Hoparlör Sistemimi Tam Performans Kullanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Arkadaşlar sistemimde Windows Vista Home Premium kurulu.Tüm sürücleri yüklememe rağmen halaa 2 hoparlörüm çalıyor.Realtek kontrol penlinden 4 hoparlörlü konfigürasyonu seçiyorum yine 2 hoparlör çalıyor.Sistemi söküp tekrar taktım yok halaa 2 kolon.Nedendir bu yahu >X<

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Tamam arkadaşlar gelmeyen cevaplar için teşekkürler Microsoft ile irtibata geçtim.Cevaba gerek kalmadı ;)

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vistayı şu an için kullanma derim benim ses sistemimde 2.1 olarak çalışıyor vistada onboard sürücüleri bulmak zaten bir dert...Vistada 5.1 kullanmak istiyorsan güzel bir şekilde creative audigy 7.1 ses kartı al hem performans ses kalitesi artar hem başın ağrımazz yaklaşık olarka fiyatıı 47 ytl filann

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
sinan_253 dedi ki:
Vistayı şu an için kullanma derim benim ses sistemimde 2.1 olarak çalışıyor vistada onboard sürücüleri bulmak zaten bir dert...Vistada 5.1 kullanmak istiyorsan güzel bir şekilde creative audigy 7.1 ses kartı al hem performans ses kalitesi artar hem başın ağrımazz yaklaşık olarka fiyatıı 52 ytl filann

bencede al

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
sinan_253 dedi ki:
Vistayı şu an için kullanma derim benim ses sistemimde 2.1 olarak çalışıyor vistada onboard sürücüleri bulmak zaten bir dert...Vistada 5.1 kullanmak istiyorsan güzel bir şekilde creative audigy 7.1 ses kartı al hem performans ses kalitesi artar hem başın ağrımazz yaklaşık olarka fiyatıı 47 ytl filann

Creative X-Fİ Platinium şu anda bilgisayarımda takılı.Ve odamda tüm Creative ses kartlarının serisi var ;) Sorun Onboard ses kartımı kulanmaya kalktığım zaman çıkıyor fakat yine Creative'e döndüm ;)

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ABicim Creative ses kartım varda onboard la niye uğraşıyorsun bırak çalışmasın çok ta tın deyip bios disabled et onboardu :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
sinan_253 dedi ki:
ABicim Creative ses kartım varda onboard la niye uğraşıyorsun bırak çalışmasın çok ta tın deyip bios disabled et onboardu :D

Öyle zaten ;) Yok o yüzden değilde belkide anakartta bir problem olabilir diye tırstım.

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Muhtemelen 5.1 olmayan bir ses dosyası oynattığından dolayı sadece 2 hoparlöründen ses alıyosundur.