Hollanda ya Tepki amaçlı

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
arkadaşlar aile bakanımıza yaptığı saygısızlıklardan ötürü ıngbankta mevduat hesabım vardı.bu parayı oradan çekip başka bankaya aktarmak istiyorum.sizce bu şekilde onlara tepki koymuş olurmuyum.?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Umurlarında bile değiliz ki[emoji1]
Pek tepki olmaz.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Avrupanın en gereksiz ülkesi. Asıl onlar bizim umrumuzda değil :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Onların umurlarında olması bizi ilgilendirmez. Herkes tepkisini gösterirse elbette bir faydası olur.

Reaksiyon puanı
16,118
yalnız bu banka özel banka hollanda devletini temsil etmiyor çok uluslu şirket...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
binlerce deniz yıldızının karaya vurduğu bir kumsalda adamın biri deniz yıldızlarını denize atma çabasındaymış. başka bir adam da bunu görerek, binlerce deniz yıldızı var, senin bu çaban neyi değiştirecek ki demiş. o da eline bir deniz yıldızı alıp denize atmış, bunun için çok şey değişti demiş.

Reaksiyon puanı
16,118
binlerce deniz yıldızının karaya vurduğu bir kumsalda adamın biri deniz yıldızlarını denize atma çabasındaymış. başka bir adam da bunu görerek, binlerce deniz yıldızı var, senin bu çaban neyi değiştirecek ki demiş. o da eline bir deniz yıldızı alıp denize atmış, bunun için çok şey değişti demiş.
karaya vuran deniz yıldızlarını denize atmak hollandalılara laf anlatmaktan daha mantıklı sonunda memnun olan deniz yıldızları olur...

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İlk önce şu ithal ettiğimiz buğdaya arpaya fasülyeye bir el atsalar güzel olacak.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bu karınca'nın file parmak atması etkisinde olur...
Eder ancak senin 10 kurus kaybetmen gibi bisey cok cuzi miktar

bu karınca'nın file parmak atması etkisinde olur...

Türkiye de İngbank bir ara şubelerini kapatılıyor deniliyordu.şuan bu yüzden mevduat oranlarını yükse tutulduğu söyleniyor.mesela turuncu hesapta tanışma faizi 1 yıl.diğer bankalarda böyle bir uygulama yok

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
Hiçbifikrim yok sadece bu 500. mesaj doçent olmak için atıyorum :D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
4758f1633ddb9a85a8d3f716f1d8e1f5.jpg

[emoji1]

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Yakıt bittiğinde shell'den alınmasın, Philips markasının eşyalarını alınmasın, Signal kullanılmasın, vivident ve mentos kullanılmasın, mutfak malzemesi olarak CİF,Persil markası kullanılmasın, elbiselerin yıkanması için OMO vb hollanda markalı kullanılan ne varsa artık kullanılmamalı değil mi? Tabi bide INGBank ' vardı.

download (1).jpg
download (2).jpg

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Avrupa medeni herkesin beğendiği demokratik diye geçinen faşist hollandanın hangi özgüvenle böyle bir işe kalkışıyor anlamış değilim.Türkiyenin çeyrek yüzölçümüne bile sahip olmayan bu ülke bize böyle kafa tutuyorsa arkasında birine güveniyorlar elbet.Şu zamanda bile Ülkeyi itibarsızlaştırmak ve evet hayır veya ak parti üzerinden olaya bakıp da bu durumda bile Hükümete laf geçiren zavallı ergenlerin onlardan ne farkı var
--- Gönderi Güncellendi ---
Yakıt bittiğinde shell'den alınmasın, Philips markasının eşyalarını alınmasın, Signal kullanılmasın, vivident ve mentos kullanılmasın, mutfak malzemesi olarak CİF,Persil markası kullanılmasın, elbiselerin yıkanması için OMO vb hollanda markalı kullanılan ne varsa artık kullanılmamalı değil mi? Tabi bide INGBank ' vardı.

Ekli dosyayı görüntüle 19397 Ekli dosyayı görüntüle 19398

Bir de opet vardı sanırsam hani geçen haftalarda hollandanın satın aldıgı şirket

Reaksiyon puanı
16,118
markalar değil hükümetler sorumlu ki hükümet nota verir.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Portakal ne alaka? Cevabını tam olarak bilmiyorum da söyleyebilir misiniz?
Hollanda'ya Portakallar dediğimiz için (herhalde ayaktopu kaynaklı bir deyim), bazıları orantısız zeka kullanarak sokaklarda portakal bıçakladılar. Olay bu yani. :)

(Gerçi bir arkadaş başka bir eylemden bağlantı vermiş konu ile ilgili ama olsun, cevapsız bırakmak istemedim.)

Reaksiyon puanı
16,118
duydular... adamların umrunda bile değil polis köpeği masum çocuğu ısırıyor adamların umrunda bile değil ki o sayılanlar çok uluslu özel şirketler onları mı umursarlar?

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ben kendimi ezilmiş hissediyorum o genç türk vatandaş yerde köpek tarafından barbarca ısırıliyor.. ben bunu gururuma yediremem o benim kardeşim o türk şimdi burada bunlar ırkçı bir tavır sergiliyor.. buna sessiz kalamayız bizim kanimizdan canimizdan onlar buna nasıl cürret ediyorlar ya nasıl..