HTC EVO 3D ekranın etrafında kırmızı çerçeve sorunu

ozyyyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaşlar htc evo 3d kullanıyorum 02.07.2012 tarihinde telefonumu android 4.0 a güncelledım cihaz üzerinden fakat gunceledıkden sonra ekranın etrafında kırmızı bir çerçeve yok olup gelıyor.Bazı forumlarda okudugum kadarıyla ayarlar-geliştirici seçeneklerindeki bütün tikleri kaldırmamız gerekiyormuş benimki de o şekilde ve hala çıkmaya devam ediyor çaresi nedir acaba teşekkür ederim şimdiden

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bende güncelleme yaptım ama bende sorun olmadı. fabrika ayarlarına döndürüp tekrar güncelleme yapsan olur sanırım.

ozyyyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl fabrika ayarlarına dönebilirim acaba?

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
  • Giriş ekranından
    howtoimage.aspx
    tuşuna basıp Ayarlar öğesine dokunun.
  • Depolama > Fabrika veri sıfırlaması öğesine dokunun.
  • Telefonu sıfırla, ardından da Her şeyi sil öğesine dokunun.

belki daha basit bir yolu vardır. Biraz beklersen daha kolay çözüm bulan biri çıkabilir.

ozyyyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bekliyorum o zaman yardımın için teşekkür ederim

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Yüksek Düzey Modu etkin de tik varsa kaldırmanız gerekiyor yoksa telefon her işlem yaptığında kırmızı çerçeve flashı olur.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Yüksek Düzey Modu etkin de tik varsa kaldırmanız gerekiyor yoksa telefon her işlem yaptığında kırmızı çerçeve flashı olur.

HTC One V cihzımda kırmızı çerçeve sorununu yazılım güncellemeleri yaparak çözdüm Ayarlar>Hakkında>Yazılım Güncellemeleri

suleyman242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One V cihazımda kırmızı çerçeve sorununu yazılım güncellemeleri yaparak çözdüm Ayarlar>Hakkında>Yazılım Güncellemeleri
Yazılım güncellemeleri esnasında rehber ve dosyalarım silinmedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kırmızı çerçeve sorunu bendede vardı pili çıkarıp taktım düzeldi deneyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
geliştiri seçeneklerden yüksek düzey modunun etkinliğini kaldırdıktan sonra cihazı yeniden başlatmanız gerekir. sen pili çıkarmışsın, kapatıp açsan yeterliydi.

muratpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benım cıhazımda oyle bır sıkıntı olmadı valla aynen gerı tekrar fabrıka ayarlarına don yenıden yukle belkı guncellemedendır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar. aynı ekranda kırmızı çerçeve sorunu bendede çıkmaya başladı. telefonum xperia p. yardımcı olurmusunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yüksey düzey modundaki tiki kaldırdıktan sonra telefonu kapat yeniden aç bide öyle dene

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Meraba arkadaşlar htc evo 3d kullanıyorum 02.07.2012 tarihinde telefonumu android 4.0 a güncelledım cihaz üzerinden fakat gunceledıkden sonra ekranın etrafında kırmızı bir çerçeve yok olup gelıyor.Bazı forumlarda okudugum kadarıyla ayarlar-geliştirici seçeneklerindeki bütün tikleri kaldırmamız gerekiyormuş benimki de o şekilde ve hala çıkmaya devam ediyor çaresi nedir acaba teşekkür ederim şimdiden

Izleme bölümünde ki sınırlı moddaki tiki kaldırman yeterli ardından telefonu yeniden başlat sorun düzelecek. :thumbup:

Aşağıdaki linkte videolu anlatımı var oradan bakabilirsin;
Orjinal yani stock romlarda Geliştirici Seçenekleri nden izleme bölümünde bulunan sınırlı mod daki tiki kaldırın çözülecek.

Aşağıdaki linkte ayrıntılı videolu anlatımı var ordan bulabilirsin;

http://webnolojist.blogspot.com/2013/12/android-telefonlarda-kirmizi-cerceve-sorunu.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin: çok saol bana o kadar çok yardımcı oldum ki çok teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Yüksek Düzey Modu etkin de tik varsa kaldırmanız gerekiyor yoksa telefon her işlem yaptığında kırmızı çerçeve flashı olur. (Kesin Çözüm)