Öneri HP Victus 15 Özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

Seb5F1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar,
Cihazı ben de yeni satın aldım ve ilk izlenim olarak gayet çok memnunum. 16 GB RAM ve 512 GB SSD bulunuyor. Cihazla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağımm...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizlere bahsettiğim HP Victus 15'in ekran özelliklerini sizlere detaylıca anlatmak istedim. Bu harika oyun bilgisayarında Full HD çözünürlüğe sahip IPS bir panel tercih ediliyor. Bu sayede ekran, gündelik kullanımda ideal sonuçlar sunuyor. Ekran parlaklığı kısmına da değinmek istiyorum. Gerek ev içerisinde gerek parklarda gerekse cafe ortamında kullanmama rağmen Victus 15 gerçekten harikalar yarattı ve güneş ışığına rağmen ekran görünürlüğünde herhangi bir soruna neden olmadı. İstediğim ortamda herhangi bir sorun olmadan çalışmamda büyük rol oynadı. 144 Hz ekran yenileme hızının farkı da oyunlarda çok rahat bir şekilde hissediliyor. Standart ekranlara oranlara grafik geçişleri ve akıcılık fark yaratıyor.
İlerleyen zamanlarda cihazın diğer özelliklerinden de bahsedeceğim. Cihazı kullanan diğer kişilerin de yorumlarını merak ediyorum.

neptün yüksel

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
100
Hayırlı olsın. İleri de bende bir oyuncu laptobu ve tv alacağım. Güzel bir kombine edip, koltuğa yaslanıp, bir sürü oyun oynayacağım.

Seb5F1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürlerr. Gerçekten ilk tercihlerin arasında HP Victus 15'in yer almasını tavsiye ederim. Ekranı dışında tasarımı, Intel i5 işlemcisi, Nvidia GeForce RTX3050 ekran kartıyla adından oldukça söz ettirecek gibi duruyor.