HTC One Android 4.3 ve Sense 5.5 Güncellemesi İndirilmeye Sunuldu..

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Resimde güncellemenin boyutu 675 MB olarak görülüyor, Yazılım ise 3.62.401.1..

Güncelleme her zaman ki gibi bölge bölge sunuluyor, Ülkemizde şu an güncellemeye ulaşılmıyor, en geç birkaç gün içinde ülkemiz de güncellemeyi alabileceğiz.

24dj3ti.jpg

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oy oy oy şu 4.3 güncellemesi ilk önce hTC onea gelmesini o kadar çok istiyorum ki,hemen güncelleme falan yapacağımdan değil,diğer markaların fanlarının ağzını kapatacak inşallah,hTCnin desteği kötü diyenleri o zaman görecem..

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana daha gelmedi güncelleme neye göre dağıtıyorlar ???

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Bana daha gelmedi güncelleme neye göre dağıtıyorlar ???

Güncelleme global olarak dağıtılmaya başlandı, bölge bölge dağıtılıyor, imei numaralarına göre dağıtım da başladı, Güncelleme kısa bir süre içinde ülkemizde de dağıtılmaya başlanacak.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Evet Sony de beklesin daha .
İşte bu yüzden bi daha bulaşmayacam bu telefonlara. Nexus alacam rahat edecem.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet Sony de beklesin daha .
İşte bu yüzden bi daha bulaşmayacam bu telefonlara. Nexus alacam rahat edecem.

kardeşim iyi hoş diyorsunda diğer ceplere görede saf adroid çok kaba duruyor,adamlar hiç uğraşmamış..

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
kardeşim iyi hoş diyorsunda diğer ceplere görede saf adroid çok kaba duruyor,adamlar hiç uğraşmamış..
Firmalar üzerinde uğraşınca da ne olduğu ortada. Ayrıca markette yüzlerce launcher var. Dert değil .

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Firmalar üzerinde uğraşınca da ne olduğu ortada. Ayrıca markette yüzlerce launcher var. Dert değil .

ama estetik değiller,en azından benim için öyle..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada güncellemeyi indiren var mı,birde telefondan wi-fi üzerinden mi güncelleme yapıyorsunuz yoksa bilgisayara bağlayıp hTC managerdan mı yapıyorsunuz?..

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
ama estetik değiller,en azından benim için öyle..

bu arada güncellemeyi indiren var mı,birde telefondan wi-fi üzerinden mi güncelleme yapıyorsunuz yoksa bilgisayara bağlayıp hTC managerdan mı yapıyorsunuz?..

wi-fi

Güncelleme imei numarasına göre de dağıtılmaya başlandı, imei numaranıza göre daha erken veya geç geLebiLir, yukarıda gerekli açıklamaları yaptım.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vay arkadaş halen gelen bişey yok ya..

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Yukarı da gerekli açıklamaları yaptım, güncellemeyi alan arkadaşlar varsa yazarlar.

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet biri aldim diyor ama ne goruntu var nede hangi ulkede yasadigi

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hTC toparlansın rakipsiz kalır anndroid piyasasında

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladim tesekkurler su arkadasdan bilgi alsak aldim guncellemeyi indiriyorum diye ne kadar dogru orasida belli degil sanirim arkadas ya avrupada yasiyor yada cihazi avrupadan aldi oylr dusunuyorum tr gelmesi araligi bulur

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Anladim tesekkurler su arkadasdan bilgi alsak aldim guncellemeyi indiriyorum diye ne kadar dogru orasida belli degil sanirim arkadas ya avrupada yasiyor yada cihazi avrupadan aldi oylr dusunuyorum tr gelmesi araligi bulur

O kadar değil, HTC konsept değiştirdi, bu güncelleme hem global olarak bölge bölge dağıltmaya başlandı, hemde ime numarasına göre, imei numaranıza göre daha erken veya geç gelebilir. Yukarıda gerekli açıklamalar var..

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tr yr gelmesi aralığı bulur mu? Neyaptın sen bir kaç hafta içinde gelir bence

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gecen guncellemeler baslandi dedi bir ay gecti ses yok bu haberde global guncel var diyorlar buda kesin bir ay bulur diye dusunuyorum neyse bekleyelim benim cihaz htc one m_27 avrupa cid kodu bu bekleyeleim bakalim bidr guncelleyenler yazsalar sorun ve hatalar varmi

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3 Haftadır 4.3 Google edition kullanıyordum bugün itibari ile ARHD 31. (HTC Sense 5.5 Android 4.3JB) yazılımını yükledim. Bakalım bu nasıl. Google edition iyi güzel hızlı ama HTC one ı nexus gibi kullanmak oluyor. Çok sade geldiği için geri HTC Sense yükledim.

