HTC One Android 4.3 ve Sense 5.5 Güncellemesi İndirilmeye Sunuldu..

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yuzde 10 benim ben razaman ayindan sonra yani 25 agustosta aldim guncellemeyi alan arkadasa bir sorum olcak bu android 4.3 guncelemede sense 5.5 ile google android yani saf android ile secmeli bir aurum ilemi geliyor bu konuda bilgi alabilirmiyiz

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Cevaplar için teşekkürler bu pembeleşme sorununun donanımsal olması kötü oldu ya tahmin ediyordum ısıya bağlı oluştuğunu 4.3 te bir düzelme olmadığına göre zaten donanım olduğu kesinleşti garantiye göndersem değişse 2 ay sonra gene çıkar diye tahmin ediyorum bu sorun ilk aldığım aylarda bende de yoktu özellikle test etmiştim bi arkadaş sorduğunda 4.2 güncelleme tarihinden sonra çıktı bende de, kamera konusun htc one hayal kırıklığı :(

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:-( aldiginiz yere vermek iki olsa keske yenisini vermiyorlar burasi turkiye avrupa olsa aninda yenisi ile degisiyor tr deki pazarlayan satan cok uyanik yeni tel vermemek icin sucu bakimdan sonra ne olursa olsun kullanici hatasi diyip gecistiriyorlar

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar her güncelleme yapan bu kasılma konusunda bilgi versin lütfen,çünkü kasılma konusunda çok hassasım,kasılan telefona gıcık oluyorum..

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkürler bu pembeleşme sorununun donanımsal olması kötü oldu ya tahmin ediyordum ısıya bağlı oluştuğunu 4.3 te bir düzelme olmadığına göre zaten donanım olduğu kesinleşti garantiye göndersem değişse 2 ay sonra gene çıkar diye tahmin ediyorum bu sorun ilk aldığım aylarda bende de yoktu özellikle test etmiştim bi arkadaş sorduğunda 4.2 güncelleme tarihinden sonra çıktı bende de, kamera konusun htc one hayal kırıklığı :(

Kamera çok iyi de işte bu pembeleşme sorunu çok kötü oldu malesef. Niye ısıya bu kadar duyarlı bu kamera o da ayrı bi şey One X'de direk kamera bölümü ısınırdı ama böyle bi sorun olmazdı mesela.

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yuzde 10 benim ben razaman ayindan sonra yani 25 agustosta aldim guncellemeyi alan arkadasa bir sorum olcak bu android 4.3 guncelemede sense 5.5 ile google android yani saf android ile secmeli bir aurum ilemi geliyor bu konuda bilgi alabilirmiyiz

Kusura bakma ama anlamadım soruyu

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakma ama anlamadım soruyu
demek istedigim şu bu htc one ye gelecek olan güncellemede htc sense 5,5 ile seçmeli olarak google edition 4,3 seçmelimi geliyor yani isteyen sense 5,5 yada saf android mi kullancak yada ben mi yanlış biliyorum

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
demek istedigim şu bu htc one ye gelecek olan güncellemede htc sense 5,5 ile seçmeli olarak google edition 4,3 seçmelimi geliyor yani isteyen sense 5,5 yada saf android mi kullancak yada ben mi yanlış biliyorum

hTC böyle bişey yapmaz sen yanlış biliyorsun,senin dediğin gibi yaparsa google editionları nasıl satacak?..

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tesekkürler bilgi için peki bu android 4,3 güncelleye arkadas htc one max da olan panoroma resim cekim özelligi varmi yoksa htc one max a özgü bişey mi

Acronisss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar http://shiftdelete.net/global-htc-one-icin-android-4.3-cikti-47863.html sayfasında bulunan yorumlara ziyaretçinin birisi aşağıdaki notu düşmüş doğruluğu var mı sizce?

"Aldığım sağlam bir duyuma göre HTC Turkiye ayağı ağırdan alıyormuş bu işi. Tüm avrupa ülke sorumlularına yazılım aynı anda gönderilmiş ve ülke temsilcileri testlerini yapıp hızlıca kendi ülkeleri için onaylarını vermişler ama Türkiye tarafı 4.3 yazılımı için hala onay vermemiş."

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben zaten diyorum tr yi agirdan aliyorlar ama en pahali biz telu biz alalim en gec guncellemeyi bize versinler ah htc ah :-D

Acronisss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şaka gibi ya eğer cidden gerçekse bu olay, neden onay vermiyorlar ya her ülkenin sorumlusu testleri yaparken bizimkisi acaba ne yapıyor çok merak ediyorum!!! Onay verecek kişi kesin bugün yarım gün çalışıyordur yarında resmi tatil o yüzden yine onay vermez. Hadi onayı çarşamba verdi diyelim htc ye bilgi gitti falan filan derken bu iş uzayacak anlaşılan :(((

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim yeniden android 4.2'ye geçmenin yolu varmı?4.3'te telefon kasmaya ve takılmaya başladı buda beni sinir ediyor

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger bildigim.kadari ile yok yada 4.2 rom bulup yukleyecen orginal

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonu almadan htc nin güncelleme sorunları var alma dediler. Ben htc toparlar güncelleme sorununu birşey olmaz dedim. Ama htc türkiyeyi hesaplamamıştım :)

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc one 4.3 guncelliyelim mi gelirse sen memmun degilmisin neden 4.2 geri sonmek istiyorsun

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar,kader arkadaşlarım 4.3 güncellemesini alıpta kullanan arkadaşlar lütfen bilgi paylaşımında bulunsun,kasma var mı,geçmeli miyiz,yoksa 4.2 le devam mı etmeliyiz..

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
arkadaşlar,kader arkadaşlarım 4.3 güncellemesini alıpta kullanan arkadaşlar lütfen bilgi paylaşımında bulunsun,kasma var mı,geçmeli miyiz,yoksa 4.2 le devam mı etmeliyiz..

Dert etme, Samsung gibi stabil olmayan yeni güncelleme vermez Htc.

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4.3 güncellemesinin çok fazla bir artısı yok ben en çok kamera güncellemesini bekliyorum. Şu lekeler azalır yada biter inşallah. Ve yine inşallah bu sorunu htc türkiye aynı şeyi 4.4 de de yapmaz

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
709
Htc özellikle amiral gemisi olan one ye çok güzellikler sunuyor

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oy oy oy şu 4.3 güncellemesi ilk önce hTC onea gelmesini o kadar çok istiyorum ki,hemen güncelleme falan yapacağımdan değil,diğer markaların fanlarının ağzını kapatacak inşallah,hTCnin desteği kötü diyenleri o zaman görecem..

S4'e çoktan geldi sen neyin kafasını yaşıyorsun :)

S3'e bile geldi :D:D:D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
TR'den aldım anacak henüz güncelleme gelmedi... Daha önce bir iOS kullanıcısı olarak şunu söyleyebilrim en azında güncellemeler konusunda Android tellerin daha çok ekmek yemesi gerekiyor...

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw ne oldu bu htc ye herkes neredeyse aldılar güncellemeleri vaz mı gectiler yoksa andorid kitkat 4,4 ü mü sunucaklar ama ben dedim forumun basında bu gidişle bize kesin ocak ayında gelir