Hotmail hesabıma erişemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

o.varol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrbalr. facebook şifremi unuttum hotmail hesabıma tek erişebilinirse hesabımı kurtara biliyorum malesefki hotmail imden böyle bir yanıtla karşı karşıyayım Microsoft hesabı hatalı. Lütfen yeniden deneyin.:cursing:

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
belki hesap adresini de unuttun. mail adrrsinden eminmisin

o.varol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eminim hotmail hesaplarının iptali gibi bir durum varmış girdiğimiz hotmail adresi doğru fakat yok hatalı hesap diyor aynı hesabı kurmak istyoruz bu hesap zaten varr diyor..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bu işlemi telefondan yapıyorsan bu hatayı alabilirsin
şifremi unuttum diyerek mail adresinden şifre iste pc den

o.varol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telden de pc dende hiç bir şekilde işlem yapamıyorum malesef nasıl bi sistem anlamadım ya koskocam facebook başka seçenek vermiyor hotmailde sağolsun hesapları dondurmuş e nasıl erişeceğiz... :( yok hocam ya çıkmaza girdiim iyice 4gündür bulamıyorum bi destek hatları var düşman başına bi link veriyo linke ggiriyon ordada bi link veriyo hooop enbaştan bidaha bidaha..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
arkadaş başka seçenek yok gibi yeni bir hesap al derim

o.varol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyla alakalı şuanda ulaşabildiğim tek veriimli sonuç 2 yıl sonun da hesaplar komple silinecekmiş ozaman aynı hesabı kurup facebook muza ulaşabielcekmiş şaka gibi ya teknoloji çağında böyle bir sorunun cevabı yok teşekkür edyorum herşey için :D

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
önemli değil. ama bir dahakine. mail adresine telefon numaranı ekle şifre unuttum seçeneklerinde daha güvenli bir sınuca ulaşıyorsun

Xxbb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, Twitter hesabıma ulaşmaya çalışıyorum fakat şifremi hatırlamıyorum, beni Hotmail adresime yönlendiriyor fakat adres çok eski ve hiçbir şey hatırlamıyorum dolayısıyla erişemiyorum. Ve sanırım Hotmail hesabım bloklandı. Bana yardım yolunu gösterebilecek olan bir pelerinsiz kahraman var mı? ☺️???

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bloklanmak değilde unutmus gibi olabilir... coktan beri girilmedigi icin siliyor gıbı boyle bir açık var aynı mail adresiyle bir daha kaydolmayı dene