Htc 10 mu Samsung S7 Edge mi ?

Sizce hangisi

• Htc 10

Kullanılan: 13 56.5%
  • Samsung S7 edge

Kullanılan: 10 43.5%

• Kullanılan toplam oy
    23

Bu konuyu okuyanlar

cealder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc 10 ve Samsung S7 Edge arasinda kaldim.Htc 10 isteme nedenim islemcisinin,sesinin,kamerasinin iyi olmasi Samsung S7 edge`i ise VR destegi olmasi,arayuzunun daha kullanisli olmasi bu iki telefon arasinda kaldim. S7 edge cok isiniyormus ve donmalar bi sure sonra basliyormus.Htc de satilmasi az ilgi gordu sirket batarsa ne olur pek guvenemiyorum. Secim yapmamda yardimci olur musunuz ?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
ikisi arasında olursa s7 edge bana göre ön planda

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Htc 10 ve Samsung S7 Edge arasinda kaldim.Htc 10 isteme nedenim islemcisinin,sesinin,kamerasinin iyi olmasi Samsung S7 edge`i ise VR destegi olmasi,arayuzunun daha kullanisli olmasi bu iki telefon arasinda kaldim. S7 edge cok isiniyormus ve donmalar bi sure sonra basliyormus.Htc de satilmasi az ilgi gordu sirket batarsa ne olur pek guvenemiyorum. Secim yapmamda yardimci olur musunuz ?
ikiside çok iyi ama ben s7 edge tarafındayım...

DSGNRY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

S7 edge çok değil neredeyse hiç ısınmıyor, ayrıca donma takılma vs. asla olmadı. Evet 2007 den beri kullandığım iPhone'a ilk defa Android in de gerçekten yol kat etmesiyle bir süre için de olsa veda ettim. iPhone 8 de belki beklediklerim gelirse geri dönerim. Ama samimi olarak söylemek gerekirse s7 edge cihazını Note 2 gibi uzun süre kullanabilirsin.

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence HTC 10 şuan piyasada ki en iyi Android telefon ve en az 4-5 yıl sorunsuz çalışır.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Kesinlikle S7 Edge...Tasarımı yeter...Kamerası da iyi...

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
S7 ler çıkalı ne kadar olduda kasmaya başlamış sallamasınlar.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
HTC 10. Cihazın ram yönetimi ve güncelleme politikası yeter seçmeye.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
S7 edge in o titanyum grisinin gosterisi hicbir seyde yok + kamerasi olsun su gecirmezlik micro sd on numara telefon:)

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
s7 tabikide speed test videolarını izledim sıfır htc ler bile takılıyor açılışta s7 edge htc10 a göre çok daha başarılı zaten işlemci isimleri farklı onun hacirince çok büyük farklar yok biri grafikte daha başarılı biri web gezinimlerinde

YAVUZ ÇELİK

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Telefon seni uzun süre idare etmesini istiyorsan HTC 10. Eğer telefonu 2-3 sene sonra değiştiririm ben diyorsan S7 edge yi alabilirsin. 2 cihazda 2 sene boyunca bir sıkıntı çıkarmayacağı garantisi vardır. Daha sonra zaten sorun çıkaracak telefonu biliyorsundur.Hayırlı olsun

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
HTC 10'un kasa ve ses dışında pek bir artısı yok. Bana göre en büyük eksisi, kullanılan hafızanın yavaş olması. Okuma yazma hızları S7 edge'in çok gerisinde. Ayrıca, kalın bir telefon olmasına rağmen ortalama bir bataryası var.

Reaksiyon puanı
2,554
Htc 10 tabiki herkeste olan samsungu almam para veriyosam farkı olcak herkeste olmicak o marka.

emrehanizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben tercihimi htc 10 dan yana kullanıyorum.teknik özellikler olarak nerede ise iki telefonda bir birine çok yakın.aralarındaki hız farkı varsa da milisaniyeler kadardır.günlük hayatta hiç farkına bile varmazsınız.donanım olarak altını çizmek istediğim bir konu var s7 edge türkiye ye exinos işlemci ile geliyor. qualcom 820 li versiyonunu yurtdışı pazarlarına sunuyor.bu şekli ile yapılan sentetik testlerde htc 10 daha yüksek puanlar alıyor fakat gerçek hayatta ne gösterir onu kullanarak test edeceğiz.iki telefonunda birbirinden iyi özellikleri var.telefon almaya karar verirken insanların ne dediğine değil, düşündüğünüz telefonların inceleme videolarını seyredip alacağınız telefondan beklentileriniz ne ise o yönde hareket etmek gerekir bence.benim htc 10 tercih etmemin sebebi ;
1-Ses,(rakipsiz)
2-Kamera performansı :her iki telefonda DxOMark'tan (şu anda rakibi kuruluncaya kadar :) telefon kamera performanslarını test eden tek kuruluş) 88 puan almış bir telefon her iki telefonunda kamera performansları çok iyi.yapılan inceleme sonuçlarına göre htc 10 renkleri daha gerçekçi alıyor
3-tasarım: yekpare metal kasa ile çok şık ve sağlam.birden çok dayanıklılık testinden geçmiş.savunma silahı olarak bile kullanabilirsiniz ::) . S7 edge ne kadar çok şık bir telefon olsa da her iki tarafı da camdan tasarlanmış acayip iz yapıyor parmak izi, yağ vs...günlük hayatta bir cebinizde telefon diğer cebinizde temizleme bezi dolaşmak zorunda kalacaksınız benim gibi titiz biri iseniz.
4- kullanım kolaylığı: yapılan inceleme sonucuna göre htc 10 tek el ile kullanımda daha problemsiz.daha rahat kullanılıyor fakat s7 edge deki edge ekranı tek elle kullanımda biraz problem çıkarıyormuş. yani özel alışkanlık istiyormuş.yukarıdaki videoyu dikkatli izlerseniz. ne demek istediğimi anlayacaksınız.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

