerden devam edebiliyorsun...

Bende samsung Wonder VARDI...BU DEDİKLERİMİ YAPINCA OYUNU YENİDEN BAŞLATMAM V.S GEREKİYORDU...

Acaba HETC ONE larda bu dediğim ıphone olan özellikl varmı?

Keisn bilgisi olan denbeyen veya elinde htc one telefonu olan deneyip bana geri dönüş yapabilirmi?

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kılıf olayına http://www.htc.web.tr/ bu siteden bakabilirsin

diğer soru ise yapmak istediklerini aynen yapabiliyorsun oyun kaldığı yerden devam eder konuşsanda mesajda atsan müzikte açsan oyuna döndüğünde devam eder.

NOT: HTC ONE kullanıcıyım.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Her oyunda olmuyor, oyuna göre değişir. Bazı oyunlardan çıkınca pause ekranından devam edebiliyorsun mesela Modern combat. ama Galaxy on fire oynarken çıkarsan baştan başlıyor. Ama telefon geldiğinde konuşup kapattıktan sonra devam edebiliyorsun.

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim arkaadaşalr cvp için..oyuna gelirsek örneğin Cand Crush Saga bu oyunda samsung ta bahsettiğim sorunu yaşıyordum..umarım dediğiniz gibi HTC de bu sorunlar olmaz...