Honor x9a uygulama gizleme

Bu konuyu okuyanlar

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Merhaba arkadaşlar .

Redmi Note 8 telefonumdan , Honor x9a'ya geçtim . Ama uygulama gizlemeyi bir türlü yapamadım. Redmi Note 8 gibi yıllar öncesinin telefonunda bu oldukça kolay ve ayrıca ikinci alanı bile vardı. Umarım ben yapamamışımdır çünkü uygulama gizleme benim olmaz ise olmazım olan bir özellik.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Merhaba arkadaşlar .

Redmi Note 8 telefonumdan , Honor x9a'ya geçtim . Ama uygulama gizlemeyi bir türlü yapamadım. Redmi Note 8 gibi yıllar öncesinin telefonunda bu oldukça kolay ve ayrıca ikinci alanı bile vardı. Umarım ben yapamamışımdır çünkü uygulama gizleme benim olmaz ise olmazım olan bir özellik.

Cevaplarınızı bekliyorum.
Honor x9a'da uygulama gizleme özelliği mevcut olmayabilir. Farklı bir yöntem deneyebilirsin, örneğin uygulama klasörleri kullanarak uygulamaları gizleyebilirsin. Ancak, ikinci alan gibi bir özellik olmadığı için tamamen gizlemek mümkün olmayabilir. Başka bir özelliği denemek veya üçüncü parti bir uygulama kullanmak da bir seçenek olabilir.

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Aynen. Telefonu satın aldık ve mecburen farklı bir yol ile yapacağız :) Mesela Microsoft Launcher ile uygulama gizleme var. Redmi'de daha basitti ama yapacak bir şey yok. Ama telefon şahane ve yağ gibi akıyor.

Son mesajlar