Hotfile Premium

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar internetten birşey indiriyordum fakat hız 10 kb lara kadar düştü bende hotfile premium aldım ancak hızım yinede değişmedi hala 10-20 arası ile indiriyorum.
jdownloader kullanıyorum,premium hesap ayarlarını yaptım(kullanıcı adı vs.)

Bir fikri olan varmı?

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
İnternet hızın nasıl peki? DNS kullanıyorsan kaldırıp dene.
Hotfile'den ben de şimdi ücretsiz indirmeyi denedim 10 kb ile indiriyor ama Netload ücretsiz ortalama 106 kb :)

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
İnternet hızın nasıl peki? DNS kullanıyorsan kaldırıp dene.
Hotfile'den ben de şimdi ücretsiz indirmeyi denedim 10 kb ile indiriyor ama Netload ücretsiz ortalama 106 kb :)
internet hızım şuan 2mbit
dns de kullanmıyorum..
yazık oldu :) keşke premium almasaydım...

emrelinho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de premium var 10-15 arası çekiyorum...diğer sitelerden 100-105 kb arası :s

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bende de hotfile premium var para vermedim ama buluyorum malum yerlerden..nys premium olmasi biseyi degistirmiyo malesef bendede hız yerlerde sürünüyo sonra bazen biranda artiyo anlam veremedim ya hotfilede bi sorun var server vs yada hotfile bilerek hızı düsürüyor ama nys ki para vermedim...

Tüccar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de hotfile premium var para vermedim ama buluyorum malum yerlerden..nys premium olmasi biseyi degistirmiyo malesef bendede hız yerlerde sürünüyo sonra bazen biranda artiyo anlam veremedim ya hotfilede bi sorun var server vs yada hotfile bilerek hızı düsürüyor ama nys ki para vermedim...

aaaa çok ayup milleti hakkını gasp-ı hırsızlık yapıyorsun.

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Neyse şemsiyeyi açmaya gerek kalmadı yağmur dindi :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Hotfile arada sapıtıyor. Normal karşılamak lazım.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
ben preminyumsuz 200-300 le nasıl indiriyorum :S
anlık bişey olma olasılığı olabilir veya ttnet ten kaynaklanıyordur

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hotfile premiumdan aylık 230 gbyi gören biri olarak şunu söyleyebilirim,jdownloadera tacaksan aynı anda en az bi 5 link indirecen,yoksa yavaş iniyor,fakat internet download manager ile gayet sağlam iniyor.hızda düşme olmuyor.jdownloader da oluyor bazen öyle ama sürekli değil,kısa sürüyor zaten.jdownloader kullanacaksan link ekleyip başından ayrılcan yani :)

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
hotfile premiumdan aylık 230 gbyi gören biri olarak şunu söyleyebilirim,jdownloadera tacaksan aynı anda en az bi 5 link indirecen,yoksa yavaş iniyor,fakat internet download manager ile gayet sağlam iniyor.hızda düşme olmuyor.jdownloader da oluyor bazen öyle ama sürekli değil,kısa sürüyor zaten.jdownloader kullanacaksan link ekleyip başından ayrılcan yani :)
Aslında uzun süredir premium kullanmadan indiriyordum sabah 6 dan öğlen 12-1 e kadar 200 kb/sn ile indiriyordum sonra hız düşüyordu.Bugünde hadi hızlı olsun bugün bitsin indirme işi dedim pre aldım ama nafile:)dediğin gibi 5-10 link birden indirince hız artıyor.Download manager hakkında söylediğin doğruysa şimdi onuda kurayım bakalım...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
4mbit netim var hotfile premium ile hep 480kb ile indiriyorum aldığım günden beri. Premium ayarlarınızı doğru yaptığınızdan emin misiniz ? IDM kullanıyorum.

