Soru Hoşlandığım kızdan engel yedim ne yapabilirim?

KUTTİ

Öğrenci
2 Haziran 2024
1
0
1
öncelikle selam dostlar. bundan yaklaşık 1 yıl önce bazı sebeplerden dolayı kendi okulumdan başka bi okula geçtim ve orada yarım dönem geçirdim o yarım dönemde de sınıfımda sürekli kestiğim ama konuşmaya cesaret edemediğim bir kız vardı (okula yeni gelmemden dolayı da dalga geçilirim korkusu vardı) ondan sonra okul bittikten sonra bu sefer başka bir okula gittim ama o kız hala aklımdaydı nedense unutamamıştım içim içimi yiyordu. bende kızın tiktok hesabını araştırmaya başladım fakat bulamadım birde okulda sürekli beraber gezdikleri çok yakın bir arkadaşı vardı onu tiktokta aratarak buldum ve arkadaşından hoşlandığım kızın profilini buldum. buldum bulmasına sonra kıza yazıcaktım fakat çok tereddüt içinde kaldım rahatsız olur mu engel yermiyim vb gibi fakat bunlara aldırış etmeden kıza tiktoktan dm attım yaklaşık 1 gün sonra falan geri döndü işte kimsin tarzı sorular sordu ben olduğumu söyleyince aaa senmiydin nasılsın gibi gibi sorular sormaya başladı. kıza instagramdan istek attım neden kabul etmedin dedim ''ayyy istek at geri tanımadıysam etmemişimdir kusura bakmaaa'' diye cevap verdi hatta konuşmanın bi arasında beni nereden buldun? tarzında soru sordu o soruyu cevaplamadan konuyu kaynattım o gün gayet normal konuştuk kız baya sıcakkanlıydı çok sevinmiştim kendi kendime bu sefer galiba oldu dedim ve zurnanın zırt dediği yere geldik ertesi gün. okuldan çıktım eve giderken kıza ismiyle nasılsın diye o da iyi senin diye sordu iyi dedim ama kız dünki gibi değildi bi soğuk davranıyordu. kız repostlarımda valorant videolarını görmüştü ve konuşmanın başladığı gün valo oynuyorsunn sanırımmm falan demişti ben heyecandan onu yazdığını görmemişim bile. neyse işte kıza valorant oynuyormusun diye sordum evet dedi istersen bi ara oynayalım dedim artık oynamıyorum diye cevap verdi 2. gününde sohbeti böyle geçti ve moralim aşırı bozulmuştu. geldik 3. güne ve kız beni instagramdan çıkartmıştı tiktoktan yazdım direkt lafı uzatmadan kıza ilk mesajım şu oldu ''beni instagramdan çıkarmışsın da galiba benden rahatsız oldun istersen seni daha rahatsız etmem'' dedim kız ise aradan 7-8 saat geçtikten sonra şu cevabı verdi ''sen beni nerden buldun'' direkt söyledim şu arkadaşından diye oda haa anladım diye cevap verdi ve ondan sonra engeli yedim... ilk gün öyle sıcakkanlı cevaplar verdiğinde aşırı mutlu olmuştum ama ondan sonraki günler hüsran ve en sonunda hayal kırıklığı. sizce bundan sonra ne yapabilirim kız engeli hala kaldırmadı tiktokta ama instagramda engellemedi sadece hesabından çıkardı engellemedi kızdan hala hoşlanıyorum sürekli aklıma geliyor ama ne yapacağımı bilmiyorum neden böyle yaptı onu da anlamış değilim halbuki kötü bir niyetim yoktu keşke engeli kaldırsa da konuşmaya devam etsek diyorum özlüyorum ama elimden birşey gelmiyor.