HP PhotoSmart C4780 'i Windows 8'de kullanma yardım???

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Selam herkese;

HP PhotoSmart C4780 All in one serisi çok fonksiyonlu cihazı Windows 8 'de tanıtamıyorum. HP'nin sistesinde Windows 7 için sürücüsü var. Windows 8 'de yazıcı olarak Wi-Fi üzerinden tanıtabiliyorum fakat tarayıcıyı tanıtamadım. HP sitesinden indirdiğim sürücüyü uyumluluk modunda Windows 7 ve yönetici olarak çalıştırı seçtim kurulum başladı ama yükleme esnasında takılıp kalıyor. Win7'ye geriye dönmek istemiyorum. Bu konuda yardımcı olacak var mı???

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Not : Uyumluluk modunda USB kablo ile çalışıyor. Fakat Wi-Fi üzerinden kurulamıyor/tanıtılamıyor.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
HP Windows 8, 26 Ekimde son kullanıcı için yayınlanmadan Windows 8 sürücüleriin yayınlamayacakmış. Ekran kartı sorununu çözene kadar canım çıktı, beklicez artık.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
HP Windows 8, 26 Ekimde son kullanıcı için yayınlanmadan Windows 8 sürücüleriin yayınlamayacakmış. Ekran kartı sorununu çözene kadar canım çıktı, beklicez artık.

Teşekkürler beklicez o zaman, ama Intel, ATI ve Nvidia çözümleri, kart okuyucu, USB 3.0 sürücüleri çözmek çok kolay oldu, bunda USB ile çalışıyor Wi-Fi üzerinden çalıştıramadım.

Son mesajlar