Hosgeldin Neseli Enginar!

Neşeli Enginar

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Aradim aradim kendi kendisi karsilayan, kendine konu acan kimseyi bulamadim, bir ilki gerceklestireyim dedim.

Hosbulduk efendim :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hoşbuldunuz. Technopat Sosyal'deki Neşeli Enginar sizsiniz sanırım öyle değil mi?

Neşeli Enginar

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hoşgeldin neşeli enginar.. @KeremEnginar de çok neşeli bi enginar. akrabalık var mı? :p :D

An itibari ile onun nickini tesadüf gördüm, hem bana cok benziyor, hemde nickler ayni sayilir falan. :) Ama akrabalik yok.
Shiftdelete'ye üyeligimi sürekli erteledim, simdi kafama esti hadi üye olayim dedim.

Bu arada ben sohbet adamiyim, yani sohbet forumlarindan disari cikmam bastan söyliyeyim. Öyle teknik konularda degil geyik konularinda etiketleyin :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
An itibari ile onun nickini tesadüf gördüm, hem bana cok benziyor, hemde nickler ayni sayilir falan. :) Ama akrabalik yok.
Shiftdelete'ye üyeligimi sürekli erteledim, simdi kafama esti hadi üye olayim dedim.

Bu arada ben sohbet adamiyim, yani sohbet forumlarindan disari cikmam bastan söyliyeyim. Öyle teknik konularda degil geyik konularinda etiketleyin :)
Bu konuya göz atmayı unutmayın. https://forum.shiftdelete.net/threads/soyle-rahatla.5756/page-7224

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bir kaç konuda isminizi görünce bir an Technopat'a mı girdim ben yanlışlıkla dedim. Oradan aşinayım size. :D Hoşgeldin, iyi forumlar..

Mustafa Deliktaş

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
Enginar neşeli bey, kerem enginar senin ona attığın mesajı tweet atmıştı :D

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Gerçekten bir ilke imza attın dostum :D Hoşgeldin :)

MrtAltg

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Hoşgeldin diyelim ikinci Enginar'a

Neşeli Enginar

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Enginar neşeli bey, kerem enginar senin ona attığın mesajı tweet atmıştı :D

Ya bu arada Kereme'de söyledim ama hemen belirteyim benim nickimde sadece nick degil yani adim Engin soyadim Ar :)
Ayni kaderi paylasiyoruz Keremle. Ama acikcasi su kisa zaman icinde hepinize isindim, Hayirlisi.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hoş geldiniz Enginar bey. Neşeniz daim olsun. :)