HP Pavilion G6 (Çift ekran driveri) Yardım !

erme159951

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Merhaba ,

Benim Notbook um da 2 tane ekran driveri görüyorum.
Biri İntel HD Family 4000
Diğeri ise AMD Radeon HD 7670M

Sorun = Ben Pc yi oyun oynarken cok kasıyor donuyor ve ısınıyor diye servise götürdüm.Onlar ise bana servise
Verirsem 25 güne ancak döner dedi. Notbook daha 5 aylık içim el vermedi zaten ilgilenirlermi o da bir sorun.
Gelelim asıl konuya .Pc yi servise yollamadım eve geldım netten araştırıken söyle bişi keşfettim.

Burada ekran kartım İntel HD 4000 olarak gözüküyor ve aygıt yöneticisinde AMD HD Radeon 7670M de var

Pes 2013 de İnteli Görüyor

İnteli devre dışı bırakıyorum bu seferde

ekran kartını tanımıyor .

Ekran çözünürlüğünden bağdaştırıcı sekmesınden bakıncada Her yerde yok yazıyor .

Ati Catalyst Control Center den programın .exe sini seçip Yüksek performans diyorum .

Bazı oyunlarda işe yarıyor fakat pes 2013 Mafia II gibi oyunlarda hala aynı şekilde İnteli Görüyor .

Bios da değiştirme seçeneği yok . Bilgisayarcıya götürdüm adam o kendı kendıne geçıyor dedı .

Ama geçmiyor yardım edin . Pes ws oyunlar Setting üzerinden açıldıgı için grafikleri 2D olarak algılıyor

Contol Center de ise sadece 3D ayarları değiştirilebiliyor ... Bir yardım edin şu İnteli yok etmek istiyorum...

AMD Radeon HD 7670M İntel HD 4000 den çok daha iyi oyunlar için.. Nolur Bi yardım edin..

erme159951

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet masaüstünde sağ tıkladıgımda gelıyor ekrana fakat dediğim gibi bazı oyunların settingsleri dışarıdan oldugu için 2D olarak görüyor ve intel ile açıyor oyunu ben intel i tamamen kaldırmak istiyorum devre dışı bırakınca okumuyor ama ...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yardım edin çözebilen yokmu bu sorunu inteli tamamen devre dışı bırakmak istiyorum ...