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
flashget idm ve diger indirme yöneticilerini kullanırsanız tam hızla çekebilirsiniz. zamanında 10Mb/sn şu an ise 3Mb/sn ile download yapabiliyorum. evde ise 800Kb/sn (adsl sağolsun). hotfile da hiçbir sorun yok şu an. browserdan indirince olmuyo tabi :)
bu arada ne kadar port isteerseniz veriyor ve her porttan yaklasık 80Kb/sn ile çekim yapıyor.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar IDM ile indirme yapın. O zaman hız düşüşü yaşamazsınız sanırım. En azından ben premiumken 800-900KB ile dosya indiriodum (Netim 8MB)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Tek dosya indirirken yoğun saatlerde düşük hızla indiriyor. Ben de birden çok dosya açıyorum genellikle internet bağlantımın sağladığı son hızda indirmeye devam ediyorum

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
idm-indirilenler-seçenekler-site bağlantılarına ekleyerek oluşturabilisin ;)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben rapidde pre hesap ile 120mb/s gördüm. hızım 1 mbit.

Hız istiyorsanız tek program idm.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
dün elime hotfile premium geçti bayağıda iyi performans gördüm açıkcası :) 350-450kb arası...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Ben rapidde pre hesap ile 120mb/s gördüm. hızım 1 mbit.

Hız istiyorsanız tek program idm.

120kb/s demek istedin heralde :) ben o hızı free olarakta görüyorum ozman premium almanın ne manası var..sadece ayni anda cok dosya indirmeye yariyo. jdownloader+premium var arada cok düstügü oluyo hızın; az önce 4kb/s idi.. para verilcek bi site degil..zaten premium bulmakta cok kolay.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bir ara bende premium kullandım.Dediğin gibi fazla bir fark olmadı bende de.Belki de İnternet ayarlarından olabilir.Ama tavsiyem böyle paralı şeyleri fazla kullanma.Adamlar 200mb'lık dosyalar için max 4 dakika yazıyorlar ama uygulamada öyle olmuyor.En iyi torrent siteleri.Leechtürk gibi.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
hotfile premiuma güvenilmez arkadas, aman para veriyim demeyin. iyiki para vermemisim vermemde..Bütün film indi son MB'lari iskence yapmaya basladi yine..
67017202.jpg

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arada bende'de hotfile sapıtıyor IDM kullanıyorum genelde bağlantı ayarları 2 yapıyorum. maksimum eş zamanlı bağlantı sayısı var normalde 2 de 1 mb rahat 120kb ile indiriyorum sapıtınca 20,30'la indiriyor o zaman bağlantı sayısını 4 e cıkarıyorum tekrar eski hızı buluyor chrome dan indirince 10kb yi geçmiyor ama idm ile hiç hız sorunu yaşamadım yaşasamda bağlantıları yükseltince tekrar eski hızına geliyor.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar internetten birşey indiriyordum fakat hız 10 kb lara kadar düştü bende hotfile premium aldım ancak hızım yinede değişmedi hala 10-20 arası ile indiriyorum.
jdownloader kullanıyorum,premium hesap ayarlarını yaptım(kullanıcı adı vs.)

Bir fikri olan varmı?

aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum. jdownloader ile rs premium ile 2,5mb sn de indirirken hotfile dan 150/300kb arası indiriyordum sonradan çözdüm (dns, servis sağlayıcının alakası yok evde superonline işyerinde ttnet kullanıyorum) jdownloader için; diğer sunucularda fark etmiyor ama hotfile maksimum bağlantı 4 , maksimum indirme en az 3 (hıza bağlı olarak) olmalı maksimum indirmeyi 1 yaparsam 150-300kb'a düşüyor ama 3 yaparsam 2-2,5mb a kadar çıkıyor ama rapidshare/torrent de böyle sorun olmuyor

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
2 gündür ücretsiz Hotfile da düşük hızla indiriyordum ama netload ücretsiz onun iki katı seviyesinde.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
O değilde Rapid premium gerçekten çok babaydı be... Hiç hız düşüşü olmuyordu . Adam gibi download ediyorduk dosyaları. Ama şimdi hotfile kendi kafasına göre. Naptıgı belli değil. Arkadaşlarında dediği gibi öğleden sonra özellikle bariz bi hız düşüşü oluyor. Ama tüm forumlar genelde artık rapid linkleri vermiyorlar. Hep hotfile ve fileserve . Bu iki sitede bir birinden illet ...

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
flashget kur öyle dene birde.bende takılma yok premiumla 850 ile indiriyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...