İki ürünü de incelem fırsatı buldum. Gerçekten de sitede yayınlanan inceleme, karşılaştırma videolarında belirtildiği noktalarda s7 edge ve htc10 arasındaki farklar bu sınavda geçer notu htc10'a vermeme neden oldu. Bu arada s7 edge kötü bir telefon değil fakat ikisine kıyasla htc10'un teknik artıları bana daha fazla geldi. Sd820 işlemcisinin, exynos 8890'dan daha güçlü bir yapıda olması ve daha iyi termal sonuçlar vermesi çok olumlu bir nokta. Kamera performansına baktığımızda arka kamerada iki üründe başarılı fakat ön kamerada bariz bir şekilde htc10 daha iyi buldum. Pil konusunda s7 edge açık ara daha başarılı. Htc10 yeni sense arayüzü ile çok sade bir yapı almış Bu sadelik oldukça sıkıcı fakat kesinlikle s7 edge'in arayüzünden daha performanslı ve daha stabil çalışıyor. Ayrıca htc10 kutu içerisinden çıkan kulaklığı ile rakipsiz bir ses performansı sunuyor. Htc10'daki usb type-c artısını da unutmayalım.

Özetle iki ürün arasında size htc10 almanızı tavsiye ederim.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Htc 10 tabiki herkeste olan samsungu almam para veriyosam farkı olcak herkeste olmicak o marka.

düşüncem evet bu sene m10 güzel olmuş ama m10 un diğer markalara göre yenilik tarzında birşeyi pek yok.

benim açımdan edge serisi yeni bir ekran şekli vs değişik bir deneyim sunar, hatta g5 bile ek parçaları ile sıkılınca değişik deneyim yaşatabilir. ama m10 bildiğimiz metal kasa düz ekran telefon öyle bir yenilik yok tek yenilik htc bu sene daha mantıklı donanım tercih etti oda artık yapması gereken bir işti

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
samsung çirkin geliyor fakat yinede s7 edge derim. donanım olarak çok iyi durumda şu an samsung.
hatta bence exynos işlemcili olanlar daha da iyi. qualcomm son zamanlarda can sıkmaya başladı.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
HTC 10 alırsan 4 sene rahat kullanırsın.S7 Max. 3 sene.Touchwiz var sonuçta.Daha hızlı da olsa yeterince değil.

Faruk.F

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
s7 tabikide speed test videolarını izledim sıfır htc ler bile takılıyor açılışta s7 edge htc10 a göre çok daha başarılı zaten işlemci isimleri farklı onun hacirince çok büyük farklar yok biri grafikte daha başarılı biri web gezinimlerinde
Sıfır htc ler nasıl kasılıyor kardaş paket içerisinde spor mu yapıyor bunlar :D

Faruk.F

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
htc 10 reklamlarının hakkını veriyor.Bu çeyreğin belki de bu senenin android telefonu.Bence HTC htc10 sayesinde durumu toparlayacak

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
s7 nin benim için tek artısı IP 68 sertifikası. Elimde Z1 var. kaç kere yıkadın desen 10 kere vardır yoktur. genelde ıslak mendille silip geçiyorum. Amoled ekran göze hoş gözüküyor ama htc ekranı bana göre daha iyi. Kasa olarak da daha sağlam duruyor. Ses olarak tartışılmaz. Kamera olarak ilk testlerde s7 iyi çıkmış olabilir ama htc direk verdi güncellemeyi ve daha da güzel hale getirecektir. Şahsen samsungun iticiliği de yok. bir süre sonra sağı solu dökülen bir telefonu napayım. Piyasaya çıkmasını bekliyoruz bakalım.

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Ben açıkcası 3300 tl samsunga vermem ona vereceğimi paraya iPhone alırım rahatıma bakarım ben htc 10 tercih ederdim