Bu konuyu okuyanlar

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
HTC One E8 almayı düşünüyorum ama htc one a9 da aklımda ve htc desire eye vede sony xperia z2 yada z3,z3+
olabilir yardımcı olabilir misiniz? şuan en çok beğendiğim ve aklımda olan htc one e8 ve htc one a9.
Not : Telefon önerilerine açığım (oyun oynamayı severim)

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
One E8 için: Plastik M8 diyebiliriz ama M8'den birazcık daha donanımda üstün olabilir. Ama yine de M8'in yerine tercih edilecek bir telefon değildir. M8'in çekiciliği metal kasasında ve şıklığında. E8'de ise bu şıklığı göremiyorum o yüzden bana göre M8 i de düşünebilirsin. veya daha yeni bir telefon olan a9 da olabilir fakat e8 ve m8den daha düşük performans sergiler oyunlarda. Z2 gerçekten eski ve bana göre kaba görünen bir telefon bulabilirsen z3 al z3+ alma.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
One E8 için: Plastik M8 diyebiliriz ama M8'den birazcık daha donanımda üstün olabilir. Ama yine de M8'in yerine tercih edilecek bir telefon değildir. M8'in çekiciliği metal kasasında ve şıklığında. E8'de ise bu şıklığı göremiyorum o yüzden bana göre M8 i de düşünebilirsin. veya daha yeni bir telefon olan a9 da olabilir fakat e8 ve m8den daha düşük performans sergiler oyunlarda. Z2 gerçekten eski ve bana göre kaba görünen bir telefon bulabilirsen z3 al z3+ alma.
Ama z3 unde ekran kalkması gibi sıkıntıları var ve a9 uda düşündüm bence 1500tl icin yetersiz suan m8 1500tl civarinda e8 1000tl ve e8 gayet şık bence, o kişiden kişiye değişir ama zaten m8de aklımda. Teşekkürler.

ramazanyikici

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Almadan önce cihazı ne kadar kullanacağınızı hesaba katarak alın güncelleme desteği vs. gibi şeyler aklınızda bulunsun M8 hala performanslı bir cihaz ancak unutmayın ondan sonra 2 amiral çıktı. Uzun vadede üzebilir. A9 1500 TL beklentileriniz doğrultusunda iyi bir cihaz olabilir ancak ihtiyacınız olan performansı bilmediğim için direk önermiyorum.

Nacizane Not: HTC alacaksanız metal kasalı olandan alın karbon gri alın. :)

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Almadan önce cihazı ne kadar kullanacağınızı hesaba katarak alın güncelleme desteği vs. gibi şeyler aklınızda bulunsun M8 hala performanslı bir cihaz ancak unutmayın ondan sonra 2 amiral çıktı. Uzun vadede üzebilir. A9 1500 TL beklentileriniz doğrultusunda iyi bir cihaz olabilir ancak ihtiyacınız olan performansı bilmediğim için direk önermiyorum.

Nacizane Not: HTC alacaksanız metal kasalı olandan alın karbon gri alın. :)
evet onun farkına vardım teşekkürler ama plasik mat da bi fena duruyo :D teşekkürler