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana geldi güncelleme.Öncelikle benim cihaz rusyadan geldi o yüzden bana erken gelmiş olabilir.
4.3 ile ilgili sorucaginiz bişey varsa cevaplayabilirim :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
IMEI kodları sırayla bölge bölge dağıtıldığı için bölgesel veya IMEI sırası fark etmez

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bana geldi güncelleme.Öncelikle benim cihaz rusyadan geldi o yüzden bana erken gelmiş olabilir.
4.3 ile ilgili sorucaginiz bişey varsa cevaplayabilirim :)

Sende gece çekimlerinde kamerada pembeleşme oluyor muydu ? Oluyorsa pembeleşme de düzelme oldu mu ? Kamera performansında bir değişim fark ettin mi ? diğer konularda memnunum htc den blinkfeed'i pasif etme özelliği eklenecekti bide sense 5.5 te 5.0 a göre hissettiğin farklar nelerdir :D bu soruları cevaplarsan memnun olurum :)

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sende gece çekimlerinde kamerada pembeleşme oluyor muydu ? Oluyorsa pembeleşme de düzelme oldu mu ? Kamera performansında bir değişim fark ettin mi ? diğer konularda memnunum htc den blinkfeed'i pasif etme özelliği eklenecekti bide sense 5.5 te 5.0 a göre hissettiğin farklar nelerdir :D bu soruları cevaplarsan memnun olurum :)

Bende flaşsız çekimlerde pembeleşme oluyordu.Biraz azalmış.

Kamerayı daha tam test etmedim ettikten sonra yazarım buraya.

Kilit ekranına widget ekleme.
Bildirim çubuğundaki ayarları düzenleme.
BlinkFeed ekranı biraz değişmiş(geçişler,ayarlar vs.)
Müzik uygulaması değişmiş("şimdi çalınıyor" menüsü daha güzel olmuş)
"Htc yedekleme" ve "Htc uygulamaları" diye iki uygulama gelmiş.
Pdf görüntüleyici yerine polaris office 5 gelmiş (ben hiç begenmedim)
Galeri baştan aşağı değişmiş.
Sense 5.5 ile ilgili şimdilik farkettiklerim bunlar.

Ama 4.3'ten sonra telefon biraz ağırlaşmaya başladı.Arada kasmalar, geç açılmalar falan.

Başka sorunuz varsa sorun :)

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende flaşsız çekimlerde pembeleşme oluyordu.Biraz azalmış.

Kamerayı daha tam test etmedim ettikten sonra yazarım buraya.

Kilit ekranına widget ekleme.
Bildirim çubuğundaki ayarları düzenleme.
BlinkFeed ekranı biraz değişmiş(geçişler,ayarlar vs.)
Müzik uygulaması değişmiş("şimdi çalınıyor" menüsü daha güzel olmuş)
"Htc yedekleme" ve "Htc uygulamaları" diye iki uygulama gelmiş.
Pdf görüntüleyici yerine polaris office 5 gelmiş (ben hiç begenmedim)
Galeri baştan aşağı değişmiş.
Sense 5.5 ile ilgili şimdilik farkettiklerim bunlar.

Ama 4.3'ten sonra telefon biraz ağırlaşmaya başladı.Arada kasmalar, geç açılmalar falan.

Başka sorunuz varsa sorun :)

Batarya ne durumda 4.2'ye göre eğer daha iyi değilse son dediğin şey yüzünden herhalde güncelleme yapmam :)

O pembeleşme donanım hatası ondan ancak maskeleyebilirler o sorunu çözemezler maalesef. Ancak içindeki alüminyum folyo kesilerek çözülebilir sanırım şu video'da gördüğüme göre http://www.youtube.com/watch?v=KZqZv6MlU8g

BLUEEYES_8206

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tahmin etmistim atkadasin teli rusyada yani avrupa ulkeleri daha erken aliyor tr ye ayri bir iskence yapiyorlar nwyse bekleyelim insallah aralik ayini bulmaz bize gelmesi bu pembe lesme olayini hala anlamis degilim ben htc 4.2 kullaniyorum benim video resim cekme gece resim cekme gece video cekmede hic bir sikinyim yok yani pembelesme olayi yok bu genel sorun mu bunu htc one kullananlar bi yazarsa sevinirim bende yok pemve yada mor

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tahmin etmistim atkadasin teli rusyada yani avrupa ulkeleri daha erken aliyor tr ye ayri bir iskence yapiyorlar nwyse bekleyelim insallah aralik ayini bulmaz bize gelmesi bu pembe lesme olayini hala anlamis degilim ben htc 4.2 kullaniyorum benim video resim cekme gece resim cekme gece video cekmede hic bir sikinyim yok yani pembelesme olayi yok bu genel sorun mu bunu htc one kullananlar bi yazarsa sevinirim bende yok pemve yada mor

Şükret işte ne güzel şanslısın :) %80-90 civarı görülüyor bu problem One'larda