Hızlı şarj mı, uzun pil ömrü mü?

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Sizce bir akıllı telefonun hızlı şarj olması mı önemli yoksa uzun pil ömrü sunması mı? Bu ikisi arasında bir denge kuracak olsaydınız nasıl bir denge kurardınız? Benim tercihim her şartta bir günü çıkartsın da gece ne kadar sürede şarj olduğu önemli değil.

Ufak bir ekleme, hızlı şarj diyenler, Dünyanın en hızlı şarj olan telefonunun kutusunu açtığımız videoyu izlemeyi unutmasın.

Son düzenleme:

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,596
Sizce bir akıllı telefonun hızlı şarj olması mı önemli yoksa uzun pil ömrü sunması mı? Bu ikisi arasında bir denge kuracak olsaydınız nasıl bir denge kurardınız? Benim tercihim her şartta bir günü çıkartsın da gece ne kadar sürede şarj olduğu önemli değil.
Benim için hızlı şarj etmesi önemli. ?

Reaksiyon puanı
4,385
Günü kurtarmalı bence bu yüzden uzun pil ömrü sunması önemli :)

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Arkadaşlar uzun pil ömrü dedim fakat bende ikisi de var?.(⁠ ⁠╹⁠▽⁠╹⁠ ⁠)

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Günümüz için 1 günlük şarj süresini stabil vermesi çok daha önemli. Amiral gemileri normal kullanımda 1.5 gün'e kadar şarj süresi veriyor. 1.5 gün kulağa iyi gibi gelse de günün ortasında seni yarı yolda bırakması gerçeği tüm alışkanlıklarınızı negatif yönde bozuyor.